برگزیده های پرشین تولز

فروش باندل بسیار حرفه ای - Ram DDR2 PC2 8500 - CPU Xeon X5460 -Gigabyte EP45-UD3P کارت تبدیل USB3

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
با سلام خدمت دوستان عزیز

خوب قطعاتی که برا فروش قرار میدم همه از اول دست خودم بوده و سیستم کار و بازی روزانه بوده .

اول از همه بگم که با یه گرافیک قوی و بروز همه بازیها را با بالاترین درجه کیفیت میشه باهاش بازی کرد و تو هیچ نرم افزاری هم کم نمیاره .خودم روش GTX 770 داشتم عالی عمل میکرد .

هم زمان با پیشرفت تکنولوژی من هم توسط کارتهای جانبی قابلیتهاش را افزایش دادم .

خوب برم سراق تک تک قطعات و توضیحاتشون :

1- مادربورد فوق حرفه ای GIGABYTE EP45-UD3P
فروش رفت
این بورد از حرفه ای تری بوردسوکت 775 هستش که از امکاناتش دو پورت شکبه ،دو اسلات گرافیک،دو پورت1394و8پورت USBو ....هسستش هم چنین بورد دارای بالاترین چیپ یعنیp45و با هیت سینک های عالی

قابلیت اورکلاک بسیار بسیار بالایی داره مخصوصا با این CPU که روش هست و مخصوص سرور هست .

برد ورژن 1.1 هست و مشخصات کاملش در زیر هست :

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3012#ov

فقط میتونم بگم ازش کاملا راضی بودم .دوستان میتونند سابقه من را در سایت Persiantools چک کنند حرف الکی نمیزنم .

جعبه و همه لوازم و امکانات همراه مینبرد هم مثل روز اول موجود هست .

2 - CPU Intel Xeon X5460 که خودم از خارج از ایران سفارش دادم و مدلهای موجود در ایران از این پایینتر هستند .این CPU سوکت 771 بوده که با کمی تغییرات روی این برد سوار شده و به راحتی جواب داده .

ولتاژ کاری این CPU و دمای اون بسیار پایین هست و برای همین به راحتی میشه خوب اورکلاکش کرد .خودم روش واتر کولر داشتم عالی بود .

یه فرقی که این CPU با مدلهای موجود در ایران داره اینه که اولا گوشه های CPU با ماشین مخصوص خارج ایران تراش خورده که دیگه مین برد دستکاری نشه و دیگه اینکه نیازی نیست ته CPU از برچسب استفاده بشه که مشکلاتی مثل هنگ کردن و نخواندن و ... پیش بیاد و همون خارج ایران ته CPU با لحیم مخصوص و با دستگاه درست شده ودر زیر عکس میزارم متوجه بشید .

cpu فروش رفت

3- دو جفت رم DDR2- PC 2 8500 مارک OCZ که از بهترین رمهای بازار برای این برد هستند .یکیشون کیت 2*2GB سری Reaper هست که از خارج سفارش دادم و دومی هم کیت 2*2GB سری Platinium هست .دوستانی که وارد هستند میدونند این رمها چی هستند و چیکار میکنند و چقدر در اورکلاک سیستم تاثیر مستقیم دارند و بسیار استیبل هستند .

در دو سری کیت هم بصورت Dual Channel کار میکنند و کلا سیستم 8 گیگ رم داره .

موجوده

4 - یک عدد کارت تبدیل PCI-E to USB3 مارک Anker که خودم از آمریکا سفارش دادم .کارایی کارت بسیار بالاهست و کاملا USB3 را با همه مشخصاتش ساپورت میکنه .یه نکته جالب داره و اون هم اینکه هم بهتون 2 تا خروجی USB3 از پشت کیس میده و هم اگر رابط جلو یا پست کیس مدل USB3 داشته باشید (وسایل کامپیوتریها همه دارند) میتونه بهتون 2 تا خروجی دیگه USB3 هم بده که جمعا میشه 4 عدد .مثلا خودم با یه رابط جلو کیس 2 تا هم پورت USB3 به جلو کیس اضافه کرده بودم .
موجوده

5 - کارت تبدیل PCI-E به SATA III 6GB بصورت 2 پورت برای ساپورت هاردهای جدید مثل SSD های پرسرعت .این کارت بصورت Low Profile هست .مدل کارت HIGHPOINT Rocket 620WDA

موجوده

چند نکته هم در مورد فروش بگم :

1- چون قطعات سیستم همه با هم کاملا مچ هستند و بعد کلی قطعه عوض کردن بهشون رسیدم ترجیح میدم کلشو به یه نفر بفروشم که کاملا بکارش بیاد در غیر این صورت ائولویت با فدوش مینبرد و CPU با هم هست و بعد باقی قطعات فروش میره با انحال اگر کسی قطعه خاصی را خواست پیغام بده تو لیست انتظار قرارش بدم .

2- هزینه ارسال با خریدار هست که اگر کل سیستم باشه با تیپاکس هست .قطعات کوچیک هم باشه با پست هم میشه

3- به خریدار کامل مهلت تست داده میشه خیالش بابت سالم بودم و مچ بودن قطعات و ... راحت باشه .

4- تعویض فقط با کارت گرافیک سطح بالا تعویض دارم .چیزی بود پیغام بدید .

5- به کسی که کل قطعات را بخواد یه تخفیف هم میدم که حال کنه .

6- قیمت کل سیستم با تخفیف برای کل قطعات 720 تومان هست .

7- قیمت برای مینبرد و CPU خالی 380 تومان هست .(بدون تخفیف 420 بوده)

8- قیمت مقطوع هست و تخفیف کامل لحاظ شده .

Last edited:

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوستان فردا وقت کنم در مورد این CPU توضیح میدم بدونید چه غولی هست هم برا گیم و هم برای کارهای محاسباتی .هم تداد هسته بالا داره و هم کش بالا و مصرف و حرارت بسیار پایین .

bagheri78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام دوست عزیز
لطفا مشخصات کامل و قیمت کارت تبدیل به us3 رو + هزینه پست برای بنده پ.خ کنید. ممنون

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
کارت usb3 وsata3 رو میفروشید?

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام دوستان
اون ترجیح میدم مینبرد فروش به و بعد باقی قطعات را بفروشم .
قیمت تبدیل PCI-E به USB3 به قیمت خرید خودم از آمریکا هست که 100 تومان هست
قیمت کیت تبدیل PCI-E به SATA III هم همون قیمت خریدم 70 تومان هست .
البته کسی که کل سیستم را بخره کیت تبدیل SATA III رو براش حساب نمیکنم به عنوان تخفیف و اشانتیون خرید .

avasoft

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان
اون ترجیح میدم مینبرد فروش به و بعد باقی قطعات را بفروشم .
قیمت تبدیل PCI-E به USB3 به قیمت خرید خودم از آمریکا هست که 100 تومان هست
قیمت کیت تبدیل PCI-E به SATA III هم همون قیمت خریدم 70 تومان هست .
البته کسی که کل سیستم را بخره کیت تبدیل SATA III رو براش حساب نمیکنم به عنوان تخفیف و اشانتیون خرید .
داداش مگه خودتون ازشون استفاده نکردین که میخاین به همون قیمت بدین// دست دو نیس؟

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
داداش مگه خودتون ازشون استفاده نکردین که میخاین به همون قیمت بدین// دست دو نیس؟

دوست عزیز این 2 قطعه در ایران نیست و من حدود 2 ماه ازشون استفاده کردم .الان هم بخواید سفارش بدید قیمتشون خیلی بیشتر در میاد .
این چند روزه هم خیلیا برا خرید این 2 کارت پیغام دادند که من گفتم اول برد و cpu فروش بره و رو کل سیستم به خریدار تخفیف خوبی دارم میدم و قیمت یکی از 2 کارت هم کلا براش حساب نمیکنم .

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
لطفا قیمت مادربرد رو برام پ.ح کنید خریدارم

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
برای هر دو دوست قیمتها ارسال شد .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
CPU فروش رفت بقیه وسایل موجوده .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
مینبرد هم فروش رفت .بقیه موارد مانده .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
رمها و کارتهای تبدیل موجود میباشند .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
کارت usb3 اخرتون چنده؟

110 با ارسال توسط خودم هست .
کاراییش هم با کارتهای داخل ایران فرق داره خودم اکثرشون را قبلا خریده بودم .اینو آخرش از آمریکا سفارش دادم .4 تا هم خروجی داره که 2 تاش داخلی هست به پورت میخوره میتونید اونا رو هم جلو کیس یا پشت کیس بزنید .

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام دوستان
دوستان درحال حاظر موارد زیر مانده :

یک عدد پک 4 گیگ بصورت دوال چنل موجود میباشد .

از بهترین مدلها هست میتونید چک کنید :

OCZ Platinum DDR2 PC2-8500 Dual Channel

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820227298

تو زمان DDR2 این مدل و مدل Reaper بهترینها در بازار بودند من هر پکشون را حدود 500 و بیشتر اون زمان خریدم البته دلار 1000 تومان بود .

رم Reaper را هفته پیش با مینبرد دادم رفت و این مونده البته برا خریدار فرقی نمیکرد فقط دوال چنل 4 گیگ میخواست .این رم از سری Reaper که هدسینک داره خنک تر و استیبل تر هست و اون زمان هم گرونتر بود

کارتهای تبدیل PCI-E به USB3 واقعی و کارت تبدیل PCI-E به SATA III هم موجوده .

بالا