فروش تبلت سیم کارت خور ساخت تایوان با بهترین قیمت و کیفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

viper3002

کاربر تازه وارد
به نام خدا

دوستان سلام یه سری تبلت ای پد سیم کارت خور اوردم که از لحاظ قیمت و کیفیت بی تعارف عالی ان ساخت کشور تایوان هم هست البته من قبلا همین چند روز پیش یه پست فروش تبلت داده بودم که در اون سه تامدل گذاشته بودم که چون محدود بودن تو شهر خودمون که زنجان باشه و دو سه تا نمایندگی ها دادم رفت و دیگه اینکه چون با قوانین فوروم اینجا اشنایی نداشتم همراه عکسها نام کاربری نذاشتم که تاپیک بسته شد ولی دوباره پست جدیدی میذارم مشخصات تبلت و شکل کلی و جعبه اصلیش و منو رو میتونید در قسمت زیر مشاهده کنید. اگه هرگونه سوال و چیزی داشتید میتونید با شماره که میذارم باهاتون تماس بگیرید من در خدمت هستم. اول مشخصات کلی تبلت و بعد عکسها رو براتون در قسمت زیر میذارم.

مشخصات اصلی:

سایز: 8 اینچ

اندرویید: ورژن 4.03

دوربین: 5 مگا پیکسل پشت ( واقعی ) و دو مگاپیکسل جلو

حافظه داخلی: 8 گیگ ( قابل ارتقا به 16 )

رم: ا گیگ DDR3

سی پی یو : دو هسته 1.2 واقعی (AML8726-MX Dual Core 1.2Ghz Cortex-A9) - به درخواست دوستان اینم اطلاعات دقیق در مورد سی پی یو

رزولوشن: 1024 در 768

قابلیت تماس: دارد ( سیم کارت خور) - تماس تلفنی - اس ام اس

ساپورت 3G : دارد( هم اینترنت و هم مکالمه تصویری )

TV: دارد

بلوتوث: دارد ورژن 2.3 SMART READY

صفحه : SUPER HD AMOLED

مولتی تاچ G + G سنسور حساس

قایلیت پخش فیلم با فرمت HD

باتری: 4500 MAH

قیمت : 620 هزار تومان
[HR][/HR]
دوستان اینها مشخصات اصلی تبلت بود همونطور که میبینید از لحاظ امکانات واقعا عالی هستش و هر کی از این تبلتها نمیتونه بیاره بنده هم به درخواست یکی از دوستام رو چت که اینجا رو بهم معرفی کرد و گفت فوروم شلوغی هست در اینجا قرار دادم وگرنه باز میگم بدون تعارف همه جا مشتری داره و واقعا عالی هستن این دو تا خط هم شماره بنده هستش که در قسمت زیر میذارم با هردو میتونید تماس بگیرید.

09399927884 و 09353888708 ( ترجیحا با خط 0939 تماس بگیرید)

علی محمدی

اینم عکسها

مشاهده پیوست 338620

مشاهده پیوست 338621

مشاهده پیوست 338622

مشاهده پیوست 338623

مشاهده پیوست 338624

مشاهده پیوست 338625

مشاهده پیوست 338626

[HR][/HR]
دوستانی که در مورد ورژن اندرویید سوال میکردن از لینک زیر عکسو ببینن

http://uploadtak.com/images/g9524_2e.jpg

Last edited:

max_3d

فروشنده معتبر [؟]
سیم کارت رایتل رو به راحتی میخونه؟؟
کیفیت صفحه نمایش چطوره؟؟
چقدر شارژنگه میداره؟؟؟
راستی یادم رفت اسم نداره؟؟؟
اندرویدشم که این ورژن یا قمر بنی جاستین!!!!!!!!!!

Last edited:

shylord

Registered User
اندرویید: ورژن 4.3 !!!!!!!!!!!!!!!
این و فکر کنم خود گوگل مخصوص این تبلت ساخته

اگر می شه چندتا عکس با خود تبلت بگیرید که ببینم کیفیت دوربینش چه جوری هست
و با نرم افزار antutu-benchmark-3-0-2 ازش بنچ مارک بگیرید ....... توی همین برنامه یک قسمت دار مشخصات کامل دستگاه مثل مدل cpu و gpu و ram و..... رو میگه که اونم بزارید........ چون مدل cpu و gpu اصلا معلوم نیست چی هست

اگر احیانا اسمی دار که بشه تو گوگل پیداش کرد رو بگید

viper3002

کاربر تازه وارد
تبریک میگم شما از خود گوگل هم جلو زدید!
خوب این که شوخی بود اما اسم تبلت و کارخونه سازنده رو هم بفرمایید بد نیست.
ممنون
رفیق اصلا هم شوخی نبود اندوریید ورژن 4 نسخه 3 هستش اسم تبلت هم MID مدل C6200 هستش

سخت و راحت نداره که دکرکردم هم مکالمه تصویری وهم اینترنتش قابل استفادس صفحه نمایش هم رزولوشن زدم تو مشخصات

سیم کارت رایتل رو به راحتی میخونه؟؟
کیفیت صفحه نمایش چطوره؟؟
چقدر شارژنگه میداره؟؟؟
راستی یادم رفت اسم نداره؟؟؟
اندرویدشم که این ورژن یا قمر بنی جاستین!!!!!!!!!!
جواب تو رفت پایین قاطی اون یکی شد اونجا بخون

masod73

کاربر تازه وارد
داداش با تخفیف چند میدی اگه تخفیف خوب بدی تو دانشگاه برات تبلیغ میکنم

viper3002

کاربر تازه وارد
داداش با تخفیف چند میدی اگه تخفیف خوب بدی تو دانشگاه برات تبلیغ میکنم
داداش شما مشتری بیار تخفیف هم مبدم قیمت با توجه به بازار امروز و نرخ دلار و این امکانات منصفانه زدم ولی مستری داشتی بزنگ به شماره که گذاشتم یا اس بده در مورد تخفیفش صحبت میکنیم یا علی

viper3002

کاربر تازه وارد
داداش مشخصات و عکس های اون سامسونگ رو هم میزاری
داداش سامسونگ ها رو فروختم پنج تا بود یکیشو تو همین فوروم فروختم بقیه رو هم دادم به نمایندگی ها تو شهرمون الان فقط از این مدل دارم که انصافی در مقایسه با اون سامسونگ اینا بهترن از هر لحاظ

Masoud.B

فروشنده معتبر [؟]
مدل دقیقش چیه ؟
من که هرچی سرچ کردم همچین چیزی پیدا نکردم . اگه میشه لینک از شرکت سازنده قرار بدید

viper3002

کاربر تازه وارد
مشهد هم نمایندگی دارید؟
نه عزیز مشهد نداریم نمایندگی یکی زنجانه یکی بانه یکی هم زابل ولی هر ک هر جا باشه میفرستم راحت براش مشکلی نیست

مدل دقیقش چیه ؟
من که هرچی سرچ کردم همچین چیزی پیدا نکردم . اگه میشه لینک از شرکت سازنده قرار بدید
چرا نداره یه سرچ کنی میتونی پیدا کنی این نمونش

Android Tablet PC's | Tablet PC | Android Tablet | Handhel Tablet PC - FAQ

ولی میگم اینا مدلهای خاصی هستن اونه ازش پیدا نمیشه وگرنه MID برند معروفیه که شرکت بزرگ ادیسون هم ساپورتش میکنه

Last edited:

viper3002

کاربر تازه وارد
سلام همشهری خوبی شما مغازه داری قرار بزاریم بیام ببینم تاییدتون کنم
سلام به به همشهری گل گلاب اره عزیز یکی شهر کامپیوتر تو سعدی شمالی هست یکی هم عصر جدید تو انصاریه هرجا هم خواستی بگو میام میبینمت یا علی

Masoud.B

فروشنده معتبر [؟]
نه عزیز مشهد نداریم نمایندگی یکی زنجانه یکی بانه یکی هم زابل ولی هر ک هر جا باشه میفرستم راحت براش مشکلی نیست

چرا نداره یه سرچ کنی میتونی پیدا کنی این نمونش

Android Tablet PC's | Tablet PC | Android Tablet | Handhel Tablet PC - FAQ

ولی میگم اینا مدلهای خاصی هستن اونه ازش پیدا نمیشه وگرنه MID برند معروفیه که شرکت بزرگ ادیسون هم ساپورتش میکنه
اینو دیدم دوست عزیز . این مدلی که شما داری میگی یعنی هیچ جا پابلیک نشده اختصاصی زدن ؟؟
حالا این هیچی ، اندروید 4.3 رو از کجا آوردن :دی

viper3002

کاربر تازه وارد
اینو دیدم دوست عزیز . این مدلی که شما داری میگی یعنی هیچ جا پابلیک نشده اختصاصی زدن ؟؟
حالا این هیچی ، اندروید 4.3 رو از کجا آوردن :دی
اقا چرا نشده همه جا منتشر شده مگه من مسوول شرکتم که کجا دادن کجا ندادن من نوشتم اطلاعات رو ظاهر و باطن اونه من صاحب شرکت نیستم که در مورد اندرویید هم من دروغی ندارم عکس الان گرفتم بالا به جمع عکسها اضافه کردم ببین

Masoud.B

فروشنده معتبر [؟]
اقا چرا نشده همه جا منتشر شده مگه من مسوول شرکتم که کجا دادن کجا ندادن من نوشتم اطلاعات رو ظاهر و باطن اونه من صاحب شرکت نیستم که در مورد اندرویید هم من دروغی ندارم عکس الان گرفتم بالا به جمع عکسها اضافه کردم ببین
بنده قصد جسارت نداشتم
4.03 هست عزیز یعنی همون 4 . ورژن 4.3 هنوز نیومده

Android - What's New

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا