• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش دانگل EZCAST m2

payegan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با سلام
یک عدد دانگل EZCAST m2 حدود یکماه پیش از سایت digik.ir به قیمت ۱۳۰ تومان خریداری کردم ولی چون برام apple tv فرستادن تصمیم دارم این دانگل رو با قیمت ۱۰۰ تومان بفروشم.از این دانگل فقط یکبار جهت تست در مک پرو و آیفون استفاده شده و واقعا اگر apple tv نبود همین بکارم می اومد.قابلیت های خوبی داره که در زیر اشاره میکنم وسایر اطلاعات رو عینا از سایت digik کپی میکنم.واقعا قیمت خوبی گفتم و ارزش داره با ۳۰ تومان ارزون تر یک دانگل کاملا نو و سالم تهیه کنید.
vilo24_60107-442251!2.jpg

vilo24_60107-442251!5.jpg

vilo24_60112-442251!4.jpg

۱.به راحتی فایل های تصویری و فیلم رو از گوشی به تلویزیون منتقل میکنه
۲.روی حالت تصویر تا فاصله بیست متر دور شدم و به صورت بیسیم فیلمبرداری و روی تلویزیون منتقل کردم مثل دوربین مداربسته
۳.با وای فای متصل میشه و یک روتر میسازه که به اون وصل میشیم و اینترنت رو هم به تلویزیون منتقل میکنه و راحت میشه باهاش کار کرد
۴.روی آیفون و مک پرو تست کردم که عالی بود چراکه محصول گوگل بوده و قطعا مناسب اندوید ،روی ویندوز هم برنامه داره .یعنی همه چیز
توضیحات سایت digik با لینک مستقیم :
اتصال تبلت ، موبایل ، کامپیوتر ، لپ تاپ ، MAC و ... به صورت بی سیم بدون نیاز به اینترنت به ویدیو پروژکتور و تلویزیون و دستگاههای دارای ورودی HDMI.

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
دوست عزیز
ویدیو های فول اچ دی 1080p رو هم استریم می کنه ؟
هم از روی کامپیوتر هم گوشی ؟
پیشتیبانی از زبان فارسی داره ؟ ( یعنی فیلم با زیرنویس فارسی رو می شه استریم کرد ؟ )

ممنون

Last edited:

payegan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
هر چیزی که از گوشی یا سیستم شما پخش بشه منتقل میکنه رو تلویزیون
زیرنویس هم جزوی از انتقاله و منتقل میشه

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
خیلی ممنون دوست عزیز
ولی درباره استریم کردن ویدیوهای 1080p توضیح ندادین ، توی فیلم هایی که در لینک قرار داده شده دیدم ، می گفت که در هنگام پخش ویدیو 720 به بالا تصویر لگ داره .
می خواستم بدونم شما این مورد رو چک کردید ؟
ضمنا اعتماد سازی چطور هست ؟
باز هم خیلی ممنون

payegan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
این مورد رو چک کردم.برای دیدن فیلم مناسب نیست و مکث داره ولی این محصول صرفا برای انتقال اطلاعات گوشی ،تبلت و سیستم عامل های ویندوز و مک روی صفحه تلویزیون هست .بازی،فیلم های مثلا آیفون،برنامه ها،عکس و ... بدون مشکل منتقل میکنه.البته باید پذیرفت اگر قرار بود این کاری رو بکنه که apple tv میکنه کسی چند برابر هزینه نمیکرد اپل تی وی بخره

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
داداش توضیح میدی به چه درد میخوره؟
من از عکس متوجه نشدم

payegan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
دانگل رو که یک سرش hdmi هست رو به تلویزیون میزنید و یک فیش usb هم برای تامین برق چند ولتش که اونم پشت تلویزیون میزنید و می بینید روی صفحه برنامه باز میشه
با گوشی،تبلت یا سیستم ویندوز یا مک میاین وای فای رو سرچ میکنید که دانگل رو میشناسه .رمز روی صفحه نوشته شده.در رمز وای فای رو زده و وصل میشین.حالا اطلاعات دیوایس های شما منتقل میشه به تلویزیون.شامل بازی ،فیلم ( نه با کیفیت ۱۰۸۰ یا ۷۲۰ این قابلیت فقط برای apple tv هست و هیچ دانگلی نمی تونه با کیفیت بالا منتقل کنه )،برنامه،آهنگ ، .....
لینکی که اول تاپیگ گذاشتم رو هم چک کنید مربوط به سایتی هست که ازش خردیم که فیلم دانگل و توضیحات تکمیلی داره

ghasemzadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یکیشو گرفتم تو خانه 1080 کامل منتقل میکنه بدون لگ فقط مرتب شبکه رو گم میکنه هر 20 دقیقه باید دوره کانکت کنم

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

بالا