• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش فروش بازی rainbow six siege و for honor و overwatch برای xboxone

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
4عدد بازی rainbow six siege قیمت هر دیسک بازی 110 تومن(فروخته شد)
2عدد for honor قیمت 80 تومن(این بازی هم فروخته میشه هم تعویض با بازی شما)فروخته شد
1عدد overwatch قیمت 140(فروخته شد)
بازیها برای ایکس باکس وان هستن بسیار تمیز و سالم بدون حتی خش و خط چه روی دیسک چه روی قاب
شرایط فروش اول واریز بعد ارسال به دلیل نیاز سریع به پول بازیها هزینه ارسال با خریدار محترم
شماره تماس 09014635793 تلگرامم هستم

Last edited:

حشمت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ای وای اوورواچ رو فروختی:(، میخواستمش... شانس ماس دیگه، جتشو باهم حاضر بودم 240 بدم ولی گذاشته بودی 280!! بازی دیگه ای ندارییی؟ یه دونه ارزش ارسال نداره! من تازه sniper ghost warrior 3 رسیده دستم زدم آپدیت شه برم این 3 روز تعطیلی خونه مجردیم تمومش کنم، واچ داگز2 ام دست دوستم بود تازه گرفتمش میخواستم این2 تارو پیشنهاد بدم با اوورواچ و آنر یا همون نقدی، چرا فروختیش آخه:general710:، نکنه از معامله سری قبلمون راضی نبودی؟!

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
ای وای اوورواچ رو فروختی:(، میخواستمش... شانس ماس دیگه، جتشو باهم حاضر بودم 240 بدم ولی گذاشته بودی 280!! بازی دیگه ای ندارییی؟ یه دونه ارزش ارسال نداره! من تازه sniper ghost warrior 3 رسیده دستم زدم آپدیت شه برم این 3 روز تعطیلی خونه مجردیم تمومش کنم، واچ داگز2 ام دست دوستم بود تازه گرفتمش میخواستم این2 تارو پیشنهاد بدم با اوورواچ و آنر یا همون نقدی، چرا فروختیش آخه:general710:، نکنه از معامله سری قبلمون راضی نبودی؟!
سلام من که به شما پ خ دادم شما گفتی تا شنبه کسی نخواست بده من منم گفتم باشه خبری ازت نشد فروختم به یکی دیگه فورآنر رو با واچ 2 تعویض میکنم خواستی
من که راضی بودم اما از شما خبری نشد

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
سلام من به تو یار قدیمی :);)
بازی For Honor فقط آنلاینه ؟ تک نفره داستانی نداره ؟

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
سلام من به تو یار قدیمی :);)
بازی For Honor فقط آنلاینه ؟ تک نفره داستانی نداره ؟
سلام دوست عزیز بخش داستانی هم داره اما باید حتما آنلاین باشید اما گلد یا پلاس نمیخواد

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
با مورتال کمبات ایکس تعویض میکنی؟

stryk3r

Registered User
لایک‌ها
560
منظورم همون xl بود:)کاش xl بود میخواستم چون خودم x رو داشتم کارکتر که کم داشت بقیه هم قفل بودن فروختمش
آره دقیقا ، مشکل منم همینه.;)
اوکیه :general601:
موفق باشی داداشم

بالا