برگزیده های پرشین تولز

فروش تی‌شرت های اورجینال وارداتی

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
با سلام و عرض ادب
اخیرا تعدادی جنس که جزئی از اونها تی‌شرت و پلوشرت هست از دالاس ( تگزاس ) آمریکا خریداری شده و قصد فروش اونها رو دارم با قیمت خیلی پایین تر از نمایندگی ها و فروشگاه های اورجینال فروش تهران .
تمام اجناس اورجینال هست و فاکتور خرید داره و خیلی از اجناس قابلیت چک کردن با بارکد رو داره داخل وبسایت های رسمی اش و این موضوع خودش به تنهایی مهرتاییدی بر اصل بودن اجناس هست .

تعداد اجناس موجود » ۱۰ عدد تی‌شرت و ۶ عدد پلوشرت ( پلوشرت همون تی‌شرت هستش با این تفاوت که یقه داره )
سایز بندی های موجود » Small , Medium , Large , XL , XXL

قیمت محصولات » پ.خ بدهید یا از طریق تلگرام در ارتباط باشید . ( شروع قیمت از ۵۵ هزارتومان هست )

tshirt-01.jpg tshirt-porteghal.jpg asos.jpg excapes.jpg lacoste-poloshirt.jpg man-tshirt.jpg nanny.jpg polimpier.jpg poloorg.jpg pull.jpg zara.jpg

هر کدوم از عزیزان نیاز به تصاویر و توضیحات بیشتر داشتند از طرق زیر در ارتباط میتونن باشند »
تلگرام : AghaHatami@
تماس و پیامک : 28 18 505 912 98 +

آدرس وبسایت ما » تن پوش من
عکس با نام کاربری » ptaccept.jpg

Last edited:

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
یک عدد پلوشرت Lacoste سرمه ای اورجینال + پلوشرت Polo سرمه ای اورجینال
برای کاربر گرامی mmafunian با پست تیپاکس ارسال شد . انشالله فردا ظهر تحویل ایشون خواهد شد .

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
سلام عزیز Lacoste رنگ بندی و سایزبندی داره؟
سلام بزرگوار
رنگ بندیش » ۳ طیف سبز ( معمولی ٬‌ کمرنگ ٬ پررنگ ) | مشکی ٬ سورمه ای ٬ بنفش ٬ آبی کمرنگ ٬ آبی پر رنگ
سایز هم فعلا ۱ و ۲ موجود هست / ( اسمال و مدیوم هستش )
سایز های ۴ و ۶ هم انشالله هفته آینده میرسه ( لاگوست های اورجینال بر اساس شماره سایز بندی میشن و غیراورجینال ها Small ٬ Medium و Large داره )

mmafunian

Registered User
لایک‌ها
196
یک عدد پلوشرت Lacoste سرمه ای اورجینال + پلوشرت Polo سرمه ای اورجینال
برای کاربر گرامی mmafunian با پست تیپاکس ارسال شد . انشالله فردا ظهر تحویل ایشون خواهد شد .
سلام دوستان لباس های بنده رسید
پولو شرت ها فوق العاده بودند و کاملا اورجینال ولی متاسفانه اقای حاتمی به سایز بنده توجه نکرده بودند و به جای مدیوم برای من اسمال پولو و سایز 1 لاگوست را فرستاده بوند که اصلا اندازم نبود و خیلی کوچیک بود برام( بنده اول کار گفته بودم مدیوم سایز بزرگ بهم میخوره) منم پس فرستادم ایشالا سر صبر ازشون دوباره خرید میکنم چون این ماه الکی کلی هزینه پست دادم میترسم دوباره اندازم نباشه

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
سلام دوستان لباس های بنده رسید
پولو شرت ها فوق العاده بودند و کاملا اورجینال ولی متاسفانه اقای حاتمی به سایز بنده توجه نکرده بودند و به جای مدیوم برای من اسمال پولو و سایز 1 لاگوست را فرستاده بوند که اصلا اندازم نبود و خیلی کوچیک بود برام( بنده اول کار گفته بودم مدیوم سایز بزرگ بهم میخوره) منم پس فرستادم ایشالا سر صبر ازشون دوباره خرید میکنم چون این ماه الکی کلی هزینه پست دادم میترسم دوباره اندازم نباشه
ممنون از نظرت عزیز .
شرمنده بابت اشتباهات رخ داده . درخرید بعدی آقای افیونیان هزینه ی پست به عهده ی بنده خواهد بود و ضمانت میکنم اشتباه مشابه در خرید دوستان اتفاق نیوفته .
با ارادت و مهر

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
سلام. دوست عزیز داخل تلگرام پیام فرستادم
دو تیشرت و پلوشرت خریدارم ولی در مورد سایز هاشون نگرانی دارم

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
سلام. دوست عزیز داخل تلگرام پیام فرستادم
دو تیشرت و پلوشرت خریدارم ولی در مورد سایز هاشون نگرانی دارم

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

درود محمدرضای عزیز .
پاسخ ارسال شد در تلگرام. متشکرم

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
سلام
عکس های موارد موجود رو به همراه قیمت بی زحمت برام بفرستید ممنون

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
بیش از ۳۰۰ قلم از اجناس بسیار فوق العاده و بی‌نظیر و باکیفیت از انواع تی‌شرت ٬ پلوشرت ٬ شلوار جین و کتان ٬ کت اسپرت ٬ پیراهن مردانه اسپرت ٬ پیراهن مردانه معمولی و رکابی های طرح دار جدید ٬ کاپشن های چرم ٬ سیوشرت ٬ پولیور ٬ گرم کن و کلی اکسسوری مردانه اعم از اقلام گران بها و زینتی کمربندهای مارک فوق العاده ٬ کیف های چرم و اجناس نقره و طلاکاری شده و تعدادی هم کلاه های مد اروپا امروز رسید .
در اسرع وقت عکس گرفته و در همین تاپیک و طی تاپیکی جداگانه به صورت مجزا قرار خواهم داد .
میتوانید از طریق پ.خ / تلگرام / تلفن و ایمیل در ارتباط باشید .

akbaaria

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
425
بیش از ۳۰۰ قلم از اجناس بسیار فوق العاده و بی‌نظیر و باکیفیت از انواع تی‌شرت ٬ پلوشرت ٬ شلوار جین و کتان ٬ کت اسپرت ٬ پیراهن مردانه اسپرت ٬ پیراهن مردانه معمولی و رکابی های طرح دار جدید ٬ کاپشن های چرم ٬ سیوشرت ٬ پولیور ٬ گرم کن و کلی اکسسوری مردانه اعم از اقلام گران بها و زینتی کمربندهای مارک فوق العاده ٬ کیف های چرم و اجناس نقره و طلاکاری شده و تعدادی هم کلاه های مد اروپا امروز رسید .
در اسرع وقت عکس گرفته و در همین تاپیک و طی تاپیکی جداگانه به صورت مجزا قرار خواهم داد .
میتوانید از طریق پ.خ / تلگرام / تلفن و ایمیل در ارتباط باشید .
سلام
داداش پس چرا از محصولات جدید عکسی نگذاشتید؟

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
cmc-clay-man.jpg coat-alsiva.jpg coat-scoremichail.jpg coat-xram.jpg coat-zara.jpg hamaki-pants.jpg low-waist-skinny.jpg morven-kot.jpg phazz-brand-white.jpg phazz-brand.jpg polo-poliver.jpg gucci.jpg gulfbird-01.jpg gulfbird-001.jpg gulfbird-002.jpg gulfbird-003.jpg gulfbird-004.jpg gulfbird-005.jpg gulfbird-black.jpg gulfbird006.jpg Hamaki-ho-pants01.jpg Hamaki-ho-pants02.jpg italy.jpg palms-usa.jpg rekabi.jpg

تصاویر فعلی محصولات جدید ( به مرور زمان پست آپدیت خواهد شد )
تصاویر محصولات در حال تهیه و آپلود میباشد

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
set-01.jpg set-02.jpg set-03.jpg set-04.jpg set-05.jpg
تصاویر محصولات به صورت ست هستش ( قیمت محصولات ست شده شامل تخفیف ویژه میباشد )
برای استعلام قیمت ست لباس ها از طریق تلگرام در ارتباط باشید »»» AghaHatami@

بالا