برگزیده های پرشین تولز

فروش اکانت کلش لول 98 - تون هال 8 فول(مکس)

ATH24

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام.
دوستان و کاربران گرامی یک اکانت کلش لول 98 دارم تون هال 8 فول یا همون مکس خودمون.عکسها رو میتونید نگاه کنید که با تون هال 8 تونستم 680 تا تقریبا اتک وار بزنم و اینکه یک لول 40 و یک لول 26 هم بهتون اشانتون میدم عکسها رو ببینید باور کنید قیمتم خیلی عالیه.
5 تا کارگره هم هستش،بعد لیگمم لیگ کیریستاله
لول سربازامم بیشتریا بالاست در حد تان هال 10 حتی و اینکه این عکس برای یک هفته پیشه و همینطوری بالاتر و بهتر هم میشود و اینکه اول حتما پول رو میگیرم و حتما هرکی خریداره بیاد لول 40 هم که دستم دارم کارش خیلی بیسته و اون هم اتک وارهاش و لیگش بالاست و انکه قیمت از 200 به بالاست برای یک کلش لول 98 و یک کلش لول 40 و یک کلش لول 26 تازه لول 98 تون هال 8 مکسه پس برید حال کنید.
با خریدار واقعی راه میام.
photo_2016-08-19_00-47-58.jpg
photo_2016-08-19_00-48-05.jpg

keramat_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
داداش یه سری به این سایت بزن قیمتا رو ببین
قیمت ماله شما با اونا چند تای دیگه ۱۲۰ نهایتا
خواستید من اکانت دارم با قیمت یک چهارم قیمت خودتون بهتون میدم

ATH24

Registered User
لایک‌ها
12
داداش یه سری به این سایت بزن قیمتا رو ببین
قیمت ماله شما با اونا چند تای دیگه ۱۲۰ نهایتا
خواستید من اکانت دارم با قیمت یک چهارم قیمت خودتون بهتون میدم
حرف شما متین ولی من بخاطر اینکه اینهمه زحمت کشیدم دارم یکم بالا میدم نمیگم بقیه زحمت نکشیدن میگم من دوست ندارم زحماتمو ارزان بدم.
ولی بخاطر حرف شما و دیدن سایت کمی کمتر میگم چون من سه تا اکانت کلش رو دارم میدهم که دوتاش یعنی لول های 98 و 40 خیلی عالی هستن در لول ها و تون هال های خودشون.
*دوستان بخاطر حرف دوستم اکانت رو 150 میفروشم کسی خریداره بیاد در ضمن یکی اکانتم نیست سه تاست. زیر 150 نمیدم نیایید.

بالا