برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلت 5 اینچ Lyumo AD501

وضعیت
موضوع بسته شده است.

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
فروخته شد...

یک تبلت 5 اینچی Lyumo دارم که به دلیل عدم نیاز قصد دارم که بفروشمش.
این تبلت رو وقتی که گرفتم یک برچسب ضذ خش هم روش کشیدم و در حال حاضر مثل روز اولش هست و به تعداد انگشت شمار شارژ شده و بسیار تمیز هست. متعلقات و کارتنش موجوده.
برند Lyumo همون برند اریور هست که با این برند در ژاپن عرضه میشه که با سرچ عبارت "Lyumo" خیلی راحت پی به این موضوع می برید.
در مورد قدرتش هم بگم که یک پلیر تمام عیار هست و اکثر فایل ها رو باز می کنه. تنها ایرادی که داره اینه که بازیها رو نمی تونه اجرا بکنه که علتش هم پایین بودن رمش هست وگرنه پردازنده ی دو هسته ایش به راحتی فیلم های HD رو رمزگشایی می کنه. لازم به ذکر هست که کیفیت ساختش خیلی بالاتر از تبلت های وینتاچ هست.

قیمت پایه 150
هزینه پست (8تومن) به عهده خریدار، همدان هم باشید حضوری تحویل داده میشه.
تصاویر پیوست شده و این هم مشخصات:

Display size is 5 inches (800 × 480,16 M-resolution color LCD TFT, capacitive touch screen)
Processor RockChip RK2818 600MHz (2 cores) and RAM capacities 256MB
Android 2.2 (Froyo)
Internal storage capacity of 16GB (14GB free space)
G-sensor, pin mini USB2.0, microSD / microSDHC card slot
Battery capacity of 2200mAh music playback time of about 9.5 hours, 3.5 hours video playback time of approx.
Body size is 126mm (H) × 84mm (W) × 15mm (D), mass 204g. The product, earphone, USB cable, TV-OUT cable, AC adapter comes with a stand
File format- MP3/WMA/AAC/m4a/OGG/FLAC/APE/WAV, video, 3GP/MKV/AVI/FLV/MP4/RM/RMVB

سوالی بود در خدمتم.

فایل های ضمیمه

• P3280064_001.JPG
    P3280064_001.JPG
    99 KB · نمایش ها: 158
  • P3280068_001.JPG
    P3280068_001.JPG
    83.5 KB · نمایش ها: 159
  • P3280070_001.JPG
    P3280070_001.JPG
    140.6 KB · نمایش ها: 158
Last edited:

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
آپ می کنیم!

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
قیمت تنده یا خریدار نیست؟!:D

amin1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
داداش نمیدونم قیمت تنده یا نه ولی در مقایسه با تبلت wintouch q75 قیمت باید حدودای 100-130 باشه فکر میکنم.
شما پایه رو 100 بذار مشتری پیدا میشه ایشالا... ;)
مدیرا تورو خدا منو دوباره بن نکنید قصد آپ کردن نداشتم ایشون سوال پرسید بنده جواب دادم :blush:

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
داداش نمیدونم قیمت تنده یا نه ولی در مقایسه با تبلت wintouch q75 قیمت باید حدودای 100-130 باشه فکر میکنم.
شما پایه رو 100 بذار مشتری پیدا میشه ایشالا... ;)
مدیرا تورو خدا منو دوباره بن نکنید قصد آپ کردن نداشتم ایشون سوال پرسید بنده جواب دادم :blush:
درسته مشخصاتش پایینه ولی کیفیت ساخت این کجا و اون کجا! این وسیله ای هست که تا مدتها کار می کنه و یک نگاه به آمار خرابی وینتاچها و فیدبکها بندازین متوجه این موضوع میشید.

مثلا گوشی 1100 نوکیا رو شما بیاین با گوشهای چینی مقایسه بکنید، افرادی که یک چیزی می خوان که براشون کار بکنه کیبورد 1100 رو هم با پرزرق و برق ترین گوشی چینی عوض نمی کنن!

amin1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
درسته مشخصاتش پایینه ولی کیفیت ساخت این کجا و اون کجا! این وسیله ای هست که تا مدتها کار می کنه و یک نگاه به آمار خرابی وینتاچها و فیدبکها بندازین متوجه این موضوع میشید.

مثلا گوشی 1100 نوکیا رو شما بیاین با گوشهای چینی مقایسه بکنید، افرادی که یک چیزی می خوان که براشون کار بکنه کیبورد 1100 رو هم با پرزرق و برق ترین گوشی چینی عوض نمی کنن!
چی بگم والا من که تازه تبلت خریدم! :D ولی مطمئن نیستم 200 خریدار داشته باشه
البته شایدم قیمت شما خوب باشه ولی کسی نیاز به این سخت افزار نداشته باشه (احتمال میدم مورد دوم بیشتر در مورد تبلت شما درست باشه)

black-black

Registered User
لایک‌ها
227

این جملات حکیمانه از کجا نشات میگیرد ؟

خب دوست عزیز میخای آیفونهای ساخت چین رو به دلیل اینکه ساخت چینه بفروشیم در یک اقدام هماهنگ تبلت ژاپتی لیومو بخریم؟!

janajana

Registered User
لایک‌ها
475
درود...
با امضام میزنی ؟ سر بدم؟

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
این جملات حکیمانه از کجا نشات میگیرد ؟

خب دوست عزیز میخای آیفونهای ساخت چین رو به دلیل اینکه ساخت چینه بفروشیم در یک اقدام هماهنگ تبلت ژاپتی لیومو بخریم؟!
سلام
این محصول هم ساخت چین هست. شما یکمی زود قضاوت کردین که بهتره یکبار دیگه جمله من رو بخونید تا متوجه منظورم بشید. منظورم گوشی های چینی ای هست که فناوری ساخت و همه چیزش مربوط به چین هست نه آیفون که فناوری ساختش مربوط به کمپانی اپل هست که کارخانه ش توی چین هست و از نیروی ارزان قیمت چینی برای تولید محصولاتش استفاده می کنه.

به هر حال من این محصول رو بیشتر به عنوان پلیر می فروشم تا تبلت و اگر دنبال یک پلیر خوب هستید از دستش ندین.
درود...
با امضام میزنی ؟ سر بدم؟
سلام
شرمنده رفیق

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
قیمت به 180 کاهش یافت

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
راستی فارسی ساپورت میکنه؟فونت فارسی و زبان فارسی؟

فلش میخوره؟
والا زیاد باهاش کار نکردم. و تنها آهنگ و فیلم اون هم به مدت خیلی محدود گوش کردم و دیدم.
ولی زبان عربی داره و تا جایی که میدونم فارسی هم روش نصب میشه. لازم به ذکر هست که قابلیت نصب لینوکس رو هم داره.
پین مینی USB داره و اینکه فلش بخوره یا نه رو نمی دونم!

کاش 7 اینچی بود........ خودم می خریدمش

قابلتون رو نداره...

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
والا زیاد باهاش کار نکردم. و تنها آهنگ و فیلم اون هم به مدت خیلی محدود گوش کردم و دیدم.
ولی زبان عربی داره و تا جایی که میدونم فارسی هم روش نصب میشه. لازم به ذکر هست که قابلیت نصب لینوکس رو هم داره.
پین مینی USB داره و اینکه فلش بخوره یا نه رو نمی دونم!

قابلتون رو نداره...

مگه مال خودتون نیست؟!

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
مگه مال خودتون نیست؟!
چرا خب:D
منظورتون اینه که پورت USB داشته باشه؟ نداره.
ولی رم میکرو تا 32 گیگ می خوره.

فروخته شد به جناب s3dreza به قیمت 150
مبارکشون باشه
ختم تاپیک

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا