برگزیده های پرشین تولز

فروش دوربین " EOS Canon Kiss X4 - 550D " به بالاترین قیمت پیشنهادی

meysam_farzaneh

Registered User
لایک‌ها
7
انصراف از فروش

Last edited:

iranicc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آقای فرزانه من خریدارم ولی خیمتش یکم تنده
قیمت آخرشو برام پخ کن
اگر سالم و تمیز باشه نقدا و حضوری میخرم

blake

Registered User
لایک‌ها
531
دوست عزیز 10000 شات و 1,600,000 ؟:blink::eek:
این دوربین دیگه چیزی هم ازش مونده عایا؟
خوب بفروشی.

Last edited:

meysam_farzaneh

Registered User
لایک‌ها
7
دوست عزیز 10000 شات و 1,600,000 ؟:blink::eek:
این دوربین دیگه چیزی هم ازش مونده عایا؟
خوب بفروشی.
توو عکسا میبینی که فقط دکمه شاترش مونده و بند گردنی. خوبه حالا بالا به اندازه یه کتاب توضیح دادم که خواهشا ...
میشه توضیح بدی که شات بالا چه ضرری داره؟ مگه همش با بالب شات زده؟ من کارم عکاسی از طبیعته و تو فضای باز هم سرعت عموما بالاست و کمترین فشار رو سنسور و شاتر هست. اینا رو بدونی بد نیست برات.

Danitondar

Registered User
لایک‌ها
211
سلام
نسبت به تمیزیش و کارکردش این قیمت کاملا ارزش داره!
در مورد عمر شاتر هم
هر دوربینی به طور استاندارد عمرش 100/000 شات هست که فک کنم 1/10 از استفادش مقدار زیادی برای یک مصرف کننده نباشه!

انشاالله خوب بفروشید
یا علی!

samad5574

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
نسبت به تمیزیش و کارکردش این قیمت کاملا ارزش داره!
در مورد عمر شاتر هم
هر دوربینی به طور استاندارد عمرش 100/000 شات هست که فک کنم 1/10 از استفادش مقدار زیادی برای یک مصرف کننده نباشه!

انشاالله خوب بفروشید
یا علی!
بنده هم نظرم اینه کارکرد شاتر 10 هزار چیزی نیست.ولی در مورد کارکردش که تو طبیعت و... بوده بر عکس استارتر عزیز نظرم اینه که تو طبیعت بیشترین صدمه ها به دوربین چه از نظر فیزیکی چه از نظر فنی تو طبیعت وارد میشه اول اینکه رک وراست فیلتر های یو در بازار 95 درصدشون تقلبیه و با ورود آفتاب به دوربین صدمه میخوره دوم اینکه در طبیعت بخاطر وجود گرد و خاک زیاد حتما داخل لنز و دوربین وارد میشه

meysam_farzaneh

Registered User
لایک‌ها
7
بنده هم نظرم اینه کارکرد شاتر 10 هزار چیزی نیست.ولی در مورد کارکردش که تو طبیعت و... بوده بر عکس استارتر عزیز نظرم اینه که تو طبیعت بیشترین صدمه ها به دوربین چه از نظر فیزیکی چه از نظر فنی تو طبیعت وارد میشه اول اینکه رک وراست فیلتر های یو در بازار 95 درصدشون تقلبیه و با ورود آفتاب به دوربین صدمه میخوره دوم اینکه در طبیعت بخاطر وجود گرد و خاک زیاد حتما داخل لنز و دوربین وارد میشه

سلام دوست گلم. فرمایش شما رو کاملا قبول دارم اما منظور بنده بیشتر برای کارگرد شاتر بود که با سرعت شاتر بالا نسبت به سرعت شاتر پایین مقایسه کردم. در مورد فیلتر هم بنده ترجیح میدم از فیلتر اسکای لایت استفاده کنم که خیلی از یو وی سر تره و لنز هم عموما از 18-200 خودم استفاده میکنم. البته انگار موضوع تاپیک داره به ... میره. بالا عم عرض کردم همه دوستان استاد ما هستن.
باز هم به عقیده خودم قیمتن منصفانه هست.

blake

Registered User
لایک‌ها
531
توو عکسا میبینی که فقط دکمه شاترش مونده و بند گردنی. خوبه حالا بالا به اندازه یه کتاب توضیح دادم که خواهشا ...
میشه توضیح بدی که شات بالا چه ضرری داره؟ مگه همش با بالب شات زده؟ من کارم عکاسی از طبیعته و تو فضای باز هم سرعت عموما بالاست و کمترین فشار رو سنسور و شاتر هست. اینا رو بدونی بد نیست برات.
شات بالا که ضرری نداره تازه سود هم داره
biggrinsmiley.gif

چه جالب جدیدا توی طبیعت کمترین فشار رو سنسور و شاتر هست
blinksmiley.gif

میدونی نور خورشید با سنسور چیکار میکنه؟
دوربین شما با 1000 یا 1500 شات دیگه باید شاترش تعویض بشه.
اینم شما بدونی بد نیست.
تمام این پست و پست قبل رو هم محض اطلاع گفتم اگرم راضی نیستی بگو تا پستها رو بردارم.
موفق باشی دوست عزیز.

DVDBegir

Registered User
لایک‌ها
62
شات بالا که ضرری نداره تازه سود هم داره
biggrinsmiley.gif

چه جالب جدیدا توی طبیعت کمترین فشار رو سنسور و شاتر هست
blinksmiley.gif

میدونی نور خورشید با سنسور چیکار میکنه؟
دوربین شما با 1000 یا 1500 شات دیگه باید شاترش تعویض بشه.
اینم شما بدونی بد نیست.
تمام این پست و پست قبل رو هم محض اطلاع گفتم اگرم راضی نیستی بگو تا پستها رو بردارم.
موفق باشی دوست عزیز.

جساراتا با اجازه استارتر فقط میخوام محض اطلاع این دوستمون بگم بنده یه نیکون دی 80 دارم(مربوط به سال 2008)که الان 30.000 تا شات زده و مثل بنز هم کار میکنه تازه کارخونه واسش 50.000 شات تضمین کرده

دوربین این دوستمون که تازه ساخته و 100.000 شات تضمین شده

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
قيمت از نظر من خيلي خوبه و 10000 شات هم كاملا معمولي هست ، يه عده از دوستان كم لطفي ميكنن و ميخوان تو سر جنس بزنن ، اگه قصد خريد داريد قيمت مد نظرتون رو بگين فروشنده خواست ميفروشه ، نخواست هم نه

تازه يه باتري و كيف هم داره تا 1650 شيرين ميرزه

سه مدل پايينتر رو تو همين فروم دارن نزديك اين دوربين قيمت ميدن ، اين كجا و آن كجا

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
سلام ،

لطفاً شماره تماستون رو پ.خ کنید ...

یکی از دوستان دنبال دوربین هست ، ممکنه حضوری خدمت برسیم ...

ممنون .

meysam_farzaneh

Registered User
لایک‌ها
7
جساراتا با اجازه استارتر فقط میخوام محض اطلاع این دوستمون بگم بنده یه نیکون دی 80 دارم(مربوط به سال 2008)که الان 30.000 تا شات زده و مثل بنز هم کار میکنه تازه کارخونه واسش 50.000 شات تضمین کرده

دوست عزیز ولش کن اصلا. انگار که من مستقیم میرم و دوربین رو رو به خورشید میگیرم سرعت شاتر رو هم رو بالب میزارم که سنسورم بخواد جونش در آد. ایشون مطمئنا جز با گوشی عکاسی نکردن. اونم دوربینش VGA بود.:p

سلام. احتمالا طبق فرمایش این دوستمون الان اکه شما لنز رو از دوربین جدا کنی دیگه باید شاتر دوربین بیوفته بیرون!!!!!!!!:lol:

قيمت از نظر من خيلي خوبه و 10000 شات هم كاملا معمولي هست ، يه عده از دوستان كم لطفي ميكنن و ميخوان تو سر جنس بزنن ، اگه قصد خريد داريد قيمت مد نظرتون رو بگين فروشنده خواست ميفروشه ، نخواست هم نه

تازه يه باتري و كيف هم داره تا 1650 شيرين ميرزه

سه مدل پايينتر رو تو همين فروم دارن نزديك اين دوربين قيمت ميدن ، اين كجا و آن كجا

سلام. مرسی. شما لطف دارین. امیدوارم یه روزی بیاد که همه دوستان مثل شما فکر کنن.

سلام ،

لطفاً شماره تماستون رو پ.خ کنید ...

یکی از دوستان دنبال دوربین هست ، ممکنه حضوری خدمت برسیم ...

ممنون .

سلام. شماره ارسال شد

ali_barzegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلاااااااااااام دوست خوبم
من خریدارم
یه شماره تماس رو برام پ.خ کن
ممنونم

چرا رفتی اون پایینا؟
بیا بالا ............

سلام دوستم
من خریدارم
یه شماره تماس برام پ.خ کن تا تماس بگیرم
ممنون

Last edited:

meysam_farzaneh

Registered User
لایک‌ها
7
خیلی جالبه طرف میره وسیله مدل پایین تر رنگ و رو رفته رو با قیمت مشابه مدل بالتر و ترو تمیز دیگران میخره ولی بخاطر 20 تومن یا نهایتش 50 تومن جنس مدل بالاتر رو نمیگیره. یعنی اینا بدلیل مشکلات مالیه یا که مردم دوست دارن گرون بخرن؟؟؟!!!
اگه مورد دوم درسته من دوربینم رو زیر 5 میلیون تومن نمیفروشم . خخخخخخخخ

بالا