• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش دستگاه مه ساز حرفه ای ویژه مهمانی ها و مجالس

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
با سلام خدمت دوستان عزیز
یک دستگاه حرفه ای مه ساز و دود زا همراه با یک گالن 4 لیتری مواد لازم بصورت نو و آک به فروش میرسد .دستگاه کاملا نو و آک میباشد و دارای کنترل از راه دور میباشد .
این دستگاه را قبلا از خارج از ایران خریدم ولی فرصت نشد استفاده کنم و الان چون دارم از ایران میرم برای فروش قرار میدم.
دستگاه از نوع کاملا حرفه ای میباشد .
دوستان قیمت دستگاه را به 350 کاهش میدم که زود فروش بره چون زمان رفتنم از ایران نزدیک هست
به همراه دستگاه یه 4 لیتری هم مایع مخصوص به خریدار میدم که خودش 50 تومان پولشه اینم به عنوان اشانتیون به خریدار میدم .

Last edited:

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
تعویض ندارید؟(احتمالا جوابتون منفی هست،چون دارید از ایران میرید ولی بازم پرسیدنش ضرری نداشت)
قیمت هر گالن مایع اش چند ت هست؟

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوست عزیز تعویش ندارم چون دارم از ایران میرم .الان هم همون قیمت خرید سابقم قرار دادم .دلار اون زمان خیلی ارزونتر بود .
قیمت مایع را ندارم ولی راحت گیر میاد .همین 4 لیتر هم خودش کلی زمان میبره تا نمام بشه چون مصرفش کم هست .

قدیمی1111

Registered User
لایک‌ها
213
چیز معرکه ایه...
انشاا...که فروش بره

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوستان چون زمان سفر و رفتنم از ایران نزدیک هست قیمت را 450 قرار میدم .دیگه مفت هست هر کس بخره برده .الان بالای 1 تومان پول این دستگاه هست

miladkalantar

Registered User
لایک‌ها
1,710
کجا میری حالا داداش؟؟
خوش بحالت ازین خراب شده داری فرار میکنی راحت میشی.جوونیمون حروم شد اینجا و عمرمون رفت

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
سلام دوست عزیز
دارم میرم بلژیک اگه خدا بخواد .

ramin.kaloo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزیز
یک دستگاه حرفه ای مه ساز و دود زا همراه با یک گالن 4 لیتری مواد لازم بصورت نو و آک به فروش میرسد .دستگاه کاملا نو و آک میباشد و دارای کنترل از راه دور میباشد .
این دستگاه را قبلا از خارج از ایران خریدم ولی فرصت نشد استفاده کنم و الان چون دارم از ایران میرم برای فروش قرار میدم.
این مدل دستگاه در بازار قیمتش بالای 1 میلیون تومان هست و من چون میخوام زود فروش بره قیمتش را 500 تومان در نظر میگیرم.

اگر هنوز نرفتی یه شماره تماس لطفاً . خریدارم

adel15

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام
لطفا شمارتونو به آدرس ایمیلم بفرستین تا با شما تماس بگیرم
[email protected]

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوستان قیمت دستگاه را به 350 کاهش میدم که زود فروش بره چون زمان رفتنم از ایران نزدیک هست
به همراه دستگاه یه 4 لیتری هم مایع مخصوص به خریدار میدم که خودش 50 تومان پولشه اینم به عنوان اشانتیون به خریدار میدم .

just_german

Registered User
لایک‌ها
102

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوست عزیز متاسفانه بکارم نمیاد .
من قیمت را خیلی پایین قرار دادم الان در بازار دستگاه 460 هست و مایع هم 4 لیتری 50 تومان هست که میشه 510 ولی من 350 قرار دادم .دستگاه هم آک و نو هست .فقط برای عکس انداختن کارتنش باز شده .

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام دوست عزیز قیمتش 60 یورو هست اگه به قیمت اصلیش می فروشی من خریدارم یا برام پیک کن یا آدرس بده بیام تحویل بگیرم 09358561672

107mohsen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزیز

سلام دوست عزيز اگر نفرختيش شمارتو ايميل كن [email protected]

بالا