برگزیده های پرشین تولز

فروش اکانت دراپباکس بیزنس 5 ترابایتی (DropBox Business 5 TB) برای نخستین بار در ایران

files

Registered User
لایک‌ها
210
با سلام

همانگونه که دوستان استحضار دارند در حال حاضر سرویس دراپباکس از بهترین سرویس های ذخیره فایل در ایران هست که مشکلات و قطعیها و خطاهای آپلود وان درایو و گوگل درایو را هم نداره و مهمتر از همین اتصال بدون محدودیت و بدون نیاز به استفاده از وی پی ان در آن هست

در حال حاضر پلن بیسیک دراپ باکس که 2 ترابایت در اختیار کاربران قرار میده سالیانه 120 دلار هست و اکانت بیزینس اون سالیانه 150 دلار هست

البته در حقیقت برای خرید اکانت بیزینس حداقل باید 450 دلار پرداخت بشه چونکه حداقل 3 کاربر باید داشته باشه

بنده یک اکانت 3 کاربره دارم که یکساله شارژ شده و دو یوزرش رو اگر کسی از دوستان نیاز داشته باشه به قیمت خرید یعنی هر یوزر 150 دلار واگذار میکنم

توجه داشته باشید که اطلاعات این سه یوزر مشترک و share شده نیست و کاملا مجزا از همدیگه هستند و خود بنده هم به غیر از فضای خودم به فضای کاربر دیگه هیچگونه دسترسی ندارم

تنها موردی که هست لطفا اشخاصی که فایلهای غیرقانونی مثل فیلم های دارای کپی رایت میخان روی این درایوها قرار بدن یجوری نباشه که بصورت عمومی فایلها رو برای دانلود روی اون قرار بدن چون برای فایلهای پابلیک دراپباکس قوانین سفتی داره ولی البته اگر میخاین بصورت محدود به دوستانتون اجازه دانلود بدید هیچ مشکلی نخواهید داشت

در صورت تمایل به بنده پیام بدید

Last edited:
بالا