برگزیده های پرشین تولز

فروش اکاونت های پیپال آمریکایی وریفای شده و واقعی!!!!

IranTejarat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من با کمک یکی از دوستان که در آمریکا زندگی می کنه تصمیم گرفتم دوستانی که با هر گونه مشکلی نتوانستند از پیپال استفاده کنند و با باز کردن اکاونت های کشور های دیگر به جز آمریکا به مشکل برخوردند این خدمات را ارائه بدهم و با قیمت بسیار ارزانتر از آن چیزی که شما فکرش را می کنید.

****PayPal وریفای شده آمریکا با حساب فیزیکی و واقعی فقط و فقط 25 دلار LibertyReserve****

U7355362

Last edited:

IranTejarat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تمامی دوستانی که مایل بودند میتوانند پیام خصوصی بدهند و شرایط را دریافت کنند

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
در صورت لیمیت شدن چیکار می کنید ؟
مدرک میفرستید ؟
دوم اینکه چه تضمینی هست که وقتی یه پول خیلی درشت اومد توی حساب توسط اون حساب بانکی که میگید واقعی هست خالی نشه ؟
سوم اینکه حساب به نام خودمون هست یا شخص دیگه ؟

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
دوم اینکه چه تضمینی هست که وقتی یه پول خیلی درشت اومد توی حساب توسط اون حساب بانکی که میگید واقعی هست خالی نشه ؟
- قطعا این مدل حساب ها با VBA ! وریفای میشه و امکان خارج کردن یا همون Withdraw به بانک رو نداره /.
و اگر هم اینطور باشه:
- در صورت درخواست برای Withdraw کردن مبلغی به حساب بانکی چند روز فرصت هستش و میتونید در خواست برگشت بدید یا کنسل کنید !/.

cashu

Registered User
لایک‌ها
0
مدارک رو میدید که اگه لیمیت شد مشکلی پیش نیاد ؟!

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
در صورت لیمیت شدن چیکار می کنید ؟
مدرک میفرستید ؟
سوم اینکه حساب به نام خودمون هست یا شخص دیگه ؟

لطفا" همه اینا رو برا من هم بفرست .! ! ! !

IranTejarat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان فعلا Libertyreserve بالا نمیاد امکان انتقال پول نیست و گرنه شماره حساب رو همین جا میزارم در ضمن دوستان این اکاونت ها به صورت حقیقی در آمریکا باز شده و هیچ گونه مشکلی وجود نداره ولی باید بگم امکان از لیمیت در آوردن هم باید وجود داشته باشه ولی 99% لیمیت نمیشه اگر درست و دقیق استفاده کنید + اینکه مشکل IP هم نداشته باشید و با ایپی اختصاصی آمریکا استفاده نمایید

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
دوست عزیز اینی که میگید و برای من پیغام خصوصی کردید رو من اینجا میذارم تا همه استفاده کنن
سلام دوست عزیز خوب ببینید این که احتمال لیمیت شدن داشته باشه که در صورتی که از Ip اختصاصی و مال آمریکا استفاده کنید امکانش به صفر نزدیکم میشه و بعد این اکاونت ها به نام اشخاص دیگر و حقیقی هستش و اماده هست.و امکان اینکه پول شما از حسابتون برداشته بشه اصلا وجود نخواهد داشت چون شخص واسطه مطمئن هست.یکی از دوستان الان نزدیک 3/5 سال هست که داره و لیمیت نشده.
در خدمت شما هستم
من که قانع نشدم چون شما نه مدرکی برای از لیمیت در آوردن میدید نه اینکه دلیل قانع کننده برای اینکه پس فردا حساب توش خالی نشه ، rin9mast3r عزیز هم که توضیح داد میشه کنسل کرد اما بازم من نمی تونم اعتماد کنم ، شاید سایر دوستان بتونن!

IranTejarat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده عرض کردم مدرکی لازم نمیشه چون این اکاونت ها امتحانش و حداقل برای بنده پس داده در ضمن 25$ پولی نیست که بنده شرافت خودمو براش نادیده بگیرم در خدمتم

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
دوست عزیز، اگه ممکن هست یه جوری جلب اعتماد کنید (می دونید که، با توجه به سابقه کم و پست های کمتون)

البته ببخشید ها

با تشکر

IranTejarat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Valla Bande Nemidoonam chejuri jalbe etemad konam valli agar doostan rahe khasi ro midoonand elam konand masalan mitoonam avalin account ra 20$ Eraee Bedam

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز خوب ببینید این که احتمال لیمیت شدن داشته باشه که در صورتی که از Ip اختصاصی و مال آمریکا استفاده کنید امکانش به صفر نزدیکم میشه و بعد این اکاونت ها به نام اشخاص دیگر و حقیقی هستش و اماده هست.و امکان اینکه پول شما از حسابتون برداشته بشه اصلا وجود نخواهد داشت چون شخص واسطه مطمئن هست.یکی از دوستان الان نزدیک 3/5 سال هست که داره و لیمیت نشده.
در خدمت شما هستم

اقا چه ربطی به IP و اشخاص حقیقی داره. پیپال بخواد لیمیت کنه میکنه. تازه من مورد دارم خوده شخص تو امریکا بوده و پیپال لیمیت کرده و با 1000 تا مدرک باز نکرده.

شما کارت ایرادی نداره و قیمتت هم خوبه ولی چیزی نگو که ... :blink:

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
Valla Bande Nemidoonam chejuri jalbe etemad konam valli agar doostan rahe khasi ro midoonand elam konand masalan mitoonam avalin account ra 20$ Eraee Bedam

ممنون،

منظورم اینه که در آینده اگه احیاناً اکانتها بسته بشه، پول خالی بشه، لیمیت بشه و .... چطوری می تونیم شما رو پیدا کنیم؟ من که به شخصه به این میل و PM اصلاً اطمینان ندارم!

یه مرجع مطمئن دارین؟ (یه سایت قابل اطمینان و شماره تلفن ثابت که بتونیم باهاتون تماس بگیریم و نام شرکت)

می دونید که این جلب اعتماد برای 25$ اولیه نیست، بیشتر برای عواقب آینده هست!

با تشکر و عرض معذرت که اینطوری رک گفتن

archiver

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
مسئله جلب اعتماد شما نیست فقط. مسئله اینه که پیپل به 1001 دلیل ممکنه لیمیت بشه و اصلا ربطی هم به IP و اینها نداشته باشه. مثلا شما مبلغ بالایی جابجا کنید و از شما برای تایید آدرستون (پیش پا افتاده ترین لیمیت شدن) قبض آبی برقی چیزی بخواد. یا ممکنه اسیتمنت بانکی بخواد که ظاهرا استیتمنت های اینترنتی هم قبول نیست. شما حداقل باید به utility bill همراه اکانت ها بدید وگرنه اکانت های شما عملا هیچ فرقی با اینکه یکی بیاد خودش یه اکانت باز کنه و وریفای کنه نداره. کلا باز کردن اکانت پیپل کار سختی نیست.نگه داشتنش سخته.

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
کاملاً درسته، قبلاً یکی از دوستان با سابقه اینجا با 50 تومن این کارو انجام می دادن با پشتیبانی کامل و حتی *** مجانی هم می دادن اولش! ولی مثل اینکه دیگه اینجا نمی یان!

cashu

Registered User
لایک‌ها
0
کاملاً درسته، قبلاً یکی از دوستان با سابقه اینجا با 50 تومن این کارو انجام می دادن با پشتیبانی کامل و حتی *** مجانی هم می دادن اولش! ولی مثل اینکه دیگه اینجا نمی یان!

d_ali ?منم نیاز به پی پال دارم اما ....یه پی پال با داکیومنت کامل

rezanew

Registered User
لایک‌ها
38
d_ali ?منم نیاز به پی پال دارم اما ....یه پی پال با داکیومنت کامل

آره، آفرین یوزرش یادم رفته بود، یه میل می زنم ببینم بازم این کارو می کنه! :happy:

بالا