برگزیده های پرشین تولز

فروش تعدادی عروس هلندی با رنگهای متنوع

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mx2fix

Registered User
لایک‌ها
313
سلام،
طوطی های خوشکل زیر 5 ماهه پیش من هستن که برای جوجه گرفتن خریده بودمشون اما به دلیل عدم آشنایی و تجربه با این پرنده زیبا، در این زمینه موفق نبودم و قصد فروششون رو دارم. یکسری قفسهای جوجه کشی شیک و تر و تمیز هم هست که تاپیک اون رو هم تا شب میزنم.

لطفاً دقت کنید... هشت تا عروس هستند که با شماره مشخص کردمشون. هر کدون رو خواستید اعلام کنید، هماهنگ می کنیم یا بیاید حضوری ببرید یا با اتوبوس براتون ارسال می کنم. من استان گلستان - گنبد کاووس هستم، هوا هم الان خوب هست برای همین ارسالش به غرب تا تهران و به شرق تا مشهد مقدور هست. بچه های شهرهای نزدیک مثل گرگان هم که یکساعته بدستشون میرسه.

Cockatiels_for_sale_01_wn.jpg

Cockatiels_for_sale_02_wn.jpg

از این هشت تا، 4 تاش خاکستری هستن، دو تاش سینامون (دارچینی)، یکیش مرواریدی (گلباقالی) و یکیش هم لوتینو (زرد). توضیحات بیشتر رو در زیر دادم فقط توجه کنید که عروس های خاکستری رو سپردم به مغازه و الان پیش من نیستن، اگر خاکستری ها رو خواستید باید با زنگ بزنم چک کنم اگر فروش نرفته بود میتونم تقدیم کنم. و اما خوشرنگ ها که سینامون ها، مرواریدی و لوتینو باشن پیش خودم هستن.

Cockatiels_for_sale_03_wn.jpg

شماره 1: عروس خاکستری، نر، بالغ، بین 1 تا 2 سال، قیمت: 140
شماره 2: عروس لوتینو، ماده، بالغ، بین 1 تا 2 سال، قیمت 170 هزار تومان
شماره 3: عروس سینامون، هنوز بالغ نشده اما به نظر ماده میاد، بین 3 تا 5 ماه، قیمت 160
شماره 4: عروس سینامون، هنوز بالغ نشده اما به نظر ماده میاد، بین 3 تا 5 ماه، قیمت 160
شماره 5: عروس خاکستری، ماده، بالغ، بین 1 تا 2 سال، تاجش کنده شده! ولی دوباره درمیاد، قیمت 135
شماره 6: عروس مرواریدی، ماده، هنوز بالغ نشده، بین 4 تا 6 ماه، قیمت 160
شماره 7: عروس خاکستری، نر، بالغ، بین 1 تا 2 سال، قیمت 140
شماره 8: عروس خاکستری، هنوز بالغ نشده اما به نظر نر میاد، بین 3 تا 5 ماه، قیمت 140

× فروش ترجیحاً حضوری،
× هزینه ارسال با خریدار (5 تا 10 تومن بسته به مسافت)،
× 30 سی سی محلول AD3E به عنوان هدیه برای کسی که خریدش دو عدد یا بیشتر باشه

× قیمت ها، قیمت خرید مغازه از من هست. یعنی پرنده ها رو بگذارم مغازه فروش بره هم همین مبالغ به من میرسه و 15% هم سود مغازه دار هست که از خریدار میگیره. یعنی خاکستری 140 تومنی رو چیزی حدود 150-155 به شما میده. یا لوتینویی که 170 قیمت زدم رو 190-200 میفروشه.

× اگر سئوال خاصی دارید همینجا بپرسید یا اگر عضو پرشین تولز نیستید به شماره ای که روی تصویر ها هست فقط sms بدید، گوشی سایلنت هست فقط روزی یکی دو بار sms ها رو چک می کنم.

× اسپم آزاد اما زیاده روی نکنید. :D

عکس مطابق قوانین پرشین تولز

Cockatiels_for_sale_PT_image.jpg

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
اگر مقدوره برای شما عروس لوتینو ماده 140 + هزینه ارسال برای من.

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
دستی هستن؟ یا دستی میشن؟ چطوری میشه رامشون کرد؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
آقا یه مرواریدی ما داریم نمیدونمی نر یا مادس؟
از کجا تشخیص میدن
11 ماهشه فکر کنم

mx2fix

Registered User
لایک‌ها
313
اگر مقدوره برای شما عروس لوتینو ماده 140 + هزینه ارسال برای من.

قابل شما نداره اما 140 تومن که عروس لوتینو نمیدن دوست من.
220.gif

تو ایران پاروت 2-3 روز پیش یکدونه آگهی شده تقریباً مثل لوتینوی من. یکساله، ماده، به قیمت خرید خودشون که 200 بوده دارن میفروشن.

دستی هستن؟ یا دستی میشن؟ چطوری میشه رامشون کرد؟

بله دستی هم میشن منتها اگر میخواید دستی کنید باید قبل از ارسال شاه پرهاش رو براتون کوتاه کنم که یه خورده با هم بازی کنید بعد یکی دو هفته با هم رفیق بشید×
موردهای 3 و 4 که سینامون هستن هم خوشکلن، هر تو دل برو هم آروم ترن و زودتر دستی میشن.

چرا نتونستی جفت کنی؟
مگه جفت کردنشون سخته؟

هر کاری که آدم بلد نباشه سخت میشه دوست عزیز!

آقا یه مرواریدی ما داریم نمیدونمی نر یا مادس؟
از کجا تشخیص میدن
11 ماهشه فکر کنم

مرواریدی ها معمولاً ماده هستن اما یه مدت که دستتون باشه از روی حرکات و آوازش متوجه میشید که نر هست یا ماده.

تشکر از علاقه ای که نشون دادید اما امکان ارسالش به اهواز نیست دوست من.

Alex-x

Registered User
لایک‌ها
10
امکان ارسال به اسد اباد همدان هست؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
قابل شما نداره اما 140 تومن که عروس لوتینو نمیدن دوست من.
220.gif

تو ایران پاروت 2-3 روز پیش یکدونه آگهی شده تقریباً مثل لوتینوی من. یکساله، ماده، به قیمت خرید خودشون که 200 بوده دارن میفروشن.

بله دستی هم میشن منتها اگر میخواید دستی کنید باید قبل از ارسال شاه پرهاش رو براتون کوتاه کنم که یه خورده با هم بازی کنید بعد یکی دو هفته با هم رفیق بشید×
موردهای 3 و 4 که سینامون هستن هم خوشکلن، هر تو دل برو هم آروم ترن و زودتر دستی میشن.

هر کاری که آدم بلد نباشه سخت میشه دوست عزیز!

مرواریدی ها معمولاً ماده هستن اما یه مدت که دستتون باشه از روی حرکات و آوازش متوجه میشید که نر هست یا ماده.

تشکر از علاقه ای که نشون دادید اما امکان ارسالش به اهواز نیست دوست من.
این مرواریدی ما.چند مدل میخونه.رفتارم...
چی میدونم والا.
یه ذره تخص تشیف دارن فقط :دی
پ.ن:بقل ایا میشه کاسکو نیگر داشت.میگن افسردگی میگیره .درسته؟

mx2fix

Registered User
لایک‌ها
313
این مرواریدی ما.چند مدل میخونه.رفتارم...
چی میدونم والا.
یه ذره تخص تشیف دارن فقط :دی
پ.ن:بقل ایا میشه کاسکو نیگر داشت.میگن افسردگی میگیره .درسته؟

بهترین کار این هست که بندازیش توی یه قفس بزرگ بین چند تا عروس هلندی نر و ماده دیگه، ببینی نحوه رفتارش و خوندنش چطور میشه. بیشتر به نرها نزدیک میشه یا ماده ها. البته زمان میبره تا یخ هاش وا بشه و بخواد با بقیه ارتباط برقرار کنه. بعضی پرنده فروشی ها هستن قفس بزرگ دارن، اگر قبول کنن میتونی ببری اون تو آزادش کنی هر وقت جفت خورد جفتش رو بخری.

کاسکو هم شنیدم رابطه خوبی با طوطی های کوچیک تر نداره. یه جور احساس حسادت یا همچین چیزی. اگر زیاد به عروس توجه کنی بعید نیست افسرده هم بشه.

ashkanbme

Registered User
لایک‌ها
0
سلام اگه جوجه سفید داری با قیمتش بم پ خ بده +شهرت

mx2fix

Registered User
لایک‌ها
313
Last edited:

mx2fix

Registered User
لایک‌ها
313
فقط 5 و 7 و 8 باقی مونده.
لطفاً برای بقیشون تماس نگیرید چون دیگه پیش من نیستن. این سه تا هم ترجیحاً فروش بصورت یکجا.

mx2fix

Registered User
لایک‌ها
313
سلام دوست من 2 و 7 رو میخوام اگر هم 2 موجود نیست یه عروس ماده میخوام

سلام،
فقط 5 و 7 و 8 باقی مونده که 5 ماده هست. اگه هر سه تا رو بخوای میتونم بفرستم منتها تکی رو باید کسی باشه بیاد حضوری تحویل بگیره.

mx2fix

Registered User
لایک‌ها
313
فقط یکی مونده... شماره 8...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا