منتخب بازارچه

فروش دمام - سایدارم و طبل مپکس mapex،ترومپت و لوازم تعزیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

a_h_s

Registered User
امتیاز - 100%
1   0   0
توجه توجه : به علت اینکه دیر به دیر می یام انجمن لطفا برای پاسخ سوالاتِ تون تماس بکیرید 09131945447 صادقی
http://shop.citymusic.ir
با سلام
تمام جنس های بنده با قیمت عمد ه ای می باشد برای همین معمولا اصلا تخفیف نداره ﴿ چون مرکز پخش هستم﴾
در ضمن در صورت ناراضی بودن ﴿ مطابقت نداشتن عکس با جنس ، مشخصات بیان شده با کالا و هر موردی که به علت سهل انگاری بنده باشد جنس قابل مرجوع می باشد﴾
و اگر دلیل شما بی مورد باشد و سهم انگاری از طرف شما باشد مرجوع کردن کالا به تصمیم بنده بستگی دارد.

نجوه خرید
١ - یا به بنده اعتماد می کنید و پول را واریز کرده تا جنس را برای شما ارسال کنم
۲ - امکان ارسال در بعضی از شهر ها و تحویل پول هنگام تحویل کالا + 15 هزار هزینه بیشتر

نحوه ارسال:
در بیشتر مواقع به علت شکستنی بودن ، بنده با اتوبوس ارسال می کنم و در صورت آسیب دیدن هم خودم بر عهد می گیرم ولی اگر خریدار درخواست نوع ارسال دیگر ﴿ مثلا دیپاکس و..﴾ را داشته باشه و نحوه ارسال با تجربه بنده در ارسال کالا مخالف باشه و خریدار اصرار به اون داشته باشه که به روش خودش ارسال بشه بنده ارسال می کنم ولی مسئولیتی در قبال سالم رسیدن ندارم.

توجه:
اگه کسی هم دنبال چیری خاص بود یا برای قیمت می تونه با این شماره تماس بگیره 09131945447

مراجعه به قسمت فروشگاه (برای دیدن عکس ها بیشتر)

http://shop.citymusic.ir

کالا دمام سایز بزرگ

تعداد= در حال حاضر 35 عدد موجود

قیمت پایه = هر عدد 160 هزار تومان

توجه توجه : انواع سنج - پرکاشن - سایدرام - ترمپت - و در کل لوازم تعزیه موجود می باشد

سنج ارز جفتی 50 هزار به بالا

سایدرام مپکس mapex اصل 320 هزار _حداقل 5 عدد ) 350 تکی

خرید-فروش-سایدارم-طبل-مپکس -mapex-اصلی-ترومپت های موجود - ترومپت چینی ( ارزان) - ترومپت شاتو - ترومپت ژوپیتر jupiter - ترومپت یاماها-تعزیه

عکس ها :

DSCN0025 - Copy.JPG

damam.jpg DSCN0027 - Copy.JPG IMG_۲۰۱۳۱۱۰۷_۱۱۳۶۳۹.jpg

Last edited:

Dr.Cnet

Registered User
امتیاز - 100%
210   0   0
در نحوه خرید نمیشه تجدید نظر کنید؟؟!!
واسطه نیاز نیست شما به امتیاز خریدار نگا بندازی حساب کار دستت میاد که بدی یا ندی :) 7% هم بذار تو جیب خودت .

a_h_s

Registered User
امتیاز - 100%
1   0   0
در نحوه خرید نمیشه تجدید نظر کنید؟؟!!
واسطه نیاز نیست شما به امتیاز خریدار نگا بندازی حساب کار دستت میاد که بدی یا ندی :) 7% هم بذار تو جیب خودت .
بعضی از خریدار ها اعتماد ندارند بنده نمونه شا چندین بار داشتن و میگم باید اول جنس دستم برسه برای همین گفتم ولی کسانی که اعتماد دارند احتیاج به واطه نداره

Last edited:

albatross.ir

کاربر تازه وارد
امتیاز - 97.3%
109   3   0
وای آدم اینو می بینه هوس میکنه کاش چند تا دمام زن حرفه ای داشتیم 4 پنج تا برای هیئت می خریدم معرکه میشد من خیلی از ریتم های دمام خوشم میاد

ayoob_hb

Registered User
امتیاز - 100%
3   0   0
سایز کوچیکش واسه همین دمام حدودا ده بیست سانتی میشه قطرش
لطفا قیمت دمام و سنجش رو برام پخ کن
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا