برگزیده های پرشین تولز

فروش تعداد محدودی beats by dre DETOX

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
سلام
بابت اسپم شرمنده از صاحب تاپیک!
این هنزفری ها که تو خود گوشی های htc هستند رو چطوری تشخیص بدم اصله؟
چون من نمیفهمم شاید با تست صدا هم نفهمم!:D
یعنی میترسم همون 10 تومنی رو به جای 100 تومنی ندند به من:blink:
بعد من همش هنزفری خراب میکنم به خاطر بد رفتاری:(
بعد به من چنان هنزفری پیشناهاد میشه؟

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
سلام
بابت اسپم شرمنده از صاحب تاپیک!
این هنزفری ها که تو خود گوشی های htc هستند رو چطوری تشخیص بدم اصله؟
چون من نمیفهمم شاید با تست صدا هم نفهمم!:D
یعنی میترسم همون 10 تومنی رو به جای 100 تومنی ندند به من:blink:
بعد من همش هنزفری خراب میکنم به خاطر بد رفتاری:(
بعد به من چنان هنزفری پیشناهاد میشه؟

مدل های کپی و مدل اصلش از نظر صدا بسیار به هم شبیه بوده و حتی به نظر من صدای های کپی تا حدودی بهتر هم هست....قیمت جفتشون هم یکیه مگر اینکه 5 تومن تفاوت داشته باشه
مدل های کپی جعبه داره و مدل اصلی داخل یک کیف هست (که مدل فیک همین اصل هم هست با قیمت 45 که یکی از راه های تشخیصس این هست که در صدای ماکسیموم بیس موزیک رو مقداری نویز داره پخش میکنه و به قول معروف خر خر میکنه)

اگر بد نگه داری میکنید بهتون مدل های دیگری رو پیشنهاد میدم چون این مدل مقداری ظریف هست و اگر خوب نگه داری نشه به مشکل میخوره....اگر راهنمایی خواستید در پیام خصوصی در خدمتتون هستم

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
مدل های کپی و مدل اصلش از نظر صدا بسیار به هم شبیه بوده و حتی به نظر من صدای های کپی تا حدودی بهتر هم هست....قیمت جفتشون هم یکیه مگر اینکه 5 تومن تفاوت داشته باشه
مدل های کپی جعبه داره و مدل اصلی داخل یک کیف هست (که مدل فیک همین اصل هم هست با قیمت 45 که یکی از راه های تشخیصس این هست که در صدای ماکسیموم بیس موزیک رو مقداری نویز داره پخش میکنه و به قول معروف خر خر میکنه)

اگر بد نگه داری میکنید بهتون مدل های دیگری رو پیشنهاد میدم چون این مدل مقداری ظریف هست و اگر خوب نگه داری نشه به مشکل میخوره....اگر راهنمایی خواستید در پیام خصوصی در خدمتتون هستم
من 2-3 روز نبودم
خیلی ممنون از راهنماییت:happy:
تو پ.خ ازت کمک میگیرم
انشالله خوب بفروشی

ali0-100

Registered User
لایک‌ها
261
سلام رفیق هنوز موجود قیمت اخر رو بزن تهران هستید؟

just_german

Registered User
لایک‌ها
102

assassin-king

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز شنیدم بیتس های اوریجینال داخلشون از قطعات طلا استفاده شده برای همین قیمتشون بالاست.اونوقت این ها کیفیتشون چطور تفاوتی نداره؟

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
دوست عزیز شنیدم بیتس های اوریجینال داخلشون از قطعات طلا استفاده شده برای همین قیمتشون بالاست.اونوقت این ها کیفیتشون چطور تفاوتی نداره؟

خیر از قطعات طلا استفاده نشده ولی سیمی که کابل رو ساخته توش طلا به کار رفته اونم به دلیل رسانایی فوق العاده طلا...که در مدل های aaa+ تنها تفاوت همین مورد هست با اورجینال که در کیفیت صدا و شفافیت میشه گفت هیچ تاثیری نداره و دقیقا همون کیفیت رو داره های کپی

در ضمن این روکش طلا قیمت زیادی نداره و دلیل گرون بودن این هدفون ها این مورد نیست چون خیلی سال پیش هم بسیاری از برند ها در هدفون های خودشون این کار رو میکردند و حتی هدفون های بالای 100 دلار هم اکثرا این مورد رو شابمل میشد
ولی بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تا کارایی داشته باشه

Mehdi_mdp

Registered User
لایک‌ها
0
سلام هر چي موجود داريد همراه قيمت برام بفرستيد باتشكر

بالا