برگزیده های پرشین تولز

غیر فعال فروش تعدادی هارد اینترنال آکبند با قیمت مناسب(وسترن بلک و سیگیت)/ اتمام موجودی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

a.r.moradi1367

Registered User
لایک‌ها
1,003
سلام
وقت شما هم به خیر
در تاپیک هم توضیح دادم اینها ریفر نیستند recertified هستند. یعنی هاردیکه کارکردش صفره منتها به عللی مجدد در کارخانه بازنگری شده و بعد به بازار آمده است.
میدونم بزرگوار
فقط رو هارد چیزی در این باره روش زده که recertified هستش یا از نظر ظاهر تفاوتی نداره؟

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
میدونم بزرگوار
فقط رو هارد چیزی در این باره روش زده که recertified هستش یا از نظر ظاهر تفاوتی نداره؟
باید نگاه کنم احتمالا باید این عبارت روش درج شده باشه. از لحاظ لیبل و ظاهرا و سایر موارد هیچ تفاوتی با سایر هاردها نداره.

drramin

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
کیس و باکس هم براشون دارید؟

mhtk

Registered User
لایک‌ها
283
سلام
وقت شما هم به خیر
در تاپیک هم توضیح دادم اینها ریفر نیستند recertified هستند. یعنی هاردیکه کارکردش صفره منتها به عللی مجدد در کارخانه بازنگری شده و بعد به بازار آمده است.
استاد من یه سوال داشتم اونم اینه که این باز نگری که شما میگین یعنی چی؟؟ و اینکه اگه هارد مشکل نداشته باشه چرا باید باز نگری بشه؟؟

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
استاد من یه سوال داشتم اونم اینه که این باز نگری که شما میگین یعنی چی؟؟ و اینکه اگه هارد مشکل نداشته باشه چرا باید باز نگری بشه؟؟
با سپاس از شما که این سوال را مطرح کردید. من در حد اطلاعاتی که دارم توضیح میدم. دلایل مختلفی برای کالاهایی که به کارخانه بازگردانده میشود وجود دارد از جمله از بین رفتن بسته بندی. خط و خش و آسیب دیدگی ظاهرا کالا، خرابی ذاتی کالا و کالاهایی که به دلیل پذیرش در گارانتی به کارخانه عودت داده شده اند.
این کالاها معمولن اگر قابل فروش مجدد باشند توسط کارخانه به بازار برگشت داده می شوند و با دو کد اصلی از کالاهای دیگر متمایز می شوند. Refurbished و Recertified. معمولن کالاهای که Refurbished هستند از طرف کارخانه گارانتی نمی شوند و به قول معروف به صورت "as-is" فروخته می شوند. می توان اینطور استنباط کرد که این کالاها از دسته مواردی هستند که بعد از کارکرد خرابی و به دلیل گارانتی به کارخانه عودت داده شده اند. به عنوان مثال در مورد هارددیسک های ریفر ما شاهد کارکرد گاها با اعداد بسیار بالا تا چندین صد ساعت هم هستیم.
اما کالاهای Recertified از طرف کارخانه مجددا گارانتی می شوند و به عنوان مثال در مورد این هاردها کارکرد تمام موارد صفر است بنابراین می توان حدس زد این موارد یا خرابی ظاهری داشتند و اصلاح شده اند یا اینکه خرابی ذاتی داشته اند یعنی اینکه بدون کارکرد خراب بوده اند و کارخانه مجدد اینها را اصلاح و به بازار داده است. در اینجا صرفه جویی مالی شرط اصلی خرید است و خریداران با خریدار کالای ریسرتیفاید یا ریفوربیشد بهای بسیار کمتری نسبت به کالاهای دیگر پرداخت می کنند.

yerozkhob

Registered User
لایک‌ها
68
من خودم یه هارد وسترن بلک مشابه همین مدل خریدم ، و واقعا از هر نظر هیچ مشکلی وجود نداره ، و در مقایسه با وسترن بلک دیگه ای که روی کیس داشتم ، هیچ فرقی رو ندیدم
ولی نصف هزینه رو صرفه جویی کردم که واقعا به صرفه است

salvation

Registered User
لایک‌ها
7
سلام روش زده که بازنگری شده یا خیر؟
از لحاظ کارکرد و سلامت مشکلی ندارن اینها؟

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام روش زده که بازنگری شده یا خیر؟
از لحاظ کارکرد و سلامت مشکلی ندارن اینها؟
سلام
عبارت recertified روی بدنه هاردهای سیگیت درج شده ولی روی هاردهای وسترن تا اینجا چیزی مشاهده نکردم.
هاردها تفاوتی با هاردهای آکبند معمول در بازار ندارند.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
اتمام موجودی 5 ترا سیگیت
فقط دو ترا و سه ترا وسترن در تعداد محدود موجود است.

Teknesian

Registered User
لایک‌ها
251
درود
برادر اینگارنتی شرکتی رو میشه توضیحبدید دقیقا چه شرکتی هست
و اگه اتفاقی برای هارد بیفته چجوری باید پیداش کنیم

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
درود
برادر اینگارنتی شرکتی رو میشه توضیحبدید دقیقا چه شرکتی هست
و اگه اتفاقی برای هارد بیفته چجوری باید پیداش کنیم
سلام
این هاردها توسط شرکتهای مختلفی گارانتی می شوند بستگی به زمان خرید شما و موجودی ما داره. در صورت نیاز به گارانتی شماره مرکز گارانتی استعلام و اطلاع داده خواهد شد.

Teknesian

Registered User
لایک‌ها
251
سلام
این هاردها توسط شرکتهای مختلفی گارانتی می شوند بستگی به زمان خرید شما و موجودی ما داره. در صورت نیاز به گارانتی شماره مرکز گارانتی استعلام و اطلاع داده خواهد شد.

معتبر هستند . و اگه یهو جمع آوری بشه مرکز گارانتی تکلیف جنس معیوب چی میشه!

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
معتبر هستند . و اگه یهو جمع آوری بشه مرکز گارانتی تکلیف جنس معیوب چی میشه!
تا به حال که مشکلی نبوده. در ضمن شما قیمت را هم در نظر بگیرید. دوستانی که خیلی حساس هستند روی موضوع گارانتی، از شرکتهای اصلی با قیمت بالاتر خرید کنند. موجودی هم رو به اتمامه و امروز تاپیک بسته خواهد شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا