برگزیده های پرشین تولز

فروش اکانت ماینینگ ابری وبسایت Hashflare | هشفلیر

amirmbn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش اکانت مانینگ ابری ارز‌های دیجیتال در Hashflare.io

هشریت‌ها:

SHA - 256: 1.02 TH
Scrypt: 1 MH

قراردادها طی دو ماه خریداری شده اند تا ۶ - ۸ ماه دیگر، منقضی می‌شوند.

تا حالا هیچ withdraw ای انجام نشده از این حساب و فقط deposit و Reinvest انجام شده

در حال حاضر هم اگر قصد خرید هشریت رو داشته باشید، روی اکانت یه کد رایگان تخفیف 25% موجود هست.

قیمت: 0.011 بیت‌کوین

اسکرین‌شات از جزییات قراردادها موجود است، برای اطلاعات بیش‌تر و خرید، می‌تونید بهم ایمیل بزنید یا همینجا هم نظر بدید.
ایمیلبدید راحت‌تره برام.

دوستان توجه کنید که قیمت اصلی اجاره‌ی تقریبا همین مقدار هشریت برای یکسال در هشفلیر، در حال حاضر، بیش‌تر از ۱۲۰ دلار هست که من تقریبا دارم به صد دلار می‌فروشم البته با این فرق که من چند ماه از قراردادم گذشته اما تا حالا برداشت نکردم از حسابم.

یه بالانس حدود 0.0083 بیت‌کوینی در حسابم موجوده و دقت کنید که مقدار زیادی از بالانس، برمیگرده به چند ماه قبل که، سختی شبکه‌ی بیت کوین کم‌تر بود و سود ماینیگ راحت، ۲ - ۳ برابر الان بود، ۱ تراهشریت نسبت به قبل اونقدر سودآوری نداره.
ولی خب به نظرم با این قیمت و این اکانت، اگه کسی می‌خواد قرارداد جدید با هشفلیر ببنده، این اکانت واقعا از لحاظ شرایط و قیمت مورد مناسب‌تریه تا قرارداد جدید.

لطفا اگر قصد خرید دارید، اگر امکانش به صورت فوری با من ارتباط برقرار کنید.

برای دیدن اسکرین‌شات از بالانس، هشریت‌ها و جزییات قراردادها، بهم ایمیل بزنید یا اگر خواستید اینجا نظر بدید تا اگه خواستید بریم تلگرام.

ایمیل: [email protected]

بالا