برگزیده های پرشین تولز

فروش دو عدد عینک آمریکایی OAKLEY

وضعیت
موضوع بسته شده است.

golly

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
مدلهای دیگری از اوکلی داری یا نه فقط همین دوتا هستش؟

golly

Registered User
لایک‌ها
1
آقا جسارت نباشه این مدل مخصوص جیره سربازان آمریکایی هستش M Frame که ام مخفف militry هست. این مدل عینک تو رنج قیمت 50 تا 60 تومنه نه این قیمت به این بالایی. من خودم یه مدل از این مارک دارم و برام از خود آمریکای آوردن این کاره هستم و حرف رو از روی هوا نمیزنم.

باید به عرضتون برسونم که این مدل عینک یا هر مدل عینکی با این مارکهای معروف رو اصلا تو گمرک دنبالش نگردین چون آشنایی لازم رو نسبت به اون ندارین و به شدت میندازن به آدم. تو فلسطین هم فقط یک عینک فروشی هستش که دقیقا ضلع جنوب شرق میدان نمایندگی فروش عینکهای اوکلی رو داره که عینکهای ارائه شده بالای چهارصد هزار تومان میباشد. این عینک در اصل بودنش هیچ شکی نیست چون من خودم کاملا با عینکهای اوکلی آشنایی دارم و یه مدلش رو که گفتم خدمتتون از اونطرف برام سفارشی آوردن این مدل رو قیمت آرخ رو بفرمایید.
عین همین عینک جیره سربازان آمریکایی در عراق و افغانستان می باشد که هر کس برای زیارت به عتبات مشرف شد در شهر نجف میتونه خریداری کنه
ولی بهر حال شما قیمت نهاییتون رو برام ایمیل کنین.
[email protected]

rogera75

Registered User
لایک‌ها
30
آقا جسارت نباشه این مدل مخصوص جیره سربازان آمریکایی هستش M Frame که ام مخفف militry هست. این مدل عینک تو رنج قیمت 50 تا 60 تومنه نه این قیمت به این بالایی. من خودم یه مدل از این مارک دارم و برام از خود آمریکای آوردن این کاره هستم و حرف رو از روی هوا نمیزنم.

باید به عرضتون برسونم که این مدل عینک یا هر مدل عینکی با این مارکهای معروف رو اصلا تو گمرک دنبالش نگردین چون آشنایی لازم رو نسبت به اون ندارین و به شدت میندازن به آدم. تو فلسطین هم فقط یک عینک فروشی هستش که دقیقا ضلع جنوب شرق میدان نمایندگی فروش عینکهای اوکلی رو داره که عینکهای ارائه شده بالای چهارصد هزار تومان میباشد. این عینک در اصل بودنش هیچ شکی نیست چون من خودم کاملا با عینکهای اوکلی آشنایی دارم و یه مدلش رو که گفتم خدمتتون از اونطرف برام سفارشی آوردن این مدل رو قیمت آرخ رو بفرمایید.
عین همین عینک جیره سربازان آمریکایی در عراق و افغانستان می باشد که هر کس برای زیارت به عتبات مشرف شد در شهر نجف میتونه خریداری کنه
ولی بهر حال شما قیمت نهاییتون رو برام ایمیل کنین.
[email protected]
به هر حال این دوستمون از نجف نخریدن و چون به دلار بابتش پول دادن به دلار هم می فروشن.من هنوز هم طلبه این مدل ام شدیدا ولی دیگه همون 150 تومن هم که قبلا پیشنهاد داده بودم ندارم

راستی من یه تبلت دارم قیمت نو اش الان حدود 300 تومنه اینم در حد نوئه گارانتی داخلی اش هم هنوز تموم نشده اگه خواستی با این هم سر به سر عوض می کنم .قصد فروش اش رو نداشتم ولی باز این عینکو دیدم داغ ام تازه شد !! من عاشق عینکای نظامی ام... روو لینک زیر کلیک کنید
ARCHOS

Last edited:

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
عکس های عینک رو جای دیگه اپلود کن مشخص نیست

ali-bakhshi

Registered User
لایک‌ها
10
منم خوذم اوکلی دارم و تایید میکنم این عینکا 100% اصله و قیمت هم فوق العاده عالیه. خوب بفروشی دوست من

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا