برگزیده های پرشین تولز

فروش اپلیکیشن فالوبگیر اینستا با بهترین شرایط زیر قیمت - ماهانه +4 ت درآمد | ممبرگیر با +1.5 ت درآمد

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان تصمیم گرفتم یکی از اپلیکیشن های خوبم رو بفروشم این اپلیکیشن رو من ننوشتم و اصلا برنامه نویس هم نیستم و بعد از خرید شمارو متصل میکنم به برنامه نویس این اپ که اقای محسن جهانی هستن ( همینو صفر بخواد بزنه 11 تومن میگیره ! )

اپ فالولایک با قابلیت های ( فالوبگیر / لایک بگیر / ویو بگیر / فروش پیج و... ) جز بهترین اپلیکیشن های فالوبگیر کافه بازاره و درآمدش از طریق فروش سکه درون برنامه ای هست پنل پوشه و وان سیگنال هم روشه !
واسه کنترل سفارش ها / تیکت ها و هدیه ها و کارت شارژ و ... یه پنل واسه مدیریت برنامه هم داره
خود برنامه پیج اینستاگرام / کانال تلگرام و یه کانال فروش پیج هم داره که تقدیم خریدار میشه همشون !

https://cafebazaar.ir/app/com.raspinapps.FalowerLike/?l=fa

من حدود دو سه ماه پیش این اپ رو خریدم و اون موقع 1 تا 2 تومن درآمدش بود و در عرض یکماه دوبرابرش کردم و میتونستم حتی 10 برابرش کنم منتها چیزی که نداشتم وقت بود چنتا سایت و اپلیکیشن دارم و متاسفانه وقتم صرف اونا میشه در حدی که بعضی وقتا نمیرسم فروش روزانه فالولایک رو چک کنم

در هر صورت من یه کار مفیدی که انجام دادم این بود که همون موقع درگاه بیرون مارکت ( همراه پی ) رو ایجاد کردم و اکثر کاربرارو به اون سمت تشویق کردم و الانم عمده درآمد از درگاه هستش که پورسانتش خیلی کمتر از پورسانت کافه بازاره

درآمد : برج 6 از کافه بازار 2.956.688 ت / برج 6 از همراه پی 1.796.000 ت
درآمد : برج 7 از کافه بازار 1.696.050 ت / برج 7 از همراه پی 1.859.000 ت ( دلیل افت ماه محرم بود همه کسب و کارها خوابیده بود )
درآمد : برج 8 تا تاریخ 22م از کافه بازار 1.400.317 ت / برج 8 تا 22م از همراه پی 1.709.000 ت

نکته : درآمد های کافه بازار رو بدون درج پورسانت 39درصدیش اینجا ذکر کردم !!
همه این درآمد ها قابل اثبات هستن و به خریدار نهایی اسکرین شات میدم از درگاه

قبل اینکه هزینه های اپ رو بگم یه نکته دیگه میگم که من روی این اپ پیاده کردم و بنظر من حتی از درامد ماهانشم ارزشش بیشتره و خوشا بحال اونی که صاحب بعدی اپ بشه ! :)
ببینید دوستان کلا اپ های فالوبگیر و لایک بگیر نصب روزانه ش با لغو نصب روزانه ش همخونی نداره یعنی اینکه اگه شما همچنین اپی داشته باشین لغو نصبش بیشتر از نصبشه و همینطور روند رو به افت رو از نظر کاربرای فعال طی میکنه یعنی اینکه شما باید دائم در حال نصب جمع کردن باشین و اینم طبیعتا باعث میشه از درامدش کم کنید اما اما من زحمتتونو دو ماه پیش کم کردم و مخارج رو به حداقل رسوندم این اپ رو توی خیلی از سایت ها و کانال و خیلی جاهای دیگه قرار دادم ( که روشش سکرت هست و جز تجربیات شخصی خودمه ) که روزانه کاربرای جدیدی میبینن و نصب میشه به صورتی که نصب روزانه ش 100 تا 300 تا بیشتر از لغو نصبشه دوستانی که برنامه نویس هستن و پنل پوشه رو اپشونه خیلی خوب میفهمن این یعنی چی !!

به بیان ساده تر اینکه اگه اهل ریسک نیستین و نمیخواین از درآمد اپ دوباره سرمایه بذارین واسه تبلیغ مجدد و جذب یوزر ببیشتر این اپ میتونه بکارتون بیاد من وقتی خریدمش نصب فعالش 6 کا بود و الان توی پوشه نصب فعالش 14 کا هستش
پس اپ رو بخرین و بدون صرف هیچ هزینه ای شاهد افزایش کاربر و درآمد خودتون باشین !
مخارج سایت هم فقط سرورش هستش که از قائم هاست ماهی 300 تومنه همینم میتونید یجای ارزونتر ببرین که خودتون صلاح میدونید !

قیمت رو به 22 تومن کاهش دادم/ بهترین فرصت برای سرمایه گذاری شما !
مشتری 20 تومن خوابیده در صورتی که پیشنهاد بالاتر نباشه میفروشمش

دوستان با تجربه میدونن که با کمی خلاقیت و سرمایه گذاری میشه درآمد اپ رو به روزی 1 تومن رسوند و اصلا دور از دسترس نیست همین الان خیلی از فالوبگیر ها با 50 کا نصب این درآمد رو دارن ;)
دلیل فروش رو هم بالاتر گفتم خدمتتون دلیلش فقط و فقط وقت کم هست وگرنه به پولشم هیچ نیازی ندارم مثلا بازار گیر الکی میده میاد 2 روز اپ رو معلق میکنه باید بری ایمیل بازی کنی تا دوباره منتشر کنن ازین کارا که من اصلا وقتشو ندارم اپ رو از پنل بازار خودم میفرستم به پنل شما و خیلی هم سریع این کار انجام میشه
نکته مهم : همین الان چنتا از همکارا که خودشون فالور بگیر دارن خریدارن منتها میترسم بعد خرید کلا کاربرارو بفرستن به سمت اپ خودشون به همین دلیل بهشون نفروختم تا یه شخص کاردرست بیاد خریداری کنه و درس حسابی روش کار کنه

آیا پس از خرید امکان ضرر هم هست ؟ دوستانی که منو میشناسن اینو میدونن که هیچوقت حاضر نیستم هیچکدوم از سایتا و یا اپامو بفروشم حتی خیلی از سایتام نابود شدن به همین دلیل اما نفروختم این اپ که شرایط خیلی خاص و ویژه ای هم داره و مهمترین نکتش اینه که رو به پیشرفته رو واقعا دلم نیومد ول کنم چون واقعا جای کار داره و میشه به درآمد خیلی بیشتری رسوندش شخصا قول میدم ضرر نکنید و حتی اگه بعد خریدم بذاریدش کنار و دست بهش نزنید بازم پول خودشو درمیاره ! توضیحات راجب درآمدها و هزینه هارو صادقانه و دقیق نوشتم تا ایشالا خریدارم پس از خرید از ما راضی باشه اون تاکتیکی که پیاده کردم روی اپ واسه خودم ارزشش خیلی بیشتر از اپه و شما با خرید این اپ شاهد افزایش کاربر و درآمد دائمی خودتون میشین !

دوستان اپلیکیش موبوممبر رو میفروشم درامدشم ماهانه 1 تومن از زرین پال و 500 تومن از کافه بازاره
https://cafebazaar.ir/app/shams.ir.mobomember/?l=fa

توضیحات اپ قبلی رو بخونید تقریبا شرایطشون عین هم هستش
درامد هم حداقل درنظر گرفتم که کلا عین اپ قبلی همه توضیحات صادقانه باشه
هزینه هم نداره یه هاست اشتراکی یکساله نت افرازه که فعلا جواب داده

دلیل فروش هم بی شک همون وقت نداشتن ( به معنای واقعی کلمه :D ) و تغییر کسب و کارمه که دیگه نیازی به این دوتا ندارم

قیمت موبوممبر هم 8 میل گذاشتم
طراح اپ هم سعید رضایی گل و گلاب هستش که متصل میشین بهش و یه پشتیبانی خیلی خیلی قوی داره !
پیشنهاد میشه بعد اینکه خریدین چنتا تعرفه جدید بهش اضافه کنید درامدتونو 20 تا 40 درصد بیشتر میکنه !

اگه خریدار هر دو اپ رو با هم خریداری کنه تخفیف خوبی واسش درنظر میگیرم !
معامله از طریق یکی از مدیران پی تی انجام میشه شما میزنید به حسابش و پس از انتقال کامل اپ مدیر مبلغ معامله رو میزنه به حساب بنده - از این نظر مشکلی نیست !

Last edited:

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان پیشنهادات همچنان ادامه داره...
17k نصب بازار داره + نصب های نسخه بیرون مارکت که اکثرا از این نسخه هستن...

mohamad_2468

Registered User
لایک‌ها
85
اگه امکانش هست راه های ارتباطی بیشتر با خودتون رو پ خ کنید من مایل به خرید هستم

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
سلام
چقدر میخاین بفروشید این اپلیکیشن رو ؟
قیمت و اطلاعات فول رو برام ارسال کنید
سلام
قیمت توی پست ذکر شده
اطلاعات موردنیاز هم قرار داده شده
چیزی غیر ازینا میخواستین پ خ بدین

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
کاربرای فعال اپ درپنل وان سیگنال به 34k رسید !
صاحب کسب و کاری بشید که رو به پیشرفته :D

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان یه اپ ممبرگیر هم داشتم که اونم گذاشتمش واسه فروش با قیمت مناسب !

درامد 13 آبان اپ فالولایک از همراه پی 111 ت و از کافه بازار 95 تومن !
درآمد 13 آبان اپ موبوممبر از زرین پال 32ت و از کافه بازار 55 تومن !

دقیقا عدد خالص رو ذکر کردم و قابل اثباته !

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان نیازی به شریک و همکار ندارم که مدیریت کنه چون اپ ها اتوماتیک هستن ازینور سفارش میدن و ازونور سفارششون انجام میشه و نیازی به مدیریت خاصی ندارن روزانه درآمدتون میاد تو حساب بازار و همراه پی و زرین پال و شما هم واریزی میزنید
بحث پیشرفت هم حل شده هستش با توضیحی که دادم قصد دقیقا فروش هر دو اپ هستش... لطفا فقط خریداری که پول نقد داره بیاد تلگرام @shamsiodin یا پ خ درامد رو هم حداقل درنظر گرفتم روزی هست که 500 تومن سود خالص میدن !

بازم این نکته رو میگم اگه سرمایشو دارین از دست ندین برمیگرده این سرمایه و تو کمترین زمان به سوددهی میرسه هیچ تخصصی و پیش زمینه ای هم نیاز نیست داشته باشین مثلا تجربه همچین اپی رو داشته باشین یا برنامه نویس باشین من وقتی خریدم حتی نمیدونستم کارش چی هست فقط هزینه ها و درامدشو برآورد کردم دیدم میصرفه خریدم و سرمایمو تو 2 ماه برگردوندم هرکاریم داشتم به برنامه نویس میگفتم واسم انجام میداد تنها زحمتی که داشتم واریزی زدن از درگاه ها بود :D

قیمت پایه رو هم کاهش دادم ;)

Last edited:

hellboy2010

Registered User
لایک‌ها
11
پايه مگه ٢٥ نبود؟ كاهش يافت يعني الان عدد ديگه ايه؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
داداش همچنان منتظر جوابت هستم

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
قیمت هر دو با هم رو لطف کنید
ببینیم وسعشو داریم یا نه

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
داداش همچنان منتظر جوابت هستم
تلگرام پیام بدین لطفا
دیر به دیر چک میکنم پی تی رو

قیمت هر دو با هم رو لطف کنید
ببینیم وسعشو داریم یا نه
لطفا اگه خریدار هستین و واقعا سرمایشو دارین تلگرام پیام بدین یا شمارتونو بذارین من تماس بگیرم الان شما قیمت میخوای من میگم 25 ت جفتش با هم فردا روزی میگی به به عجب قیمتی میای واسه خرید نهایی من میبینم درامد و کاربرا بیشتر شدن باز 5 تومن بیشتر میگم شما میگی حرفت دوتا شد !

خریدار لطفا بیاد تلگرام ( حالا اینجا میگم خریدار باز یکی میاد میگه من چطوری اپمو بکشم بالا :( )

omid3547asta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این حرامخور عوضی اشغال و بی وجدان پست سقط بشه خبرمرگش بیاد بحق فاطمه زهرا مادرش به اعزاش بشینه
این حرامخور عوضی پول 10 کا پاپ اپ از من گرفت و همش اجباری زد خدا لعنتش کنه و خیر نبینه تو زندگیش هر ثانیه نفرینش میکنم که نابود بشه و این پول منو خوردن نداره هر کی خورده نابود شده از خدا میخوام هر چه زودتر خبر مرگش بیاد

SamaN DL

Registered User
لایک‌ها
69
نصبی برای اپ میزنید؟

بالا