برگزیده های پرشین تولز

فروش دریل با باکس و متعلقات به صورت اکبند با قیمت پایین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pLaLED43

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان.
من یه سری دریل دستم امده که همشون چینی هستند . و خیلی دریل های جالبی هستند.
این دریل همون طور که تو عکسها میبینید دارای یه باکس هم هست و کلی تجهیزات هم همراهش هست. البطه کیفیتشون همون در حد قیمتشه. بدرد کارای سنگین نمیخوره به درد کارای خونگه میخوره.
از ویژگی های این دریل 2 سرعته بودنش یعنی سرعت کم و زیاد داره. چپ گرد و راست گردم داره.یه دکمه هم داره که مال حالت چکشی و سادش هست اما رو چکشی بودنش حساب نکنید. من میگم چکشی نیست و حتی به نظرم اصلا رو حالت چکشیش نزارید چون ممکنه به چرخ دنده هاش اسیب برسه. (پس من به اسم دریل معمولی میفروشمشون نه چکشی)

یه ویژگی جالب دیگه هم که داره بالای دریل شیب سنج داره(لوله ها که توش یه مایع سبزه با یه حباب) اینجوری میتونید اطمینان کنید دارید دقیقا عمود رو دیوار کار میکنید.
اینا چون ته انبار بوده نگاه کردم بعضی هاشون مثلا متر داخل جعبه ترک داشت یا مثلا تیغ کاتر. برای همین اگر کسی خرید کرد من قبل از ارسال چک میکنم. اگر متر ترک داشت یه دونه متر 5 متری با کیفیت بهتر هم به صورت رایگان با دریل ارسال میشه. البته فقط مترها اینجوری هستن چون بدنش خیلی پلاستیکشون خشک بوده به مرور زمان ترک برداشتن.
نکته مهم تر هم اینکه این مدل دریل تعدادش محدود و فروش خارج از اینجا هم هست .پس هرکس خواست باید خبر بده بنده هم استعلام بگیرم اگر مونده بود که تقدیم کنم .
قیمت هم فعلا 130 میزارم که فکر میکنم با توجه به باکسو متعلقاتش قیمت خوبی باشه

یه مدل دیگه هم دریل داریم که عکسشو نزاشتم چون این مدل زیاده و همه جا پیدا میشه حتی شاید خوش قیمت تر از من .اما مشخصاتشو میگم بازم اگر کسی شهر خودشون پیدا نکرد درخدمتم.
این مدل فقط خود دریل هست و هیچ متعلقاتی باش نیست. فقط یک ویژگی داره که به نظر من خیلی مهمه اونم اینکه شما هرچی دگمه ی این دریل رو بیشتر فشار بدید سریع تر میچرخه. به زبان ساده تر این که شما میتونید سرعت دریل رو کنترل کنید. اگر کسی نظر بنده رو بخواد این دریل کاربردی تر از مدل بالاست .چون هم میشه به عنوان دریل باش کار کرد هم به جای پیچ گوشتی برقی. قیمتشم مناسب تره . اما دیگه مثل مدل بالا همه چیز باش نیست هرچی لازم دارید باید جدا براش بخرید. از این مدل زیاد داریم و تعدادشم محدود نیست فقط هر چند وقت یه بار مدل بسته بندیشو اسمشو یه کم هم شکلش عوض میشه. اما همشون یکی هستن .
قیمت این مدل 115

نحوه ی معامله هم به این صورت که :
اولا من مشهدم
برای دوستان مشهدی که حضوری
برای دوستان شهرهای دیگه . افرادی که اعتبار خوبی اینجا داشته باشند اول ارسال بعد واریز کنن مشکلی نیست .افراد دیگه باید یک نفر رو واسطه بگیریم.

نکته اخر برای اون دوستانی که فکر میکنند زرگ هستن .و برنامشون اینه که اول کالارو بگیرن بعد کلی طول بدن و به فروشنده فشار بیارن که تخفیف بده و فروشنده رو به جایی برسونن که از ترس کل پولش جنسو مفت مفت بفروشه، من تا جایی که زورم برسه پیگیری میکنم. امتیاز منفی هم خواهم داد حتی اگر کل پولمو از دست بدم. و در اخر اینکه اگر زورم هم نرسه تا جایی که من میدونم ایرانی هااکثرا مسلمان اند.

pLaLED43

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
هنوز موجوده. کسی تعداد بخواد سر قیمت راه میام. مخصوصا نوع دوم .

amir.aghayi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
157
خوب بفروشى همشهرى .

pLaLED43

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خوب بفروشى همشهرى .
متشکر دوست عزیز
قیمت یکم بالاست !! مورد اول آخرش چند ؟
راست من کارم این نیست از قیمت ها هم درست خبر ندارم. گزاشتم برای فروش خودم هم یه پورسانتی میگیرم. به بنده گفتن این قیمت قیمت مناسبی هست . بازم اگر شما اطمینان دارید از قیمتش بفرمایید که همین اول کاری خودمو تو فروم خراب نکنم. فعالیت بنده در ضمینه لوسترled چراغ خوابled وکلان چراغ های تزیینیled هست که ایشالا تاپیکشو تا یه مدت دیگه میزنم.

mahan666

Registered User
لایک‌ها
26
دوست عزيز قيمت دريلهاي چيني ( البته شناخته شده كه امتحانشونو پس داده) با گارانتي از ٦٠ تومان به بالاست حالا شما حساب كن واسه يك دريل بي نام و نشون و بدون گارانتي و ته انباري خودت چقدر حاضري بدي!!! من فقط چون خودتون خواستين محض اطلاع گفتم

http://www.abzaryab.com/index.php/cPath/28_37_70/pname/دریل-صنعتی
از مدل دوم يه مشخصاتي بده !!! چيو بايد بخريم؟؟؟؟ مدل؟ توان؟ گارانتي؟؟؟...؟

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,641
ای کاش شما که زحمت کشیدی .مستقیم هم میفرمودی منظورت از این شکلکها چی بود؟
اما بازم تشکر برای ‍‍پستت
واضحه ! شوکه شدم ! به نظر من چهار پنج برابر ارزش واقعی قیمتگذاری کردین

دوست عزيز قيمت دريلهاي چيني ( البته شناخته شده كه امتحانشونو پس داده) با گارانتي از ٦٠ تومان به بالاست حالا شما حساب كن واسه يك دريل بي نام و نشون و بدون گارانتي و ته انباري خودت چقدر حاضري بدي!!! من فقط چون خودتون خواستين محض اطلاع گفتم

ابزارهای برقی - دریل ها - دریل صنعتی - فروشگاه اينترنتي ابزار صنعتی ابزاریاب
و همینطور این سایت فروشگاه ابزار یراق ( ماکیتا ، بوش ، دی والت ، آاگ ، هیتاچی ، کرون ، رونیکس و .... )

newmj2

Registered User
لایک‌ها
62
قیمت آخرتون چنده؟

pLaLED43

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7

http://www.abzaryab.com/index.php/cPath/28_37_70/pname/دریل-صنعتی
درسته حق با شماست متشکر برای اطلاع رسانی. بنده در جریان نبودم دوست عزیز . :blush:
واضحه ! شوکه شدم ! به نظر من چهار پنج برابر ارزش واقعی قیمتگذاری کردین

و همینطور این سایت فروشگاه ابزار یراق ( ماکیتا ، بوش ، دی والت ، آاگ ، هیتاچی ، کرون ، رونیکس و .... )
4 یا 5 برابر؟ کاش کمی انصافو رعایت میکردید. و واقع بینانه تر پست میزدید.
قیمت آخرتون چنده؟
حقیقتش بنده خبر نداشتم از قرار معلوم قیمتها پایین تر از اون چیزی هست که به بنده گفته بودند. شرمنده

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,641
4 یا 5 برابر؟ کاش کمی انصافو رعایت میکردید. و واقع بینانه تر پست میزدید.
بله چهار پنج برابر ! کاملا منصفانه و واقع بینانه بود پستم ! البته هستند کسانی که نادانسته بهای زیادی بابت این دریلها میپردازن;)
اگه امکان داره یکی از دریلها رو بعنوان نمونه باز کن و چندتا عکس از داخلش بذار ! کار سختی نیست:rolleyes:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا