• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش بازی هایه پلی 4 همراه با امکانات ویژه 70 تومان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923

توجه:
دوستان کسانی که شک یا ابهامی در مورد اکانتا دارن بگم که این اکانتا از راه قانونی بدست نمیاد
عواقب خرید
پایه خودتون هست چه بن شدن چه قفل شدن یا هر چیزی دیگه قبل خرید لطفن استعلام لازم برایه خرید رو سرچ کنید
اگر طرح سالم و بدون دردسر میخایین اقایه وحیدی هستن به ایشون مراجع کنید لینک تاپیکشون
http://forum.persiantools.com/threa...انت-های-ما-در-هیچ-ظرفیتی-بن-نخواهد-شد.590034/

فروش بازی هایه پلی 4 هر عنوان 70

قوانین تاپیک
1.قبل از خرید تحقیق لازم راجب این اکانت ها انجام بدید بعد اقدام به خرید کنید اکانت هایه غیز قانونی هستن

2.پس از خرید اکانت از بنده مسئولیت عواقب خرید با شما هست(بن شدن کنسول یا اکانت شما)

3.جایگزین فقط 1 بار داده میشه و بیشتر از اون داده نمیشه

4.پست هایه اسپم و بیدلیل پاک میشن

در این طرح اکانت هایه غیر قانونی هستن و ما نمیدونیم از کجا و چگونه تهیه میشه پس هیچ گونه مسعولیتی در قبال این اکانت ها ما بر عهده نمیگیریم پس خریدار با اطلاع کامل از این طرح استفاده کنه چه بن اکانت چه بن کنسول عهده ما نیست و ما جواب گو نیستیم پس قبل خرید خوب تحقیق کنید

ظرفیت 1 :
این ظرفیت احتمال قفل شدن بازی هست و برا همین بیشتر توصیه میشه افلاین بازی کنید و این ظرفیت گارانتی ندارد و هر گونه قفل یا مشگلی عهده خریدار هست قیمت این ظرفیت : 70 تومان(اگر قفل بشه 1 جایگزین داده میشه )

ظرفیت 2 :

این ظرفین بهترین و بی دردسر ترین ظرفیت هست شما هم انلاین و هم افلاین میتونید بازی کنید و اگر بازی تون تمام شد اگر ظرفیت 2و3 رو با هم بخرید میتونید 2 باره این بازی رو بفروشید پس از تموم کردن بازی قیمت این ظرفیت :70تومان(اگر قفل بشه 1 ظرفیت داده میشه )

ظرفیت 3 :

در این ظرفیت ایمیل و پسورد به خریدار داده میشه و خریدار باید همیشه انلاین باشه و بازی بکنه با اکانت ما بازی کنه :30 با 10 روز گارانتی تعویض

Last edited:

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
564
خوب دوست عزیز این اکانت که مال ما نمیشه!پسوردش عوض شه پاک شه میشه دردسر دیگه!

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
564
دوست عزیز میشه بگید چطوری؟الان شما یک اکانت میدید و مال خودتونه بعد نصب پسورد رو تعویض میکنید!بعدش پاک کردیم باید دوباره دنبال سما و اکانت باشیم؟

m_godofwar

Registered User
لایک‌ها
22
سلام .شرمنده این سوال رو اینجا میکنم احمد اقا این اکانت ها رو وقتی خریدیم باید بعد دانلود کنیم برای بازی ؟ من چند تا بازی بخوام بخرم با چند اکانت مختلف میتونم رو 2.3 تا دستگاه خودم نصب کنم برای گیم نت وکلوپ بازی ؟

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
بازی هایه جدید اضافه شد

Last edited:

hdr1

Registered User
لایک‌ها
42
ظرفیت دو dying light رو با ظرفیت دو Order بزنیم داش احمد؟:general406:

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
سلام دوست عزیز
من بازیهای زیر را میخوام :
Gta 5
Far cry
The order 1886
Daying light
Little big planet 3
همه را ظرفیت اول میخوام
چقدر میشه هزینش ؟؟
اگه میشه شماره همراه بدید تا هماهنگ کنیم چون نمیتونم مدام به سایت سر بزنم

ممنونم

Last edited:

MEHR4N

Registered User
لایک‌ها
199
سلام داداش،

The order 1886 + Daying Light همراه دیتای بازی ها و Day One Patch Dying Light چقدر میشه؟

شماره تماستون رو به منم ارسال کنید.

متشکرم.

Dante sparda

Registered User
لایک‌ها
96
سلام داداش.

ميگم اگه يه تفاوتي هم بين قيمت و تاريخ بازي‌ها بزاري خيلي خوب ميشه.

الان من ميخوام ازت بازي‌هايي مثل اينفاموس و ولفنشتاين را بخرم.ولي اين بازي‌ها الان به صورت فيزيكي هم 70 يا 80 دارن فروخته ميشن و اگه مثلا اينجور بازي‌هاي فيزيكي كه زير 100 يا 90 تومن هستن را پايين تر از 60 هزار تومن حساب كني خيلي عالي ميشه.

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
شادوو موردور تخفیف خورده فقط 50 تومن

hdr1

Registered User
لایک‌ها
42
سلام داش احمد Order موجود شد؟

pesarbache

Registered User
لایک‌ها
46
اقا سلام.چند تا سوال,قیمت دیتاهارو چطوری حساب میکنید؟الان مثلا اوردر سی گیگه چقدر میشه؟؟دوم اینکه اکانتی که از شما میخریم و اکتیو میکنیم میشه پاکش کرد بعدا یا نه؟؟یعنی پاکش کنم دیگه بازی اجرا نمیشه؟

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
اقا سلام.چند تا سوال,قیمت دیتاهارو چطوری حساب میکنید؟الان مثلا اوردر سی گیگه چقدر میشه؟؟دوم اینکه اکانتی که از شما میخریم و اکتیو میکنیم میشه پاکش کرد بعدا یا نه؟؟یعنی پاکش کنم دیگه بازی اجرا نمیشه؟
سلام
دیتا 30 گیگ میشه 25 تومن اکانت اکتیو میکنید بازی با اکانت خودتون اجرا میشه اگه بازی پاک بشه قابل برگشته اکانت حاوی بازی نباید پاک بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا