برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلت Galaxy Tab P1000 32 gb

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
با سلام به دوستان عزیز و گرامی
این تبلت برای من هدیه آورده شده ، البته مدت ها پیش و چون بهش احتیاجی ندارم و دیدم توی خونه داره خاک می خوره گفتم بفروشمش، بسیار کم کار هست ، روی صفحه و پشت صفحه محافظ داشته از روز اول و هیچگونه خط و خش و زدگی هم نداره ، باتری سالمه و شارژ بسیار خوب نگه می داره .
کل دستگاه هم همین عکس هست که در تصویر می بینید ، چون کادو از اونور آورده شده جعبه نداره و فقط خود دستگاه هست و شارژر ، البته ضمانت داده می شه در صورت نیاز

40150363698618845459.jpg

جهت اطلاع دوستانی که مشخصات سخت افزاری رو می خوان بدونن ، پردازنده 1 گیگاهرتزی داره ، رم 512 ، سیم کارت خور
در مقام مقایسه به نظر من جنازه اش می ارزه به این تبلت های چینی موجود در بازار

خارج از فروم 450 مشتری داره ، بقیه اش با شما دوستان خوب و گلم ;)
به دلیل مشغله کاری اگر تا دو روز آینده با قیمت بالاتر فروش نره خارج از انجمن فروخته می شه ، بنده مشهد هستم و در صورت فروش به سایر شهرستان ها هزینه ی پست با خریدار محترم هست .

تعویض هم دارم ، هم با موارد هم رده هم با قیمت بالاتر ، البته ترجیحا موبایل و لپ تاپ نباشه ، بیشتر مد نظرم یک پخش 2DIN جی پی اس دار هست !

ضمنا کلا هم قابلی نداره

این هم عکس با کیفیت تر برای دوستان

Last edited:

SAHAND2000

Registered User
لایک‌ها
218
سلام , دوست عزیز بنده یه پایونیر 2دین مشت دارم % خواستی هم نقدی میخرم هم تاخ میتونم بزنم :)

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
سلام , دوست عزیز بنده یه پایونیر 2دین مشت دارم % خواستی هم نقدی میخرم هم تاخ میتونم بزنم :)

دوست عزیز شرایط رو بفرمایید در خدمت هستم و عکس یا مدل درایو رو بفرمایید.

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
خارج از فروم فروخته شد . لطفا تاپیک بسته شود

بالا