برگزیده های پرشین تولز

فروش با قیمت استثنایی :: takblog.ir

parsspace

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام
به علت مشغله زیاد و نداشتن وقت کافی جهت مدیریت سایت تک بلاگ میخوام این سیستم رو بفروشم
سی ام اسشو به تنهایی تاحالا به 7 8 نفر به قیمت 600 فروختم خودشم یه سرویس نسبتا معروفه حالا کلا با دامنه و سی ام اس و حدود 2000 تا بلاگ قصد دارم بفروشم .

قیمت 500

قیمتم خیلی خیلی مناسبه چون حد اقل 300 زیر قیمت هست.
لطفا دوستان اسپم نکنن و دوستانی که قصد خرید دارن برای کسب اطلاعات بیشتر با ای دی من در یاهو در تماس باشن.
parsajax

با تشکر

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همین یه دونه دامنه رو داره ؟

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اسکریپتش انعطاف پذیر هست ؟ یعنی میشه امکانات جدید بهش اضافه کرد . دمو از پنل ادمین هم بذارین بد نیست . در مورد اتصال دامنه به وبلاگ و تبلیغات در وبلاگ و . . . چه تدابیری اندیشیده شده تو سیستم ؟ سیستمش فارسی شدس یا دست نویسه ؟ اسکریپتش کد شدس یا اوپن سورسه ؟

parsspace

Registered User
لایک‌ها
4
اسکریپتش کاملا انعطاف پذیره چون به صورت سمی ماژولار نوشته شده و یه بیس اصلی داره و صفحات به صورت ماژول بهش اضافه شدن . کد نویسیش کاملا شفاف بوده و با کمی وقت گذاشتن میتونید کل سیستم رو بررسی کنید و ارتقاش بدین. مهم ترین قابلیت این سی ام اس اینه که طوری طراحی شده که اصلا فشاری به سرور نمی آره و شما میتونید 50 تا سرویس رو یه سرور راه بندازین یا رو یه هاستینگ معمولی سرویس رو بالا بیارید.
در مورد اتصال دامنه هم باید کنترل پنل هاستتون دایرکت ادمین باشه.
یه بخش تبلیغاتی هم داره که شما بنر ها رو توش اد میکنید و آماری که نشون میده تعداد نمایش بنر وتعداد کلیک بر روی اونه.
سیستم توسط خود بنده نوشته شده و کد هم نمیکنم.
بنده مدیر 2 تا سرویس بلاگ هستم یکی تکبلاگ یکی هم پارس وبلاگ
واسه همین میخوام اینو بفروشم.
همونطور که گفتم تا به حال چند نسخه از این سرویس رو 600 فروختم و حالا کلا میخوام تک بلاگ رو بفروشم و روی پارس وبلاگ کار کنم واسه همین زیر قیمت دارم میدم. درخواست سی ام اس هم زیاد داره اگه مایل بودنی میتونید با فروش 1 2 نسخه زیر قیمت یا یه نسخه با قیمتی که بنده میدادم علاوه بر پولی که دارین هزینه میکنید 100 تومان هم سود کنید.

kebrit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 450 خریدم :rolleyes:

بالا