برگزیده های پرشین تولز

***فروش تبلت Asus MemoPad 8***

Good Father

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بسمه تعالی

عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران محترم لیون کامپیوتر

یک عدد تبلت Asus Memo Pad 8 (ME180A) بنده دارم که تقریبا دوساله خریدم و خیلی کم کارکرد هست و کار زیادی ازش کشیده نشده. سایز تبلت 8 اینچ هست،دوربین پشت 5، دوربین جلو 1.2، سی پی یو چهار هسته ای، رم یک گیگ،سیستم پخش توی هندزفری بسیار عالی در حد کامپیوتر خودم هست،سیم کارت خور هم نیست.(سایر مشخصات توی لینک معرفی پایین پست هست.)

***تمام وسایل تبلت همراهش هست، از جمله جعبه، شارژر.(هندزفری از اول نداشت)

***همراه تبلت یک عدد کیف چرمی مناسب تبلت های 8 اینچی تقدیم میشه+یک عدد رم 16 گیگ سرعت بالا.

***گارانتی به اتمام رسیده.(گارانتی آواژنگ بوده)

***رام اصلی و دیفالت کارخانه روی تبلت هست و هیچگونه کاستوم رامی نصب نشده.(اصلا از این کارا سر در نمیارم)

***مهم ترین نکته، اینکه این تبلت یک بار از فاصله 7-8 سانتی از دست من روی میز کامپیوتر افتاد و همونطور که توی عکس معلومه،یک ذره فرو رفتگی جزیی وجود داره که اصلا دیده نمیشه به علت رنگ مشکی تبلت.

***توی تهران هر جا باشید من خودم در خدمتم میارم تحویل میدم، توی شهرستان هم با پست و هزینه پست با خریدار محترم.

این تبلت، آخرین بار با قیمت 750 موجود بوده (چند ماه پیش).بنده با احتساب قانون 30 درصد و اون فرورفتگی جزیی و رم 16 گیگ سرعت بالا و کیف چرمی(که خودم 40 تومن خریدم) و ارسال رایگان توی تهران به قیمت نهایی 550 تومان رسیدم که فکر میکنم مناسب این تبلت باشه.

لینک معرفی:

https://www.asus.com...ad_HD_8_ME180A/

عکس ها با نام کاربری:

عکس اول
عکس دوم
عکس سوم
عکس چهارم
عکس پنجم

بالا