برگزیده های پرشین تولز

فروش بازی the last of us ریجن 2 برای ps4

iman178

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من یه بازی the last of us ریجن 2 دارم تمیز تمیز من رشت هستم و تهران نیستم اول برات اعتماد سازی میکنم بعد پول میگیرم بعد ارسال میکنم تعویض هم ندارم فقط قیمت خرید برام اس ام اس کنید به بالا ترین قیمت فروخته میشه دیگه فکر کامل توضیح دادم
ایمان رضایی

http://8pic.ir/images/1zxh8g1ztnuewvhtloq8.jpg

Last edited:

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
سلام دوست عزیز
بازی را 120 خریدارم
ممنون

farzadwar

Registered User
لایک‌ها
43
سلام
اسپم یعنی چه؟ هرچه زودتر گزارش کنید مگه خلاف قوانین کاری انجام دادم قیمت مد نظرم را اعلام کردم اگه ظرفیت ندارید آگهی نزنید واقعا که شورشا درآوربد با این بجه بازیا خیلی محترمانه اعلام کنید نه دیگه ابن تهدید و کارا چیه

iman178

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
اسپم یعنی چه؟ هرچه زودتر گزارش کنید مگه خلاف قوانین کاری انجام دادم قیمت مد نظرم را اعلام کردم اگه ظرفیت ندارید آگهی نزنید واقعا که شورشا درآوربد با این بجه بازیا خیلی محترمانه اعلام کنید نه دیگه ابن تهدید و کارا چیه
دوست عزیز من فقط با شما نیستم خیلی ها هستن که میان مسخره بازی در میارن اگه شما الان جای من بودی از دست این ادم های بی معنی روانی می شدی

∑!sЂ

Registered User
لایک‌ها
376
دوست عزیز من فقط با شما نیستم خیلی ها هستن که میان مسخره بازی در میارن اگه شما الان جای من بودی از دست این ادم های بی معنی روانی می شدی
شما یا باید قیمت بزنی
یا وقتی میگی پیشنهادی شاید من پیشنهاد بدم 90 تومن نباید ناراحت بشی یا گزارش یا هرچی
اگر قیمت زدی و کسی گفت حق اعتراض داری

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
دوست عزیزم به همین دلیل همیشه گفتن قیمت پایه رو خود فروشنده اعلام کنه که وقتی کسی قیمتی داد شاکی نشه

بالا