خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی

فروش فروش بازی Final Fantasy XV: Royal Edition برای PS4

شروع موضوع توسط Dante sparda ‏10 نوامبر 2018 در انجمن خرید و فروش کنسولهای بازی و لوازم جانبی

1. Dante sparda

Dante sparda Registered User

درود

Final Fantasy XV: Royal Edition ( ریجن 2 ) برای PS4 به فروش میرسه. کاملا سالم و از هر لحاظ تمیز. این نسخه از بازی کار کردش واقعا کمیابه و شاید اصلا نیست و خود من به خاطر همین مجبور شدم پلمپشو بخرم.

بازی شامل تمامی محتویات سیزن پس، DLC های داستانی و همچنین DLC Royal Pack هستش.

فقط محتویات اضافش به صورت کد بوده که من برای این که بتونم بعدا که بازیش کردم بفروشمش، رو یه اکانت جداگونه واردش کردم و بعد از فروش به خریدار اطلاعات اکانت شامل ایمیل، رمز و تاریخ تولد اکانت داده میشه که بعدا بتونه اطلاعاتو تغییر بده و خود بازی هم با پست ارسال میشه و میتونید با پرایمری کردن اکانت، تمامی محتویات اضافشو رو اکانت خودتون بازی کنید و ظرفیتای یک و 3 اکانت را یا برای خودتون نگه دارید یا بفروشیدش.

قیمت: 165 هزار تومن و پول پست هم که سفارشیش 6 هزار تومن میشه به عهده خریدار محترم.

در صورت تمایل به خرید یا به صورت خصوصی در همینجا یا به شماره زیر پیامک بدید:

09393072278

فایل های ضمیمه:

• 2.jpg
      2.jpg
      اندازه فایل:
      486.8 KB
      نمایش ها:
      19
    • 5.jpg
      5.jpg
      اندازه فایل:
      245.6 KB
      نمایش ها:
      21
    • 11.jpg
      11.jpg
      اندازه فایل:
      164.1 KB
      نمایش ها:
      16
    Last edited: ‏15 نوامبر 2018 ساعت 1:04 عصر
  2. amirshakoori

amirshakoori Registered User

یه سوال
    الآن به خاطر این dlc هاش، بازی رو باید داخل همین اکانت بازی کرد یا این که می شه این اکانت رو پرایمری کرد و توی اکانت خودمون بازی کنیم؟

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

Dante sparda از این نوشته تشکر کرده است.
  3. Dante sparda

سلام داداش.

نه نیازی به بازی کردنش تو اون اکانت نیست و میتونی با همین پرایمری کردنش تو اکانت خودت بازی را همه محتویات اضافش بازی کنی.

منم به خاطر همین تو یه اکانت جداگونه واردش کردم که بتونم بعدا بفروشمش و اون اکانت الان کلا آکبنده و حتی یه تروفی توش ثبت نشده.

Last edited: ‏12 نوامبر 2018 ساعت 12:59 عصر
  4. Dante sparda

کاهش قیمت به 165 هزار تومن

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیavanak  همکاری در فروش