برگزیده های پرشین تولز

فروش بهترین ساعت G-shock مدل GWG-1000-1AJF اصل (خریداری شده از فروشگاه مرکزی کاسیو در ژاپن)

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام به همه دوستان عزیزم
یک فروند ساعت G-shock مدل GWG-1000-1AJF برای فروش موجوده
این ساعت رو از فروشگاه مرکزی کاسیو در ژاپن خریداری کردم
ساعت فوق العاده با امکانات بیشمار. این ساعت رو با تضمین ژاپنی و اورجینال بودن تقدیم می کنم

قیمت روز دلاری رو در لینک زیر مشاهده بفرمایید

ارسال با پست پیشتاز با هزینه بنده اس
تعویض ندارم

G-SHOCK-MUDMASTER-GWG-1000-1A3JF-1024x678.png

G-GWG-1000-1AJF_k_large.jpg

تصاویر با نام کاربری
20170630_113836.jpg 20170630_113932.jpg
مقاوم در برابر اب تا عمق ۲۰۰ متر
مقاوم در برابر سرما
‎ بند رزین انتی الرژی
شیشه از نوع یاقوت
تنظیم ساعت از طریق پیچ الکترونیکی
ارتفاع سنج (از منفی ۷۰۰ متر تا ١٠٠٠٠ متر ) با دقت یک متر
قطب نما با نمایش ۱۶ جهت اصلی ( زاویه ۰ تا ۳۵۹ درجه )
دما سنج (از منفی ۱۰ تا ۶۰ درجه )
نمودار پیش بینی أب و هوا
فشار سنج
تنظیم خودکار ساعت از طریق سیگنال در ۶ نقطه جهان (Wave Ceptor)
شارژ خورشیدی ( Solar Powered)
ذخیره شارژ باطری (Power Saving)
نمایش میزان شارژ ساعت
لایت و اتولایت ( نور صفحه الیمیتور )
نمایش ساعت جهانی ( ۲۹ شهر )
کرنومتر و کرنومتر معکوس
الارم ( قابلیت ۵ زمان مختلف )
زنگ هشدار (Snooze)
تنظیم خودکار تقویم تا سال ٢٠٩٩
نمایش ساعت،دقیقه،ثانیه،تقویم

لیست کامل قابلیت ها
  • Construction Shock-resistant; vibration-resistant ・Performance 200-meter water resistance, low-temperature resistance (-10°C / 14°F) ・Radio Frequencies 77.5 kHz (DCF77: Germany); 60 kHz (MSF: UK); 60 kHz (WWVB: USA); 40 kHz (JJY: Fukushima, Japan) / 60 kHz (JJY: Kyushu, Japan); 68.5 kHz (BPC: China)
  • Radio Wave Reception Automatic reception up to six times a day (except for use in China: up to five times a day); manual reception ・Digital Compass Measures and displays direction as one of 16 points with the second hand; measuring range: 0° to 359°; measuring unit: 1°; 60 seconds continuous measurement; bidirectional calibration and magnetic declination correction ・Barometer Measuring range: 260 hPa to 1,100 hPa (7.65 inHg to 32.45 inHg); measuring unit: 1 hPa (0.05 inHg); atmospheric pressure change indicator (±10 hPa); barometric pressure tendency graph (past 20 hours graph display); barometric pressure tendency information (arrow indicates significant pressure changes)
  • Altimeter Measuring range: -700 m to 10,000 m (-2,300 ft to 32,800 ft.); measuring unit: 1 m (5 ft.); manual memory measurements (up to 30 records, each including altitude, date, time); auto log data (high/low altitudes, cumulative ascent and descent of particular treks); altitude change indicator (±100 m / ±1000 m); other: relative altitude readings (-3,000 m to 3,000 m); measurement interval setting*3 (every 5 seconds / every 2 minutes) *3 second for first 3 minutes only Thermometer Measuring range: -10°C to 60°C (14°F to 140°F); measuring unit: 0.1°C (0.2°F) World Time 29 cities (29 time zones; daylight saving on/off, Home city/World time city swapping) and Coordinated Universal Time, auto switching / standard time and Coordinated Universal Time Stopwatch 1/100 second; measuring capacity: 24 hours; measuring modes: elapsed time, split time, 1st and 2nd place times
  • Countdown Timer Measuring unit: 1 second (maximum 60 minutes) Alarm 5 independent daily alarms; hourly time signal Other Functions Full auto-calendar; 12/24-hour format; battery level indicator; button operation tone on/off; full auto double LED backlight with afterglow: 1.5 or 3.0 seconds; hand-concealment function (manual, auto: barometer / altimeter / thermometer function)
  • Power Source Tough Solar power system (high-capacity solar-charging system)

فایل های ضمیمه

• casio.jpg
    casio.jpg
    340.6 KB · نمایش ها: 127
Last edited:

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
ازکجا میشه فهمید اصلیه؟
از کیفیت ساخت و امکاناتی که لیست شدن بالا
مدل های فیک معمولا فقط ظاهری شبیه هستن بخصوص در مدلهای رده بالا و گرون قیمت مثل این مدل ( اصولا اگر ی کمپانی بتونه با همون و کیفیت تمام این امکانات رو فراهم کنه دیگه نمیاد فیک بزنه که :D)
ساعت های کاسیو فیکشون بیشتر در مدل های متوسط دیده میشه
فیک این مدل رو من توی ایران ندیدم

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387

Handkerchief

Registered User
لایک‌ها
245
با سلام خدمت آقا یونس و آقا سامان
صدای تیک تاک داره یا بیصداست؟(آخه من خوابم سبکه)

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
با سلام خدمت آقا یونس و آقا سامان
صدای تیک تاک داره یا بیصداست؟(آخه من خوابم سبکه)
سلام برادر
اگر گوش رو به ساعت بچسبونیم و محیط کامل ساکت باشه یک صدای تیک بسیار ضعیف قابل شنیدن هست اونم در صورتی که دقت کنیم :D منم به خاطر فرموده کنجکاو شدم و با دقت گوش دادم تا قبلش متوجه نشده بودم اصلا در این حد صدای تیک ضعیف هست
از فاصله 5/6 سانتی هم کلا قابل شنیدن نیست دیگه

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
سلام جسارتا بارکدی یا سریال نامبر نداره برای تشخیص اصل بودنش

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام جسارتا بارکدی یا سریال نامبر نداره برای تشخیص اصل بودنش
سلام
این مدل تقبلیش وجود نداره (اصولا شرکتی بتونه این امکانات لیست شده رو بسازه که نمیاد ساعت فیک بزنه :D)

amin_947

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
186
قطر صفحه اش چقدره؟

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام آقا یونس. آقا اگه اشتباه نکنم الان سومین ساله که این ساعت همچنان برای فروش عرضه میشه... فقط بنده منباب یادآوری و جسارتا انتقاد اگه پذیرا هستید عرض کنم:
اول اینکه قرار بود بنده خریدار این ساعت از شما باشم که علی رغم توافقات اولیه، جنابعالی دیگه جواب تایید نهایی برای حساب و کتاب را نداید و بنده مبنا را حس شما مبنی بر پشیمونی گذاشتم.☹️☹️
دوما جسارتا قیمتی که شما زحمت کشیدید از ساعت بر مبنای دلاری گذاشتید ظاهرا درست نیست با سرچ در ایبی میبینید قیمت دلاری ساعت شما در حالت آکبند ۵۸۰ دلاره نه ۷۰۰ دلار...
ونهایتا اینکه، دلار حدود ۲۴- ۲۵ تومن ما را به قیمت حدود ۱۴ تومن می رسونه نه ۲۲ تومن و با توجه به حساب و کتاب و تخفیف خودتون با کسر ۴۰٪ میشه حدود ۸۵۰۰.
به هر صورت شما که عجله ای برای فروش ندارید ولی امیدوارم کمکی شده باشه برای اصلاح اطلاعات فروش اگه خودتون صلاح دونستید.
اگر پیام بنده هم خوشایند نیست که می تونید راحت پاک بفرمایید. ممنون از توجهتون

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام آقا یونس. آقا اگه اشتباه نکنم الان سومین ساله که این ساعت همچنان برای فروش عرضه میشه... فقط بنده منباب یادآوری و جسارتا انتقاد اگه پذیرا هستید عرض کنم:
اول اینکه قرار بود بنده خریدار این ساعت از شما باشم که علی رغم توافقات اولیه، جنابعالی دیگه جواب تایید نهایی برای حساب و کتاب را نداید و بنده مبنا را حس شما مبنی بر پشیمونی گذاشتم.☹☹
دوما جسارتا قیمتی که شما زحمت کشیدید از ساعت بر مبنای دلاری گذاشتید ظاهرا درست نیست با سرچ در ایبی میبینید قیمت دلاری ساعت شما در حالت آکبند ۵۸۰ دلاره نه ۷۰۰ دلار...
ونهایتا اینکه، دلار حدود ۲۴- ۲۵ تومن ما را به قیمت حدود ۱۴ تومن می رسونه نه ۲۲ تومن و با توجه به حساب و کتاب و تخفیف خودتون با کسر ۴۰٪ میشه حدود ۸۵۰۰.
به هر صورت شما که عجله ای برای فروش ندارید ولی امیدوارم کمکی شده باشه برای اصلاح اطلاعات فروش اگه خودتون صلاح دونستید.
اگر پیام بنده هم خوشایند نیست که می تونید راحت پاک بفرمایید. ممنون از توجهتون
سلام
ممنونم از توضیحاتتون، این پست خیلی وقته آپ و بروز نشده
عزیزانی که نیاز به قیمت روز دارن می تونن پیام خصوصی بفرستند
در مورد پیام آخر شما هم معامله شک دار انجام نمی دم عزیز، اگر اعتماد ندارید دلیلی برای معامله کردن وجود نداره

max_pyne99

Registered User
لایک‌ها
228
سلام
ممنونم از توضیحاتتون، این پست خیلی وقته آپ و بروز نشده
عزیزانی که نیاز به قیمت روز دارن می تونن پیام خصوصی بفرستند
در مورد پیام آخر شما هم معامله شک دار انجام نمی دم عزیز، اگر اعتماد ندارید دلیلی برای معامله کردن وجود نداره
آقا یونس عزیز من اعتماد داشتم و دارم اما شما اصلا جوابی به پیام آخر بنده ندادید. من گفتم اگه احیانا با احتمال خیلی ناچیز به دستم نیومد می تونم عودت بدم؟؟ بالاخره یکی از پیش شرطهای خرید ساعت اینه که ببینی چطور به دستت میاد.
نهایت فکر نکنم یه جواب ساده که خیر امکان عودت نیست خیلی سخت نبود.
به هر صورت امیدوارم به قیمت دلخواهتون فروش بره هر چند خیلی رو مخمه که بتونم خودم برش دارم.

• Like
Reactions: mg6
بالا