برگزیده های پرشین تولز

فروش بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک(جامع و ارزان)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bghad1

Registered User
لایک‌ها
197
داداش نمیدونی چقدرشون مال تهران هستن؟

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
عزیز میدونی با پخش این شماره ها چندین نفر رو اذیت میکنی. از خواب بیدار میکنی مزاحم میشی . وقتشونو میگیری. نفرین میخوری. اس ام اس تبلیغاتی واقعا باید یه قانونی بیاد که کسی اجازه نده به گوشی شخصی بقیه اس ام اس تبلیغ بفرسته. شماره بنده هم 2 تا موسسه دارن نه دکتر هم هستم نه وکیل هفته ای یه بار به من هر کودوم اس ام اس میده.

d-vahid

Registered User
لایک‌ها
347
عزیز میدونی با پخش این شماره ها چندین نفر رو اذیت میکنی. از خواب بیدار میکنی مزاحم میشی . وقتشونو میگیری. نفرین میخوری. اس ام اس تبلیغاتی واقعا باید یه قانونی بیاد که کسی اجازه نده به گوشی شخصی بقیه اس ام اس تبلیغ بفرسته. شماره بنده هم 2 تا موسسه دارن نه دکتر هم هستم نه وکیل هفته ای یه بار به من هر کودوم اس ام اس میده.
آره میدونم همه اینارو
ولی اینجوری حساب کن که با یاهو میشه تجارت کنی و محصول خودتو توی چتش تبلیغ کنی ودر مقابلشم اونچیزایی که میبینی توش هم امکان داره(نیازمند یه خانوم واسه....)خب پس نتیجه میشه هرچیزی اگه درست و بجا استفاده بشه عیبی نداره
چه عیبی داره مثلا ساعت 10 صبح یه اس ام اس بیاد فروش فوق العاده آیفون 5 با 20 درصد تخفیف؟!!!!!
من باب مثال گفتم

در هر صورت موفق و موید باشی

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
آره میدونم همه اینارو
ولی اینجوری حساب کن که با یاهو میشه تجارت کنی و محصول خودتو توی چتش تبلیغ کنی ودر مقابلشم اونچیزایی که میبینی توش هم امکان داره(نیازمند یه خانوم واسه....)خب پس نتیجه میشه هرچیزی اگه درست و بجا استفاده بشه عیبی نداره
چه عیبی داره مثلا ساعت 10 صبح یه اس ام اس بیاد فروش فوق العاده آیفون 5 با 20 درصد تخفیف؟!!!!!
من باب مثال گفتم

در هر صورت موفق و موید باشی
گوشی شخصیه و با چت روم و اینترنت نمیشه مقایسه اش کرد. و شما شماره تو به کسانی که توی لیستت هستن دادیو یه غریبه یا یه موسسه اس ام اس بده...من که قانع نشدم و هنوز میگم توی این کار آزار دیگران هست. اوکی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا