برگزیده های پرشین تولز

فروش ایپاد 4g -فوق العاده تمیز + وسایل

rmvb

Registered User
لایک‌ها
181
ببخشین ها ولی چون گویا تاپیک تبدیل شده به قیمتگذاری جسارت میکنم خدمتتون
اولا قیمت اسکین 10 هست و نه 20 خواستین براتون میتونم تقدیم کنم.
قیمت کیف گریفین 20 هست و نه 40 .. اینجاهم کیف گریفین رو 30 دم در خونه تحویل میدن: لینک
پول برای محافظ اوزاکی دادن هم لرد بازیه بهترین محافظهای مات ضد اثر انگشت رو میشه با 8 تومن پشت و رو خرید و دلیل نمیشه چون شما 40ت بابتش پول دادی ملت هم با همون 40 تومن براشون محاسبه بشه خریدشون. این ریسک شما بوده نه خریدار
خود آیپاد هم آکبندش 340 هست و نه 370 (مال شما هم که گارانتی نداره)
اف ام هم که به کار خیلیا نمیاد
شما باید به عنوان محرک خرید از لوازم سلیقه ای که خریدین استفاده کنین نه اینکه پول همشون رو بکشید روش و بگین آکش شد 520 بعدش 40 تومن تخفیف بدین به عنوان دست دوم بفروشین
بالاخره شعور کاربر پرشین تولزی هم زیاد پایین نیست.
من همه اینها رو برای این گفتم که شما به شوخی گفتین میخوایین بندازینش سطل آشغال به دلیل مشتری نداشتن!
سری به تاپیک دست دومهایی که توی پیتی فروش رفتن و همشون وسائل جانبی داشتن بزنین میفهمید که عموما جنس دست دوم به قیمت دست دوم فروش رفته و معمولا هم وسایل جانبی و محافظ و اینچیزا هم کنارش بوده! نه به قیمت آکبند اونهم با محاسبه لوازم جانبی با قیمت بالاتر !

البته شکی نیست شما مخیر و مختارید و ما هم کاره ای نیستیم ولی خب جهت استحضار عرض شد خدمتتون
اینم بگم:
اگر کسی واقعا دقیقا به مدل اسکین و کیف و اف ام که شما دارین علاقه داشت و اگر از بیرونم میخرید عین همینا رو میگرفت اونوقت ارزش داشت کالای شما که تمیز هست رو حداکثر مثلا 330 بخره ... به حساب دست دوم تمیز
درهرحال امیدوارم کسی مثل مورد بالا پیدا بشه برای این جنس هم

قیمت اگبند ایپاد 340 تومنه؟؟!!!!!!!!!!
کو کجا؟
همین دیروز قیمت گرفته بودن بچه ها 370!
در ضمن این مثل بقیه ایپاد های دست دوم نیست خوبه گفتم حتی پشتش هم کوچکترین خطی نداره در صورنی که تمامی ایپاد ها پشتشون خط داره
حتی جیلبرکش نکردم چون فقط موزیک گوش میدادم
قیمت کیف رو هم به دلار زده توی سایتش که 35 $
اونی که شما لینکشو دادی کلا فرق داره با کیف من !

عزیزم من حتی یه سر سوزن هم به پوش احتیاج ندارم اگه با این قیمت فروش رفت که هیچ نرفت نگهش میدام

یه مطلب دیگه اینکه فروشنده مختار هست هر مقداری که میل داره برای رقم مورد نظرش بگه. حالا این رقم پایینه یا بالاست نظر خودش هست.
با همه احترامی که برای نظر دوستان قائلم.این روند بدی هست که تو بازارچه اینجا اتفاق افتاده و همه کار کارشناسی انجام میدن. کاری با درست یا غلط بودن نظر و کارشناسیشون ندارم ولی جاش اینجا نیست.
شما میتونی جتس رو بخری یا نخری.
/
جناب ِrmvb براتون پبام دادم. ممنون میشم جواب بدین.

اره دیگع خدایی
خریداری بگو خریدارم با این قیمت نیستی هم بیخودی تایپ نکن!

دادا من پی امی دریافت نکردم

mmft

Registered User
لایک‌ها
58
دوست عزيز تا حدي با فرمايشاتتون موافقم ولي اين رو هم در نظر بگيريد كه فروشنده بابت لوازم جانبي پول داده و حالا نميتونه اونارو مفتي بده بره ، معمولا با هم ميفروشن همرو و بابت اونا هم مبلغي دريافت ميكنند..
بنده هم کتمان نکردم و حتی چندبار گفتم برای تشویق به خرید دیگران باید حداکثر استفاده رو از اون وسابل بکنه برای فروش اصل جنس و نه عدم فروشش! این هنر فروشندگیه ...

یه مطلب دیگه اینکه فروشنده مختار هست هر مقداری که میل داره برای رقم مورد نظرش بگه. حالا این رقم پایینه یا بالاست نظر خودش هست.
با همه احترامی که برای نظر دوستان قائلم.این روند بدی هست که تو بازارچه اینجا اتفاق افتاده و همه کار کارشناسی انجام میدن. کاری با درست یا غلط بودن نظر و کارشناسیشون ندارم ولی جاش اینجا نیست.
شما میتونی جتس رو بخری یا نخری.
بنده هم فکر کنم چندبار این حق رو تایید کردم و حتی آرزوی فروش خوب کردم!!!
و بعد از اینکه به شوخی گفتن بندازمش سطل آشغال چون مشتری نداره من اون حرفهارو زدم ... فکر کنم چندبارم حرفهای شما رو تایید کردم.
ضمنا یکی از جذابیت های همین بازارچه بار آموزشی داشتن تاپیکهاست در حدی که خود شما هم با علاقه میشینی میخونی و نظر میدی! منافاتی هم با اصل فروش نداره و حتی باعث رونق فروش هم میشه.
با همین حرفهای من تاپیک ایشون بالا میاد و همه نظر میدن و در نهایت فروش میره ... ولی خب بده فروشنده بعد از یک هفته بیاد از ناراحتی بجای کلمه آپ بزنه که بندازمش سطل آشغال ... ضمنا من در آخر عرایضم کلی هم تعریف از جنس ایشون کردم و به نظرم نسبت به همه آیپادهای اینجا از نظر ظاهر سالمتره ولی خب یکمی هم باید کوتاه بیان برای فروش منطقی تر ....
قیمت اگبند ایپاد 340 تومنه؟؟!!!!!!!!!!
کو کجا؟
همین دیروز قیمت گرفته بودن بچه ها 370!
در ضمن این مثل بقیه ایپاد های دست دوم نیست خوبه گفتم حتی پشتش هم کوچکترین خطی نداره در صورنی که تمامی ایپاد ها پشتشون خط داره
حتی جیلبرکش نکردم چون فقط موزیک گوش میدادم
قیمت کیف رو هم به دلار زده توی سایتش که 35 $
اونی که شما لینکشو دادی کلا فرق داره با کیف من !
عزیزم من حتی یه سر سوزن هم به پوش احتیاج ندارم اگه با این قیمت فروش رفت که هیچ نرفت نگهش میدام
اره دیگع خدایی
خریداری بگو خریدارم با این قیمت نیستی هم بیخودی تایپ نکن!
دادا من پی امی دریافت نکردم
من 340 میفروشم خودم .. اگر خریداری بگو میدم خدمتتون .. سود هم میکنم تازه .. تاپیک فروش محصولات اپلمم هم توی بازارچه و زیر پست هام میتونی ببینی ! راجع به قیمتهای توی سایتها میخوایی من بامپر اورجینالی که 40 تومن فروخته میشه توی ایران اما توی سایتش 80 دلار قیمت زده توضیحات ارائه کنم؟ به قیمت سایت نیست داداش .. به قیمت بازاره! ده ها از این مثالها وجود داره ...
راجع به سطر دوم با شما هم عقیده ام و از این نظر کاملا حداقل ظاهر جنستون رو تایید میکنم و واقعا آدم مرتب و منظمی هستید.
البته کاش جیلبرکش میکردی یا حداقل Shsh ازش میگرفتی چون ممکنه بخاطر این تاخیر نتونی از نسخه فعلیت shsh بگیری و یکم برای خریدار مشکل باشه ... مثلا اپل جلوی گرفتن shsh از 4.3.3 رو بسته و حتی اگر جیلبرکش هم بکنی دیگه نمیتونی shsh بگیری از دستگاهت.
راجع به فروش هم اگه فروش رفت پورسانت ما فراموش نشه داغ کردیم تاپیکت رو :D
ضمنا فراموش نشه که شما یک بار به من گفتی فروشنده ای بدون وسایل 300 .... بعدش خودت کنسلش کردی .... !
خلاصه باز هم امیدوارم که خوب بفروشی ... خداییش اون جمله سطل آشغال رو گفتی از روی خیرخواهی هم تعریف کردم از جنست و هم خواستم اون جمله هه یکم تلطیف بشه و الا جسارت نمیکردیمو قصدمم خیر بود نه شر
ان شاله دلخور نشده باشید.

Nathan Mckane

Registered User
لایک‌ها
69
خود ایپاد رو بدون لوازم چن میفروشی عزیز؟

rmvb

Registered User
لایک‌ها
181
خود ایپاد رو بدون لوازم چن میفروشی عزیز؟

با اسکینش 310
بنده هم کتمان نکردم و حتی چندبار گفتم برای تشویق به خرید دیگران باید حداکثر استفاده رو از اون وسابل بکنه برای فروش اصل جنس و نه عدم فروشش! این هنر فروشندگیه ...

بنده هم فکر کنم چندبار این حق رو تایید کردم و حتی آرزوی فروش خوب کردم!!!
و بعد از اینکه به شوخی گفتن بندازمش سطل آشغال چون مشتری نداره من اون حرفهارو زدم ... فکر کنم چندبارم حرفهای شما رو تایید کردم.
ضمنا یکی از جذابیت های همین بازارچه بار آموزشی داشتن تاپیکهاست در حدی که خود شما هم با علاقه میشینی میخونی و نظر میدی! منافاتی هم با اصل فروش نداره و حتی باعث رونق فروش هم میشه.
با همین حرفهای من تاپیک ایشون بالا میاد و همه نظر میدن و در نهایت فروش میره ... ولی خب بده فروشنده بعد از یک هفته بیاد از ناراحتی بجای کلمه آپ بزنه که بندازمش سطل آشغال ... ضمنا من در آخر عرایضم کلی هم تعریف از جنس ایشون کردم و به نظرم نسبت به همه آیپادهای اینجا از نظر ظاهر سالمتره ولی خب یکمی هم باید کوتاه بیان برای فروش منطقی تر ....

من 340 میفروشم خودم .. اگر خریداری بگو میدم خدمتتون .. سود هم میکنم تازه .. تاپیک فروش محصولات اپلمم هم توی بازارچه و زیر پست هام میتونی ببینی ! راجع به قیمتهای توی سایتها میخوایی من بامپر اورجینالی که 40 تومن فروخته میشه توی ایران اما توی سایتش 80 دلار قیمت زده توضیحات ارائه کنم؟ به قیمت سایت نیست داداش .. به قیمت بازاره! ده ها از این مثالها وجود داره ...
راجع به سطر دوم با شما هم عقیده ام و از این نظر کاملا حداقل ظاهر جنستون رو تایید میکنم و واقعا آدم مرتب و منظمی هستید.
البته کاش جیلبرکش میکردی یا حداقل Shsh ازش میگرفتی چون ممکنه بخاطر این تاخیر نتونی از نسخه فعلیت shsh بگیری و یکم برای خریدار مشکل باشه ... مثلا اپل جلوی گرفتن shsh از 4.3.3 رو بسته و حتی اگر جیلبرکش هم بکنی دیگه نمیتونی shsh بگیری از دستگاهت.
راجع به فروش هم اگه فروش رفت پورسانت ما فراموش نشه داغ کردیم تاپیکت رو :D
ضمنا فراموش نشه که شما یک بار به من گفتی فروشنده ای بدون وسایل 300 .... بعدش خودت کنسلش کردی .... !
خلاصه باز هم امیدوارم که خوب بفروشی ... خداییش اون جمله سطل آشغال رو گفتی از روی خیرخواهی هم تعریف کردم از جنست و هم خواستم اون جمله هه یکم تلطیف بشه و الا جسارت نمیکردیمو قصدمم خیر بود نه شر
ان شاله دلخور نشده باشید.

با از بس گفتیم اپ خسته شدیم گفتیم یه جمله جدید بگیم

ok فروش رفت شام مهمون من lol

SHOPING

Registered User
لایک‌ها
313
درود عزیزان
دوستان توچه داشته باشین دستگاه ایشون در بدترین حالت 350 میرزه
کمی انصاف داشته باشین

HoTPuRsUiT

Registered User
لایک‌ها
0
آقا قیمتشون خوبه.
من خودمم آیپاد دارم احتمالا به زودی میذارم برای فروش,پشتش از روز اول قاب کپدیس داشته ,حتی نذاشتم دست فروشنده به پشتش بخوره :دی خوب آیپاد من که مثل آینه میمونه پشتش هیچجوره تو کتم نمیره بیام به قیمت یه آیپاد خط خطی بدم که شونصد گیگ برنامه داره..حتی من ترجیح میدم یه آیپاد مثل خودم بخرم 300 ولی یه آیپاد با کلی لوازم که پشتش خط داره 300 نخرم!
این دستگاه با توجه به تمیزیش و لوازمش واقعا ارزندست.
انشالله خوب بفروشی لوازم خوبی هم داری رو آیپادت.

rmvb

Registered User
لایک‌ها
181
درود عزیزان
دوستان توچه داشته باشین دستگاه ایشون در بدترین حالت 350 میرزه
کمی انصاف داشته باشین

آقا قیمتشون خوبه.
من خودمم آیپاد دارم احتمالا به زودی میذارم برای فروش,پشتش از روز اول قاب کپدیس داشته ,حتی نذاشتم دست فروشنده به پشتش بخوره :دی خوب آیپاد من که مثل آینه میمونه پشتش هیچجوره تو کتم نمیره بیام به قیمت یه آیپاد خط خطی بدم که شونصد گیگ برنامه داره..حتی من ترجیح میدم یه آیپاد مثل خودم بخرم 300 ولی یه آیپاد با کلی لوازم که پشتش خط داره 300 نخرم!
این دستگاه با توجه به تمیزیش و لوازمش واقعا ارزندست.
انشالله خوب بفروشی لوازم خوبی هم داری رو آیپادت.

ممنون از لطف دوستان

peyman_mob

Registered User
لایک‌ها
111
من fm رو 25 میخوام اگه تصمیم گرفتید جدا بفروشید

hamedy12

Registered User
لایک‌ها
438
شارژر اصلیه؟
310 با اسکین و شارژر خریدارم

:.Ali_Rj.:

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
داداش با ديزاير تعويض مي كني ؟

rmvb

Registered User
لایک‌ها
181
من fm رو 25 میخوام اگه تصمیم گرفتید جدا بفروشید
در صورتی که تصمیم گرفتم جدا بفروشم 30 مال شما:)
شارژر اصلیه؟
310 با اسکین و شارژر خریدارم
والا روش نوشته california فکر میکنم اصلی باشه

داداش با ديزاير تعويض مي كني ؟

نه دادا
قصدم فروشه

rmvb

Registered User
لایک‌ها
181
بدون وسایل و پر خط و خش 310 دیدم فروش رفته اینجا:blink:

reza_gifo

Registered User
لایک‌ها
0
داداش قاب رو میفروشی؟

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
سلام
فروش رفت؟
چه مدت کار کرده؟
بیشتر از هدفون استفاده میکردین؟یا بازی و ویدئو؟
بدون قاب و اف ام پلیر که هر دو مشتری داره 300 خریدارم فقط اگه ممکنه زود جواب بدید چون چند تا دیگه هست اگه خدا خواست یکیشو بخرم

arman.hp

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز فروش رفته یا خیر؟
اگر هست بنده خریدارم

بالا