فروش دوربين Sony مجهز به حسگر CMOS با کيفيت 16.8 مگاپيکسل | فيلم‌برداری با کيفيت Full HD

وضعیت
موضوع بسته شده است.

we2ta1

Registered User
دوست عزیز آقای نورانی تو همین سایت آک این مدل را داره میده 470

خیلی گرون خریدی شما>>>

سید مهدی

Registered User
من گرون نخریدم گرون بود ... !
شما ازشون بخرید عزیز
ــــ

کیفیتش خیلی عالیست دلم نیست بفروشم

saeed_pa3x

Registered User
سلام دوست عزیز و گرامی و گل .جسارت نباشه خب شما خودتون میگین اونموقع گرون خریدین دیگه دلیل نمیشه الانم گرون بفروشین .

اگر با عرف بازار بخوهیم بریم جلم 30 درصد از قبمت آکبند و بروز این دستگاه کم کنید میشه 350000 تومن . که اگر بدین خریدارم .

سید مهدی

Registered User
سلام دوست عزیز و گرامی و گل .جسارت نباشه خب شما خودتون میگین اونموقع گرون خریدین دیگه دلیل نمیشه الانم گرون بفروشین .

اگر با عرف بازار بخوهیم بریم جلم 30 درصد از قبمت آکبند و بروز این دستگاه کم کنید میشه 350000 تومن . که اگر بدین خریدارم .
کل پست رو نخوندی که استفاده نشده و مثل اک هست
فامیل خودمون 470 میخواد نمیدم هم قیمتش کمه هم اینکه حوصله جنس دادن به فامیل رو ندارم ....
لوارم جانبی یادت نره فقط یه کیفش 40 تومن هست !

saeed_pa3x

Registered User
این حرف رو باید طلا گرفت زد به دیوار !
کاملا درست میگین خدایی نکرده یه نقطه روش باشه میگن هزار تا ایراد داره

کل پست رو نخوندی که استفاده نشده و مثل اک هست
فامیل خودمون 470 میخواد نمیدم هم قیمتش کمه هم اینکه حوصله جنس دادن به فامیل رو ندارم ....
لوارم جانبی یادت نره فقط یه کیفش 40 تومن هست !
چرا سید جان خودنم من فقط دوربین رو عرض کردم خب اگر در حد باشه میشه همکاری 25 درصد کم کن .
لوازمت اک هستش و برای هرکدوم 5 تومن کم کنی خوبه دیگه با 20 روز که چیزیش نمیشه ولی دوربین فرق داره .
انشالله که خوب بفروشی و ضرر نکنی

علیرضـا

همکار بازنشسته
لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۱۲ ساعت آینده، عکس از خود کالا به همراه نام کاربری قرار بدین.

سید مهدی

Registered User
کاملا درست میگین خدایی نکرده یه نقطه روش باشه میگن هزار تا ایراد داره

چرا سید جان خودنم من فقط دوربین رو عرض کردم خب اگر در حد باشه میشه همکاری 25 درصد کم کن .
لوازمت اک هستش و برای هرکدوم 5 تومن کم کنی خوبه دیگه با 20 روز که چیزیش نمیشه ولی دوربین فرق داره .
انشالله که خوب بفروشی و ضرر نکنی
من تخفیف میدم عزیز برات قیمت اخرو پ.خ کردم

لطفا برای جلوگیری از بسته شدن تاپیک، تا ۱۲ ساعت آینده، عکس از خود کالا به همراه نام کاربری قرار بدین.
من فقط این دوربین رو دارم گوشی هام هم دوربین خوبی ندارن فردا تا عصر حتما عکس از خود دوربین گذاشته میشه
ممنون

hoomer12

کاربر تازه وارد
من 17 هم این دوربین از نمایندگی سونی تو پایتخت خریدم اگه لازمه فاکتور خرید رو هم پیوست میکنم به اضافه ادرس فروشگاه رو همین دوربین با کیف خود سونی که تو پکشه و وارداتیه به اضافه یه رم 8 گیگ سونی میده 472 با یک سال گارانتی باز خودتون مقایسه کنید
microsite2
اینم آدرس
ایران رهجو
تهران، تهران، خیابان
میرداماد، مجتمع پایتخت،
پلاک 119
تلفن : +98(21)88879150

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا