برگزیده های پرشین تولز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ماه نورد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بنام خدا
با سلام

500 تومان به کاربر sheypoor.com فروخته شد
پانصد و شصد و پنج هزار تومان

- به تازگی، فاکتور خرید این دستگاه را هم پیدا کرده ام و حالا قیمت دقیق آنرا می دانم. قوانین فروش دستگاه های دسته دوم اینطور است که: فروشنده باید، نصفِ مبلغ خرید را بفروشد. من بهمراه دو عدد باطری 100 آمپر که در تصویر می بینید، روی هم، یک میلیون و صد و سی هزار تومان به آن فروشگاه پرداخت کرده بودم که در فاکتور هست. حالا شما باید نیمی از آن مبلغ را به من بپردازید، و یک دستگاه کاملا نو و بدون هیچ مشکلی را پس از تست کامل تحویل بگیرید.

700wJ.jpg

- یک دستگاه برق اضطراری UPS از نوع آفلاین - مناسب برای روشن نگاه داشتن تمام وسایل اطاق شما
مثال: ما دو نوع UPS داریم. آنلاین و آفلاین... نوع آنلاین فکر کنم از آن نوعی است که با رله قطع و وصل می شود. یادم است که قبلا از نوع آنلاین داشتم که بدلیل ساعقه کلا کامپیوترم ترکید و بیچاره شدم و بعد از آن تصمیم گرفتم که یک UPS آفلاین خریداری کنم. فرق این دو UPS در این است که آفلاین ها گرانتر و با عمر طولانی تر است. بدلیل اینکه سیستم آنها همانند باطری لپتاپها عمل می کند، ولی از نوع غول پیکر آن است. در این حالت، برق شهر، مستقیما، با دستگاه مرتبط نیست و هیچ آسیبی به دستگاه نمیرسد.

- این دستگاه می تواند تا حداکثر 500 وات را در مدت 8 ساعت برق بدهد.
مثال: دو عدد مانتیتور لامپی، که از همهء مانیتورها پر مصرف تر هستند، بهمراه دو عدد کیس کامپیوتر و سه عدد دستگاه پخش سی دی و پخش دیجیتال و کل چراغ های یک اطاق و یک چراغ مطالعه و اسپیکر پر قدرت، همه با هم 400 وات هم نمی شود... و این نشاندهندهء قدرت بالای این دستگاه است.

- در حد نو است
توضیحات بیشتر: این دستگاه و باطری های آن، در حد نو است. بخاطر اینکه بنده پس از خرید، آنرا به یک مکان مخصوص که نجار برایم ساخته بود انتقال دادم و هنوز هم همانجاست و می توانید بیایید و ببینید و حتی کسی به آن نگاه هم نکرده چه برسد به دست زدن!

- باطری ها بسیار با ارزش و عمری بوده و در حد نو هستند
توضیحات بیشتر: دو عدد باطری آن بسیار با ارزش و قیمتی هستند و در حد نو. (با اطمینان می توانم بگویم که این باطری ها حدود 10 سال برای شما کار خواهند کرد و شاید هم بیشتر... این چیز که من می بینم ارزشی بیش از اینها دارد.)

نکته مهم: فقط یادتان باشد که هیچ UPS ای نمی تواند Printer یا جارو برقی های خانگی یا کولر آبی و اینجور چیزها را پشتیبانی کند، بدلیل اینکه وات آنها بسیار بالاتر از 500 وات است. ولی دستگاه های دیگر که وات زیادی ندارند را می تواند پشتیبانی کند...

- دلیل اینکه بنده می خواهم این دستگاه را بفروشم مشکل مالی است وگرنه به هیچ وجه حاضر نیستم این نعمت بزرگ را که در هر منزلی وجود آن لازم است را از دست بدهم. بنده قبلا شغلم طوری بود که این وسیله لازم بود ولی در حال حاضر هم مشکل مالی دارم و هم نیاز ضروری ای به این دستگاه ندارم...

- این دستگاه وزن بسیار زیادی دارد ولی کاملا جمع و جور و تمیز است. و میشود آنرا در اطاق هم گذاشت و ظاهری نو دارد و باطری های آن هم تمیز و شیک است ولی ابعاد آنها به اندازه باطری کامیون است ولی زیباتر و حرفه ای تر و عمری تر از آن...

- به اضافه اینکه روی این دستگاه نوشته است شرکت صبا و مدل آن هم Smart UPS 1000 است. حالا اگر خواستید قیمت بگیرید دیگر خودتان مختارید... دفترچهء آن هم موجود است و همه تقریباً چیز نو و آکبند است

- هزینه حمل و نقل و انتقال آن از خانهء ما (در تهران) به عهده خودتان است. من فقط تا دم درب کمکتان می کنم و در ماشین قرار می دهم. باقی هزینه ها به عهده خودتان است. منزل ما در شرق تهران است

- من در زمان مراجعه شما، دستگاه را از سیستم هایم جدا نمی کنم، تا بصورت عملی و در حال اتصال به شبکه هم عملکرد آنرا تست کنید.

با تشکر از توجه شما و خدانگهدار

Last edited:

ماه نورد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوست عزیز
شماره تماسی که بشه تو تلگرام با شما ارتباط داشت لطف کنید
بنده اگه قیمت رو راه بیایید خریدارم

بنام خدا

با سلام مجدد

بنده تلگرام ندارم والا

اینترنت من سرعتش خیلی کند هست

تلفن های من 33058009 و یا 09354170163 هست

با تشکر از توجه شما

خدانگهدار

ماه نورد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بنام خدا
با سلام مجدد
دوستان این کالا هنوز فروخته نشده است
این آقا فقط یک پیغام گذاشت و رفت !!!
اگر کسی این محصول را نیاز دارد لطفا با تلفن هایی که در پست قبل دادم تماس بگیرد
با تشکر و خدانگهدار

ماه نورد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوست عزیز
شماره تماسی که بشه تو تلگرام با شما ارتباط داشت لطف کنید
بنده اگه قیمت رو راه بیایید خریدارم

بنام خدا
خواستم اطلاع دهم که امشب از طریق sheypoor.com یکی از کاربرانش از کرج آمد و پس از کلی چانه زدن 500 تومان خرید و برد
با تشکر از توجه ها و وقتی که گذاشتید
خدانگهدار

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا