برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش بازی Final Fantasy XV: Royal Edition برای PS4

Dante sparda

Registered User
لایک‌ها
96
درود

Final Fantasy XV: Royal Edition ( ریجن 2 ) برای PS4 به فروش میرسه. کاملا سالم و از هر لحاظ تمیز. این نسخه از بازی کار کردش واقعا کمیابه و شاید اصلا نیست و خود من به خاطر همین مجبور شدم پلمپشو بخرم.

به غیر از بازی اصلی، شامل تمامی محتویات سیزن پس، DLC های داستانی و همچنین DLC Royal Pack هستش.

محتویات اضافش به صورت کد بوده که من برای این که بتونم بعدا که بازیش کردم بفروشمش، رو یه اکانت جداگونه واردش کردم و بعد از فروش به خریدار اطلاعات اکانت شامل ایمیل، رمز و تاریخ تولد اکانت داده میشه که بعدا بتونه اطلاعاتو تغییر بده و خود بازی هم با پست ارسال میشه و میتونید با پرایمری کردن اکانت، تمامی محتویات اضافشو رو اکانت خودتون بازی کنید و ظرفیتای یک و 3 اکانت را یا برای خودتون نگه دارید یا بفروشیدش.

قیمت: 150 هزار تومن و پول پست هم که سفارشیش 6 هزار تومن میشه به عهده خریدار محترم.

در صورت تمایل به خرید یا به صورت خصوصی در همینجا یا به شماره زیر پیامک بدید:

09393072278

فایل های ضمیمه

• 2.jpg
    2.jpg
    486.8 KB · نمایش ها: 50
  • 5.jpg
    5.jpg
    245.6 KB · نمایش ها: 52
  • 11.jpg
    11.jpg
    164.1 KB · نمایش ها: 46
Last edited:

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
یه سوال
الآن به خاطر این dlc هاش، بازی رو باید داخل همین اکانت بازی کرد یا این که می شه این اکانت رو پرایمری کرد و توی اکانت خودمون بازی کنیم؟

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

Dante sparda

Registered User
لایک‌ها
96
یه سوال
الآن به خاطر این dlc هاش، بازی رو باید داخل همین اکانت بازی کرد یا این که می شه این اکانت رو پرایمری کرد و توی اکانت خودمون بازی کنیم؟

Sent from my LG-H860 using Tapatalk
سلام داداش.

نه نیازی به بازی کردنش تو اون اکانت نیست و میتونی با همین پرایمری کردنش تو اکانت خودت بازی را همه محتویات اضافش بازی کنی.

منم به خاطر همین تو یه اکانت جداگونه واردش کردم که بتونم بعدا بفروشمش و اون اکانت الان کلا آکبنده و حتی یه تروفی توش ثبت نشده.

Last edited:

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام.قیمت آخرو لطف کنید ممنون میشم

بالا