• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش دسته ps2 اورجینال درجه A اکبند +تبدیلش واسه ps3 و pc اکبند(کاهش قیمت)

nod33

Registered User
لایک‌ها
2
ادم واقعا گیج میشه ! یه عده در تاپیکی که شما گذاشتید میگن جز دسته های خوب بازاره ، دوستمون هم که میگن خیلی تجربه دارن و ... میگه که دسته جالبی نیست !!!:blink:

psp2

Registered User
لایک‌ها
5
والا بعضی حرفا را باید سکوت کرد.من اولین باره همچین چیزی میشنوم.هر کسی یه بار هم دسته خریده باشه میدونه کدوم بهتره.چندین سال پیش اینایی که a هستن قیمتش 12 بود.اونایی که h هستن زیره 6 تومن.معمولا هم درجه هرچی به سمت اخر میره میاد پایینتر.واسه اطلاع بیشتر دوستان میتونن تاپیک زیر برا هم ببینند.احتمالا هم فروشنده ها و هم همه دوستانی که تو این تاپیک پیغام گذاشتن اشتباه میکنن و این دوستمون درست میگن.خدا را چه دیدی!!!!!!!!!!!!!!دسته ها همچنان موجوده.دلیله اپ نکردنم هم این بود که هربار فراموش میکردم.تاپیک زیر را ببینید خودتون قضاوت کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://forum.persiantools.com/t291384.html

دسته های A و H هر دو اصل هستند این نوشته ها مدل دسته رو نشون میده اولین سری دسته های اصلی سری H بود که تو PS1 اومد و توی اون مدار چاپی بود و کیفیتش واقعا محشر بود بعد با PS2 دسته های سری A اومد که به جای مدار چاپی یه لایه شفاف گذاشته بودن ولی در هرصورت هر دو مدل اگه اصلی باشن خوبن ولی سری H یه کمی بهتر بود و سری A تقلبی بیشتری داره

pro_persian_boy

Registered User
لایک‌ها
43
داداش برای ps3 روی همه بازی ها ج میده ؟ یا بازیای خاص ؟

hengamehsh

Registered User
لایک‌ها
14
داداش برای ps3 روی همه بازی ها ج میده ؟ یا بازیای خاص ؟

مالا من تاحال هرچی بازی کردم جواب داده.احتماله 99 درصد جواب میده.چون دقیقا همه چیزش با دسته ps3 یکیه.ولی بازم خواستید پرسجو کنید.راستی روش هم نوشته دوال شوک .دقیقا مثله دسته های ps3

hengamehsh

Registered User
لایک‌ها
14
تازه میفهمم بعضی از دوستان فروشنده چی میکشن!بعضی میان چونه میزنن شماره حسابم میگیرن و پیداشون نمیشه دیگه!عجبااااااااااا.آپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ

ameer1370

Registered User
لایک‌ها
2
سلام قیمت اخر یدونه با تبدیل چنده؟

ghozak2004

Registered User
لایک‌ها
5
آپ برای بروبچس با صفای اصفهان

petite

Registered User
لایک‌ها
60
دوست محترم ببخشيد ميخواستم بدونم كه اين دسته های ps2شما اورژينال هستن؟

Last edited:

Rock Star

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
من ده ساله کلوپ و گیم نت دارم بهترین دسته ها H هستن که مدارشون به قول دوستمون چاپی هست و عمریه ولی سری A یه طلقه که پاک میشه و قابل تعمیر هم نیست

akbar6222

Registered User
لایک‌ها
16
واسه فروش باید قیمت خوب بدی
من خودم همین مدل تبدیل رو 2هفنه پیش گرفتم 5 تومن.

البته شما صاحب جنسی و هر قیمتی...
منم موافقم با ایشون امیدوارم ناراحت نشید ولی قیمتتون بالاست.

بالا