برگزیده های پرشین تولز

فروش درگاه پرداخت اینترنتی فعال با درآمد بالا

codestan

Registered User
لایک‌ها
98
سایت تا شنبه فعال هستش

در صورت نبود خریدار(نقد) متاسفانه مجبورم غیر فعال کنم سایت رو

مدت زمان مورد نیاز برای انتقال سایت به خریدار 7 تا 10 روز هستش
امکان ارائه تضمین درآمد به خریدار وجود دارد.

cloobzzz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
اقساطی میفروشید ؟ 09112277141 تلگرام کنید شرایط رو

codestan

Registered User
لایک‌ها
98
اقساطی میفروشید ؟ 09112277141 تلگرام کنید شرایط رو
نه متاسفانه
فروشم بیشتر واس خاطر آزاد شدن ذهنمه وگرنه عقلانی نیست سایتی که درآمد داره رو بفروشی

yasaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش برادر این سایت باید مجوز سامانه شاپرک رو داشته باشه و تا اونجا که من نگاه کردم توی لیست شرکت های مجاز به انجام فعالیت نبود، حالا اگر دردست اقدام هست یا چیزی اعلام کن، من خودم بیشتر از این مبلغی که گفتی میخرم...و الا پیشنهاد میکنم خودت هم فعالیت نکن چون اگه مسئولین محترم بفهمن حسابت با کرام الکاتبینه و دایم باید تو راه دادگاه باشی...

codestan

Registered User
لایک‌ها
98
راستش برادر این سایت باید مجوز سامانه شاپرک رو داشته باشه و تا اونجا که من نگاه کردم توی لیست شرکت های مجاز به انجام فعالیت نبود، حالا اگر دردست اقدام هست یا چیزی اعلام کن، من خودم بیشتر از این مبلغی که گفتی میخرم...و الا پیشنهاد میکنم خودت هم فعالیت نکن چون اگه مسئولین محترم بفهمن حسابت با کرام الکاتبینه و دایم باید تو راه دادگاه باشی...
سلام
چرا شرکت به صورت سهام خصوصی با گرید تجارت و تبادل مالی تهیه شده و با مبنا کارت آریا برای انجام الزامات و بررسی شرایط صحبت و اعلام امادگی کردن برای حمایت و معرفی به بانک مرکزی
به خریدار با اصول پرداخت یاری 15 میلیون بدون اصول 12 میلیون واگذار میکنم (به هرحال الزامات فنی خیلی هستش که باید اصولی کدنویسی بشه)
بعد عرض کنم که
پری روز اعلام کرده بودم سایت غیر فعال هستش دیگه فعالیت نداریم
ان شالله بعد 24 خرداد خودم دوباره راه میندازمش
سایت با درآمد رو حیفه فروخت
موفق باشید

mghoochani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سوالی که بسیار مهم هست اینه که سیستم سایت با چه زبانی نوشته شده و از کدام فرم ورک برای سایت استفاده شده ؟
خودتون و دوستان حتما میدونن که در صورتی که کد شخصی زده باشید ! دائم باید سراغ خود شما بیاییم ! اما اگر فرم ورک باشه مطمئنا اگه اصولی باشه ، قابل پیشرفت خواهد بود و اللا محکوم به نگه داشت و شکست !

codestan

Registered User
لایک‌ها
98
سایت اوپن سورس با پشتیبانی ۱ ساله واگذار میشد .

فروخته شد
تمام.

بالا