برگزیده های پرشین تولز

فروش دو عدد آیفون ۱۶ آنلاک فکتوری آکبند

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amn1694

Registered User
لایک‌ها
11
۲ تا آیفون آنلاک فکتوری ۱۶ پک با سلیفون برای فروش هست زیر قیمت بازار .
۰۹۱۹۴۷۱۰۳۹۴

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
قیمت استارتر مناسب هست.

دوست عزیز میشه لطفا دلایلتون را برای نظرتون اعلام کنید ؟

چگونه قیمت 850 را مناسب میدونید ؟

وقتی تو پایتخت ( نه علاالدین ) میشه به قیمت 810 خرید و تاره طرف برات سیم کارتت را هم پانچ میکنه و یه شیلد پشت و رو را به نصف قیمت فروش برایت نصب میکنه که تازه با مشاهده کوچکترین حباب یا گرد و خاکی در زیر آن مجددا یکی دیگر نصب میکنه چرا آدمی باید بپذیره که قیمت 850 مناسب هست ؟!!!!!!!!!!!!!!!

این را هم در نظر بگیرید اون بابا ماهانه 3-4 میلیون پول اجاره مغازه میده ( حالا هزینه های جاری مثله برق و .... بماند )ولی کسی که اینجا آگهی میکنه فقط زحمت تایپ کردن چند خط را تقبل میکنه !

تازه شما هنگام خرید از مغازه دار مطمئنید که اگر مشکلی باشه میتونید برای رفع آن اقدام کنید ولی خرید اینترنتی و تحویل کنار خیابان و .... یعنی نوشتن رو یخ و ریسک خودش را دارد ( البته کلی میگم و منظورم استارتر محترم تاپیک نیست )

در این مواقع قیمت ارایه شده باید به گونه ای باشه که خریدار را تحریک کرده و اون قید خرید مستقیم از مغازه دار و محاسن آنرا بزنه .

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
یوزر E=MC² به دلیل توهین دو هفته بن شدند.
طبق معمول بازم عرض میکنم که به قیمت پایه احترام بذارید و پیشنهاد پایین تر از اون رو برای صاحب تاپیک پی ام کنید.

EAlireza50141

Registered User
لایک‌ها
125
دوست عزیز میشه لطفا دلایلتون را برای نظرتون اعلام کنید ؟

چگونه قیمت 850 را مناسب میدونید ؟

وقتی تو پایتخت ( نه علاالدین ) میشه به قیمت 810 خرید و تاره طرف برات سیم کارتت را هم پانچ میکنه و یه شیلد پشت و رو را به نصف قیمت فروش برایت نصب میکنه که تازه با مشاهده کوچکترین حباب یا گرد و خاکی در زیر آن مجددا یکی دیگر نصب میکنه چرا آدمی باید بپذیره که قیمت 850 مناسب هست ؟!!!!!!!!!!!!!!!

این را هم در نظر بگیرید اون بابا ماهانه 3-4 میلیون پول اجاره مغازه میده ( حالا هزینه های جاری مثله برق و .... بماند )ولی کسی که اینجا آگهی میکنه فقط زحمت تایپ کردن چند خط را تقبل میکنه !

تازه شما هنگام خرید از مغازه دار مطمئنید که اگر مشکلی باشه میتونید برای رفع آن اقدام کنید ولی خرید اینترنتی و تحویل کنار خیابان و .... یعنی نوشتن رو یخ و ریسک خودش را دارد ( البته کلی میگم و منظورم استارتر محترم تاپیک نیست )

در این مواقع قیمت ارایه شده باید به گونه ای باشه که خریدار را تحریک کرده و اون قید خرید مستقیم از مغازه دار و محاسن آنرا بزنه .
حرف استاد گرامی کاملا صحیح هست.

امروز آنلاک 780 تومن طبقه 4 علاالدین

amn1694

Registered User
لایک‌ها
11
وای ددم وای بابا اگه شما ارزون تر می خوای قیمت مناسب تر داری خوب بخر کسی اجبارتون نکرده اگرم بالاست سزای گران فروش نخریدن است در ثانی اینجا محل خرید و فروشه نه باقالی کاشتن شما اگر خریدار نیستی با کمال احترام هم ما رو هم دیگرانو با یک خداحافظی خوشحال کن اینو واسه دوستایی میگم که قصد خرید ندارن فقط به کشاورزی علاقه دارن . الان برای بنده تو این چند روز 4 آیفون آوردن که سریعا 2 تاش رفته و من میدونم قیمت مناسب چیه اگرم قیمتم بالا بود اون 2 تا 24 ساعته فروش نمیرفت شما خریدار باش من سیم کارتتو پانچ میکنم یه شیلدم بهت کادو میدم فکر میکنی این چیزا چقدر قیمت داره ؟ شیلد 2000 تومن پانچم خود دستگاهش 25 تومنه حالا یه ایراده دیگه بگیر .... بیکار نشینیا بابا جان هی ایرا بگیر .

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
شیلد 2000 تومن پانچم خود دستگاهش 25 تومنه

دوست عزیز من طرف صحبتم اون آقا بود و چون حرفش غیر منطقی بود اون پست را زدم همانطور که الان این حرف شما غیر منطقی هست .

اگر شما شیلد پشت و رو 2000 هزار تومنی برای آیفون 4 سراغ داری من 50 بسته میخوام .
حتی اگر از آشغالترین نوعش باشه فقط تو پکیج و بسته بندی باشه .

در ضمن اون شیلدی که عرض کردم قیمت 20-25 هست که به نصف قیمت نصب میکنند ( یعنی حدود 10 هزار تومان تخفیف )

در رابطه با پانچ هم به قیمت دستگاهش کاری ندارم ولی اگر همینجوری سیم کارت ببرید و بخواهید براتون پانچ کنند حدود 2-5 هزار تومان میگیرند ( اون اوایل که 10 هزار تومان میگرفتند ).

دست آخر امیدوارم حتی بالاتر از قیمت پایه بفروشی ;)

amn1694

Registered User
لایک‌ها
11
من کل کل نمیکنم اما فردا تماس بگیر بیا شیلد بهت بدم جنس مرقوب اصلا بیا ببرمت مرکزش خرید کن ببین چند میخرن چند بهت میفروشن ، مشتی وقتی طرف 25000 تومنو نصف بهت میده بازم 7000 تومن داره روش میخوره این محافظ capdase که 25000 قیمت میدن دقیقا 21000 تومن سوده ردا زنگ بزن بیا 50 تارو بخریم باورت بشه .

sasaaan

Registered User
لایک‌ها
2
من کل کل نمیکنم اما فردا تماس بگیر بیا شیلد بهت بدم جنس مرقوب اصلا بیا ببرمت مرکزش خرید کن ببین چند میخرن چند بهت میفروشن ، مشتی وقتی طرف 25000 تومنو نصف بهت میده بازم 7000 تومن داره روش میخوره این محافظ capdase که 25000 قیمت میدن دقیقا 21000 تومن سوده ردا زنگ بزن بیا 50 تارو بخریم باورت بشه .

صحبت ایشون تایید میشه
رو تعداد بالا اینهارو 800 نهایت 1000 میفروشن.
اینجا ایرانه :D

A-P-Razaghi

Registered User
لایک‌ها
24
واقعا ۷۸۰ دیگه نیست. الان قیمت ۱۶ دور و بر ۸۲۰ تا ۳۰ هست. من زیر رو کردم همچین قیمتی پیدا نکردم.
در ضمن برچسب پشت و رو باهم ۳۵۰۰ تکی و احتمالا ارزونتر روی تعداد خواستید بفرمایید یک ساعته براتون جور میکنم.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
همه چی یه طرف این قیمت گذاری بر اساس طبقات علائ الدین هم یه طرف !
یادمه یه بنده خدایی تو این بخش بود تو همه تاپیکا میومد میگفت طبقه پنجم علائ الدین انقدره ! جالبیش این بود که از شهرستان بود ! (الان بعضی ها میگن تلفنی پرسیده)

طرف میشینه میگه خوب تو سایت دیجی کالا 200 تومنه پس علائ الدین 180 تومنه در نتیجه طبقه پنجم علائ ادین 160 تومنه !!!!!

amn1694

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان بیخیال بشید آیفون برای فروش داریم نه برچسب ، از مصرف کنندگان محترم اگر خواستن در خدمتمتیم اونای دیگم که مغازه دارنو ماشالاه قیمت خرید دارند برید کرکره مغازه ها رو بکشید بالا یه چیزی در بیارید من 2 تا آلفون دارم میخوام به قیمته خودم بفروشم لطفا توقف بیجا نکنید مانع کسب است حتی شما همکاره عزیز مدیر محترم لطفا پست های این مغازه دارهای محترمو پاک بفرمایید از تاپیک منحرف شدیم الان رفتیم تو لوازم جانبیش یه تاپیکی هم تو یه فورومه دیگه هست اسمش آخرین قیمته آیفونه قیمتلی علایدین رو برین اونجا اعلام کنید . خدا خیریتون بده انشالاه . منم اگه حرف برچسب زدم برای اون دوستمون بود که نگران پانچ بود برچسب در ثانی بابا شما که خریدار نیستی بو حودی وقته مبارکه تونو خریب نفرمایید برید سر مغازه مبارک که شاید یکی بیاد برچسبو 2000 تومنی رو 10000 تومن فروختی .

amn1694

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان جفتش فروش رفت مدیریت محترم تاپیکو ببندید لطفا .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا