برگزیده های پرشین تولز

فروش تعدادی مودم مبین نت هدیه سامسونگ 2سال اشتراک 12 گیگ

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بله بدون tv زنگ زدم گفت نمیشه فعال کرد گفتم اگه کسی آشنا داره می تونه فعال کنه بخره تنها مشکل همینه مودما مشکلی ندارن
داداش من . اولش من تو دلم گفتم لابد شما فروشنده سامسونگي خيليا موقع خريد نميخان مودمشو لابد ازشون برداشتي اينجا داري ميفروشي حالا كه شمام فروشنده نيستي ظاهرا كه تاييده تلويزيونارم بتوني بهمون بدي پس اين مودما چطوري بدست شما رسيده ؟ بنظرت مشكوك نميزني ببين چند نفر اين حرف مشكوك بودن زدنا
نتيجه رفتار خودت در تايپيك نگو بقيه بهت ظنين هستند شفاف سازي جانم شفاف سازي كن
با اين روند كار حضرت فيلمه فعلا كردن اينا حتي اگر خوده شمام فروشنده تلويزيون سامسونگ بودي و برامون تائيديه جور ميكردي

alarm

Registered User
لایک‌ها
105
لطفاً عکس از مودم بزاريد

mortal2

Registered User
لایک‌ها
47
سلام اقا کجایی من یه مودم می خوام

farzadgoodboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش من . اولش من تو دلم گفتم لابد شما فروشنده سامسونگي خيليا موقع خريد نميخان مودمشو لابد ازشون برداشتي اينجا داري ميفروشي حالا كه شمام فروشنده نيستي ظاهرا كه تاييده تلويزيونارم بتوني بهمون بدي پس اين مودما چطوري بدست شما رسيده ؟ بنظرت مشكوك نميزني ببين چند نفر اين حرف مشكوك بودن زدنا
نتيجه رفتار خودت در تايپيك نگو بقيه بهت ظنين هستند شفاف سازي جانم شفاف سازي كن
با اين روند كار حضرت فيلمه فعلا كردن اينا حتي اگر خوده شمام فروشنده تلويزيون سامسونگ بودي و برامون تائيديه جور ميكردي
سلام،بله این مودما واسه کسیه که نمایندگی سامسونگ داشته از مشتریا به قیمت پایین تر خریده ظاهرا فعال کردنشون هیچ راهی نداره چون سریال تلویزیونام موجود نیست

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
سلام،بله این مودما واسه کسیه که نمایندگی سامسونگ داشته از مشتریا به قیمت پایین تر خریده ظاهرا فعال کردنشون هیچ راهی نداره چون سریال تلویزیونام موجود نیست
خوب پس اينا براي افراد عادي قابل كار نيست مگر كسي پارتي داشته باشه اينطوري كه واقعا رو دستت ميمونه پسر حالا بذار ببينم چي ميشه بنظرم قيمتت كمتر بشه بازم بهتره چون يكي مثل من بخره نتونه فعال كنه هيچي ديگه تا اونجاش ميسوزه كه فلان قدرم پول دادم البته نظر منه من مثلا 50 تومن بكني قيمت يكم تحقيق كنم كسي رو اوننجا گير بيارم برميدارم ازتون اگر موافق بود تو پيام خصوصي بگو
ضمنا شما هنوزم عكس نذاشتيد

farzadgoodboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب پس اينا براي افراد عادي قابل كار نيست مگر كسي پارتي داشته باشه اينطوري كه واقعا رو دستت ميمونه پسر حالا بذار ببينم چي ميشه بنظرم قيمتت كمتر بشه بازم بهتره چون يكي مثل من بخره نتونه فعال كنه هيچي ديگه تا اونجاش ميسوزه كه فلان قدرم پول دادم البته نظر منه من مثلا 50 تومن بكني قيمت يكم تحقيق كنم كسي رو اوننجا گير بيارم برميدارم ازتون اگر موافق بود تو پيام خصوصي بگو
ضمنا شما هنوزم عكس نذاشتيد
متاسفانه این مودمارو هیچ جوره نمیشه فعال کرده هرکی ام برده نتونسته فعال کنه نمی خوام مدیونه کسی بشم،می خوام ببرم بدم صاحبش جز دردسر چیزی واسم نداشته.مدیرا زحمت انحدام تایپیک و بکشن.
با تشکر

Mahsa shadman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فروش تعدادی مودم مبین نت هدیه سامسونگ 2سال اشتراک 12 گیگ قیمت روی جعبه این مودم ها 199000 تومنه ولی من چون فعال کردنشو بلد نیستم میفروشم.هرکی میونه فعال کنه 85 تومن میفروشم مودم ها نو هستند
ایمیل من: [email protected]

سلام اگه هنوزم مودم ها رو داری ازت می خرم اینم ایمیلم [email protected]

Mahsa shadman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من میخرم لطفاً با این شماره تماس بگیر 9111496089

ah76

Registered User
لایک‌ها
17
موجود نیست دیگه؟

aria2059

Registered User
لایک‌ها
14
مراحل فعالسازی
مرحله اول: فروشگاه پس از صدور فاکتور فروش کپی کارت ملی و شناسنامه مشتری محترم را اخذ نموده و به همراه دستگاه SMART TV و مبین نت مربوطه، جهت نصب به مسئول نصب تحویل می نماید.

مرحله دوم: مسئول نصب می بایست (کد شناسه وایمکس، کد ملی، نام و نام خانوادگی مشتری و شماره مدل و سریال TV) را توسط یک SMS از موبایل مشتری محترم به شماره 200084666 ارسال نماید.

مرحله سوم: فعال کردن شناسه اشتراک توسط VIP تهران و ارسال تائیدیه به موبایل مشتری محترم.

مرحله چهارم: کامل نمودن فرم مخصوص نصب و راه اندازی مبین نت توسط مسئول نصب (فرم قبلاً توسط VIP تحویل نمایندگان فروش گردیده است).

مرحله پنجم: مسئول نصب موظف است شماره شناسه (اشتراک) مبین نت را جهت بنام شدن خط اینترنتی برای مشتری محترم، بر روی کپی کارت ملی ثبت نموده، سپس آن را به همراه فرم راه اندازی ظرف مدت 24 ساعت جهت مصرف 2 ساله به دفتر VIP فکس نماید.

(بدیهی است در غیر اینصورت مودم فعال شده پس از 1 هفته توسط شرکت مبین نت غیر فعال می گردد.)

مرحله ششم: مسئول نصب اصل مدارک فوق الذکر را به همراه فرم نصب TV ظرف مدت نهایتاً 15 روز به دفتر VIP ارسال نماید.

* تـوجــه:

بدیهی است که شرکت سامسونگ هیچ تعهدی در قبال عدم پوشش اینترنت شرکت ارتباط مبین نت در محل استفاده SMART TV را نداشته و مشتری محترم در صورت بروز مشکل می تواند به سایت مبین نت Mobinnet مراجعه نماید.
نمایندگان محترم فروش می بایست در صورت تعویض یا برگشت از فروش کالا، مدل و سریال SMART TV و شناسه وایمکس مربوطه را به صورت مکتوب در اسرع وقت به دفتر VIP ارسال نموده تا اقدامات لازم جهت غیر فعال نمودن مودم مبین نت مبذول گردد، شایان ذکر است تبعات ناشی از عدم گزارش به عهده نماینده محترم فروش می باشد.

( شماره تماس پشتیبانی مبین نت: 83869999 )

البته خودم نفهمیدم چی به چیه !! برادرا ببینن اگه میشه روی این مودما جواب میده یکی بگیریم ! البته اول جنس بعد پول !
البته اینی که گفته بدون تی وی فعال نمیشه !

اینجوری که باید از هفت خان رستم بگذری

سلام اقا کجایی من یه مودم می خوام
دوستمون تایپیکش رو بسته.

k-819

Registered User
لایک‌ها
0
چشممون به جمال یه تاپیک زیرخاکی روشن شد.:p

meysam_farzaneh

Registered User
لایک‌ها
7
سلام من همه مودم ها رو یکجا ازت میخرم. بلاخره یا میتونم فعالش کنم یا باز همینجا به یکی دیگه میفروشمش. ;)
فقط اکه تعداد دقیقش رو بهم بگی ممنون میشم. چونکه توو پستای اول نوشتی "حدودا 10 عدد"

09364382968 میثم

فروش تعدادی مودم مبین نت هدیه سامسونگ 2سال اشتراک 12 گیگ قیمت روی جعبه این مودم ها 199000 تومنه ولی من چون فعال کردنشو بلد نیستم میفروشم.هرکی میونه فعال کنه 85 تومن میفروشم مودم ها نو هستند
ایمیل من: [email protected]

سلام من همه مودم ها رو یکجا ازت میخرم. بلاخره یا میتونم فعالش کنم یا باز همینجا به یکی دیگه میفروشمش.
winksmiley02.gif

فقط اکه تعداد دقیقش رو بهم بگی ممنون میشم. چونکه توو پستای اول نوشتی "حدودا 10 عدد"

09364382968 میثم

mohsen20111023

Registered User
لایک‌ها
14
سلام داداش
یک رو من خریدارم شرایط رو پ. خ کن فوری که فردا برام پست کنی

zakhmi

Registered User
لایک‌ها
31
مودم که مودمه، به خیال سرویسش. تعداد چندتاست، کمتر بگو بخریمش. یه عکسم از مودما میزاشتی بد نبودا!

F4T4L!TY

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان- برادران -خواهران -زیگلری.....
تاپیک زیر خاکی آوردید بالا با کی حرف میزنید؟!
استارتر چند ماهه نیومده P.T
این تاپیک داشت نفت میشد که شما از زیر خاک درش آوردید!

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110

داشتم به همین فکر میکردم!
38668_eskelet_11.gif

ROYAL BOY

Registered User
لایک‌ها
570

داشتم به همین فکر میکردم!
38668_eskelet_11.gif

چه جالبن بچه های pt:cool:وقتی جنس رو میذاری برا فروش کسی نیگاش نمیکنه<همینکه تموم میشه یا فروش میره میگن قیمت پایه خریداریم!:eek:هر چی داری من ازت برمیدارم!:wacko:به قیمت فروش فوری خریدارم!:eek:یا میان به قول دوستمون پالایشگاه نفت میزنن:pبابا بیاید با نیاز روزمون پیش بریم .نیاز دارید بخریدتعلل نکنید.البته منم تا حدودی اینجوریم ولی نه زیاد! :Dچاکر همه بچه های پرشین تولز

zakhmi

Registered User
لایک‌ها
31
خوب یکی که تاپیک های قدیمی رو میاره بالا و اپ میکنه، نظر بقیه رو هم جلب میکنه.
اما این دوستمون گفتن، نفروختن. میبرن به صاحب اصلیش پس میدن. چون به دردسرش نمی ارزه.
پس هنوزم میشد خرید.

بالا