برگزیده های پرشین تولز

فروش بازی PC با ۲۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان برای خرید های بالای ۶۰ هزار تومان

medadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بلاخره تابستون شروع شد و همه کامپیوتر ها رو راه انداختن تا حسابی بشینن پای بازی و گیم :) ما هم به همین مناسبت , از طرف وبسایت فروشگاهی فروشچه یک سری تخفیف های خوب رو راه انداختیم تا بتونین حسابی از تابستون لذت ببرین. ما برای تمام محصولاتمون تخفیف ۲۰ درصدی قرار دادیم و هم چنین برای محصولات ویژه مون تا ۱۰۰ هزار تومن تخفیف برای شما تدارک دیدیم. از طرفی , هزینه ارسال خرید های بالای ۶۰ هزار تومان هم رایگانه. به همه شهر های ایران هم با پست پیشتاز میفرستیم تا زیاد از حد منتظر بازی مورد علاقه تون نباشید D: البته باید بگم محصولات ویژه چون با پست بین المللی از خارج از کشور ارسال می شن ممکنه که بین ۱۰ تا ۲۰ روز برای رسیدنشون صبر کنید.برای بهره مندی از تخفیف ۲۰ درصدی هم باید از کوپن تخفیفی که در تصاویر قرار دادم استفاده کنید.اگه نمی دونید چجوری , بهتره یه سری به کانال آپارات ما بزنید که اگه بخواید لینکشو میتونم براتون بفرستم. توی کانال آپاراتمون یه ویدئو هست که بهتون میگه چجوری از سایت استفاده کنید. درضمن ,برای اونایی که درباره محصولی که می خرن نگرانن هم یه چیزی اون پایین مایینا داریم که بهتره ببینن D:
6-png.944851

7-png.944852

اگه قصد خرید محصولی رو دارین , فقط کافیه که اسمشو بهم تو پی وی بگین تا لینکشو براتون بفرستم. اگه هم تو قم زندگی می کنید میتونید به فروشگاه مرکزی ما به ادرس:
ایران-قم-خیابان صفائیه-پاساژ گنجینه-طبقه2-واحد 8و9-فروشگاه هزاره نما
مراجعه کنید.درضمن , اگه بازی یا محصول مورد علاقه تون توی لیست یا سایت نبود , می تونید تو پ خ بهم بگید تا تو دو یا سه روز به سایت اضافش کنم. چون در حال حاضر تنوع محصولات خیلی خیلی زیاده و من نمیتونم همشو بزارم رو سایت پس چرا از شما کمک نگیرم :)
8-png.944853

خیلی خیلی ممنونم که این پست رو مطالعه کردین D: شدیدا مشتاقم تا باهاتون توی سایت forooshche.ir ارتباط برقرار کنم. اگه نیاز به پشتیبانی داشتید یا سوالی داشتید , میتونید صفحه سوالات متداول توی سایت رو مطالعه کنید یا سوالتون رو از طریق ایمیل , پ خ یا چت انلاین داخل سایت به اطلاع من برسونید تا سریعا پاسخ مناسب رو بهتون ارائه کنم و مشکلاتتون رو حل.
لیست محصولات در داخل همین تایپیک به تدریج ارائه میشه اما بهتره اگه قصد خرید یا مشاهده قیمت بازی ای رو دارید تو پ خ بهم بگید تا سریعا اون رو در اختیارتون بزارم.
بازم خیلی متشکرم که وقتتون رو به من دادین
منتظرتونم ;)

فایل های ضمیمه

• 6.png
    6.png
    77.2 KB · نمایش ها: 13
  • 7.png
    7.png
    69.8 KB · نمایش ها: 13
  • 8.png
    8.png
    101.6 KB · نمایش ها: 13
Last edited:

medadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
1-png.945073

لیست اول :
Rome Total War 2 : Hannibal at the Gates
قیمت ( بدون احتساب تخفیف ) : ۸۰۰۰ تومان
۲ عدد DVD
حداقل سیستم مورد نیاز :
Processor: 2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor
Memory: 2GB RAM
Graphics: 512 MB DirectX 9.0c compatible card (shader model 3, vertex texture fetch support)
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 35 GB HD space
Additional: Screen Resolution – 1024×768
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
Resident Evil 4 Ultimate HD Edition
قیمت (بدون احتساب تخفیف ) : ۸۰۰۰ تومان
۲ عدد DVD
حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
Memory: 2 GB RAM /
Hard Disk Space: 15GB free hard drive space
Video Card: NVIDIA GeForce 8800GTS or better, ATI RadeonTM HD 4850 or better DirectX: 9.0c or above /
Sound: Standard audio device
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
PES 2015
قیمت (بدون احتساب تخفیف ) : ۸۰۰۰ تومان
۲ عدد DVD
حداقل سیستم مورد نیاز :
CPU: Core 2 Duo @ 1.8 GHz or Athlon II X2 240 RAM: 1 GB OS: Windows Vista SP2/ 7 SP 1 Video Card: NVIDIA GeForce 6800 or
ATI Radeon X1300 or Intel HD Graphics 2000 (512 MB VRAM) Free Disk Space: 8 GB
Need for Speed Rivals
قیمت ( بدون احتساب تخفیف ) : ۸۰۰۰ تومان
۲ عدد DVD
حداقل سیستم مورد نیاز :
OS: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 CPU: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2 RAM: At least 4 GB HARD DRIVE: At least 30 GB of free space VIDEO: AMD Radeon 3870 512Mb or better, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb or better, IntelHD 4000 integrated 512Mb or better DIRECTX: DirectX 10.1 compatible

برای خرید , فقط کافیه به من یه پ.خ یا ایمیل بفرستید یا...
کلیک کنید :)

فایل های ضمیمه

• 1.png
    1.png
    152.5 KB · نمایش ها: 7
بالا