برگزیده های پرشین تولز

مزایده فروش دو لپ تاپ تمیز با کانفیگ عالی

amir6559

Registered User
لایک‌ها
161
دوستان فروش فعلا کنسل هست از برنده مزایده عذر خواهی میکنم

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
زیبا بود ... پرشین تولز پرشین تولز سابق نیس که اگه بود الان با کاربرای قدیمی و کار درسای مثه اقای بهزاد تک نوید یزدانی سعید حسین حسن محمد حمید و... که حرفشون حرف بود امثال شمارو که سرکاری تاپیک میزنید رو تو لیست سیاه پین میکردیم حیف فروم که بعد از گذشت ۱۵ سال رو به نابودیه

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

o0shahin

Registered User
لایک‌ها
122
دوستان فروش فعلا کنسل هست از برنده مزایده عذر خواهی میکنم
زیبا بود ... پرشین تولز پرشین تولز سابق نیس که اگه بود الان با کاربرای قدیمی و کار درسای مثه اقای بهزاد تک نوید یزدانی سعید حسین حسن محمد حمید و... که حرفشون حرف بود امثال شمارو که سرکاری تاپیک میزنید رو تو لیست سیاه پین میکردیم حیف فروم که بعد از گذشت ۱۵ سال رو به نابودیه

اصلا حرکت خوبی نیست جناب
ارزش یک فرد به میزان پایبندی به قول و قرارش هست

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
دوستان تاپیک مرده بالانیارید این تاپیک پکیده فروشنده هم جوابگوی برنده ی مزایده نبودن پس بیخیال پیگیری حکنید

ODIIISE

Registered User
لایک‌ها
46
والا نمیخواستم آپ کنم ولی برام جالب بود که مزایده ک کنسل شد. پاسخگو هم نبودن ایشون چه در تاپیک چه در خصوصی. قسمت جالبش پیشنهاد دادن همین تاپیک ب یکی از دوستان ک تاپیکشون هم هست ک لپتاپ برای معماری میخوان.
خب دوست عزیز شما اگه قصدتون فروش هست حداقل میفرمودین ک این شکل ب صرفه نیست یا افزایش قیمت دارید یا ب حداقل قیمت مدنظر نرسیده. ن ک بگین کنسله برید برای یکی دیگه بفرستید.
بحث احترام ب خودتون و سایر دوستان انجمن مطرحه
موفق باشید

amir6559

Registered User
لایک‌ها
161
همه فرمایشات دوستان عزیز رو دیدم و کاملا پذیرا هستم و همه عذرخواهی میکنم امیدوارم بپذیرید ولی قبول کنید دیگه پول یه لپتاپ شد پایان مزایده بازم از همه عذر خواهی میکنم

o0shahin

Registered User
لایک‌ها
122
همه فرمایشات دوستان عزیز رو دیدم و کاملا پذیرا هستم و همه عذرخواهی میکنم امیدوارم بپذیرید ولی قبول کنید دیگه پول یه لپتاپ شد پایان مزایده بازم از همه عذر خواهی میکنم
نه جناب کسی مجبورتون نکرده قیمت پایه رو رو این اعداد تعین کنید
قیمت پایه رو جوری تعیین کنید که اگه حتی فقط یه نفر گفت پایه بازم تمایل به فروش داشته باشین
شما اصلا قیمت پایتو بزار 100میلیون کسی به شما خورده نمیگیره
ولی وقتی بعد اتمام مزایده بگید به قیمت دلخواهم نرسید این شد زدن زیر حرف وباعث ناراحتی و به وجود اومدن تنش میشه
متاسفانه خود بنده تو همین فروم 3 امین باری هست که تو امسال همچین چیزی میبینم

بالا