• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بازی ایکس باکس وان forza 5 به قیمت150هزارتومان

aiden_0101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
سلام.بازی در حد اک هست و با نو هیچ فرقی نداره.در صورت خرید یا هرگونه سوال به سایت بازی سنتر مراجعه کنید(در قسمت بازیهای ایکس باکس وان).دلیل اینکه میگم به بازی سنتر مراجعه کنید این که من تازه عضو اینجا شدم و امتیاز بازارچه ندارم،ولی اونجا همه چی حله.عکس بازی هم اونجا هست.در ضمن با بازی رایز یاذکینکت اسپورت ریوالز هم تعویض میشه.

Last edited:

peyman_mob

Registered User
لایک‌ها
111
بنده با هزینه پست 150 هزار فوری خریدارم ازتون
تنها مورد اعتماد سازیه! که من اینجا 84 امتیاز بازارچه دارم و بازی رو ابتدا تحویل میگیرم.یا اینکه رشت باشید حضوری تحویل میگیرم.
یا یه جور با واسطه و ...

aiden_0101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
بنده با هزینه پست 150 هزار فوری خریدارم ازتون
تنها مورد اعتماد سازیه! که من اینجا 84 امتیاز بازارچه دارم و بازی رو ابتدا تحویل میگیرم.یا اینکه رشت باشید حضوری تحویل میگیرم.
یا یه جور با واسطه و ...
سلام دوست عزیز.در بازی سنتر قسمت بازیهای ایکس باکس وان شماره گذاشتم زنگ بزنید یا اس بدید .نام کاربری در بازی سنتر aiden_0101 .من اونجا امتیاز دارم و میتونید چک کنید .به هر حال ااگر بازم شک دارید اس ام اس بدید تا صحبت کنیم و باهم کنار بیایم.

peyman_mob

Registered User
لایک‌ها
111
سلام دوست عزیز.در بازی سنتر قسمت بازیهای ایکس باکس وان شماره گذاشتم زنگ بزنید یا اس بدید .نام کاربری در بازی سنتر aiden_0101 .من اونجا امتیاز دارم و میتونید چک کنید .به هر حال ااگر بازم شک دارید اس ام اس بدید تا صحبت کنیم و باهم کنار بیایم.
لطفا لینک ایدیون رو واسم بفرستید
ممنونم

aiden_0101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
داداش چرا جوال نمیدی؟

peyman_mob

Registered User
لایک‌ها
111
پ.خ فرستادم