• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش تعدادی سکه زمان پهلوی و اوایل انقلاب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
من در عجبم همین ملت ژن گوش بری هم تو بدن دارن ولی خودشون خبر نداره در عجب ترم که که دارن به شعور بقیه توهین می کنن و اونارو یابو فرض کردن
آخه### اون وبلاگی که دادم داره به اون قیمت داره میفروشه تازه اگه کلی بخری تخفیف میده یعنی سکه ای که شما می گی 100هزار تومن ازت خواستن و نفروختی و من می گم اون سکه رو به قیمت 50هزار تومن بهت میفروشم و شما هیچ جوابی در باره اش نمی دی رو داره توی وبگلاگش به قیمت 500 تومن بله 500 تا تک تومنی میفروشه
آخه آقای به اصطلاح محترم خیلی ادعا سکه میکنی.سکه سال 1367 با چرخش 180 درجه این قیمتش هست.اول بورو سکه بشناس بعد بیا دور بر دار
در ضمن بهت آدرس هم دادن پس لطفا چرررررند نگو

Jack_81

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان بحث نکنید. اینطور که مشخصه دو ریالی های این دوستمون بهارآزادی هستن.

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
آخه آقای به اصطلاح محترم خیلی ادعا سکه میکنی.سکه سال 1367 با چرخش 180 درجه این قیمتش هست.اول بورو سکه بشناس بعد بیا دور بر دار

ما که مثل تازه وارد ها نیستیم یه چیزی شنیده باشیم همه جا استفاده کنیم:lol:
سکه ارور دار نهایت قیمتش 10 برابر سکه معمولیش می شه

حالا اگه بگیم اون یکی به اون دلیل قیمتش بالاست، بقیه چی؟ 2 ریالی ها چی؟

راستی اون آدرسی هم که دادی خیلی پیچ در پیچه!
شما اگه رات خورد کرمانشاه بیا این آدرس سکه ها رو نصف قیمت اون وبلاگ میفروشه
کرمانشاه-کرمانشاه-سمت راست-خیابان سوم-مغازه دوم

پ.ن: شما در جایگاهی نیستی که تشخیص بدی من محترم هستم یا خیر

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
دوست عزیز اگر سایت سکه ها برای شما ملاک هست من هم خوش حال میشم اگر سکه های من رو به قیمت نزدیک به همون سایت بخرید......
من نمیگم سایت سکه ها معتبر نیست ولی کلکسیونر های عادی برای سال نمی خواهند هزینه کنند . مثلا سکه ای که 2 هزار تومن هست رو به خاطر یه چرخش 45 دجه یا ضرب مکرر یا ..... 2 میلیون تومن نمی خرند . من به شخصه این کار رو نمی کنم چون با همون مقدار هزینه اضافه ( هر چقدر که میخواد باشه ) می تونم سکه یا اسکناس های دیگری برای خودم تهیه کنم و هر موقع اون ها کامل شد برم سراغ اون سال های کمیاب یا ارور ها .......

الان مرجع قیمت گذاری اسکناس باید کتاب فرحبخش باشه ولی هیچ کس نه به قیمت کتاب می فروشه نه میخره ....
الان اسکناسی که تو کتاب زده 900 من برای شما 450 بیارم می خرید ؟
اصول قیمت گذاری بر مبنای تعداد و تقاضا هست .....

ببخشید سرتون رو در آورم . آپ حساب کنید .

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
کلا سایت سکه های چرندی بیش نیست!

حرف دوستمون آقای شکوری (من تشخیص دادم آدم خیلی محترمیه..) هم اثبات کنند اینه که سکه هاتون بیشتر از این نمیارزه ؛ چه بخواین چه نخواین..
اون شخصی هم که بهتون پیشنهاد داده (به واقعی بودنش کار ندارم..) یا خیلی کودنی بوده یا خواسته شمارو چیز پیچ کنه این قیمت گفته...به هر حال اگه نفروختی ضرر کردی..

بازم میگم سایت سکه ها برا بنده یا هر کلکسیونر محترمی پشیزی قیمتاش ارزش نداره و مرجع قیمتا کتاب راهنماس(کتاب آقای فرحبخش..).

روز خوش..

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
کلا سایت سکه های چرندی بیش نیست!

حرف دوستمون آقای شکوری (من تشخیص دادم آدم خیلی محترمیه..) هم اثبات کنند اینه که سکه هاتون بیشتر از این نمیارزه ؛ چه بخواین چه نخواین..
اون شخصی هم که بهتون پیشنهاد داده (به واقعی بودنش کار ندارم..) یا خیلی کودنی بوده یا خواسته شمارو چیز پیچ کنه این قیمت گفته...به هر حال اگه نفروختی ضرر کردی..

بازم میگم سایت سکه ها برا بنده یا هر کلکسیونر محترمی پشیزی قیمتاش ارزش نداره و مرجع قیمتا کتاب راهنماس(کتاب آقای فرحبخش..).

روز خوش..

البته داداش اون پشیزی که شما ازش یاد کردی زمان قدیم بی ارزش بوده و بین مردم جا افتاده که پشیز ارزش نداره در صورتی که پشیز اسم بعضی از سکه های دوره ساسانیان هست که خیلی هم ارزش داره :D

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
البته داداش اون پشیزی که شما ازش یاد کردی زمان قدیم بی ارزش بوده و بین مردم جا افتاده که پشیز ارزش نداره در صورتی که پشیز اسم بعضی از سکه های دوره ساسانیان هست که خیلی هم ارزش داره :D

ا که اینطور ؛ نمیدونستم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا