• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش ديتا با فرمت MKV به قيمت ديسك خام

reza_d

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام
حدود 750 عنوان در قالب نزديك 800 دي وي دي به قيمت ديسك خام به فروش ميرسد
توضيحات
1 - براي فرديكه يكجا بخره قيمت ديسك خام سابق (هر ديسك 250 تومان) تقديم خواهد شد
2 - براي اشخاصيكه انتخاب كنند قيمت ديسك خام فعلي (هر ديسك 500 تومان) تقديم ميگردد
3 - 90% عناوين داخل كاور ضد خش قرار دارد
4 - فرمت عناوين هم MKV - 720 & 1080 مي باشد
مشاهده پیوست BD - RIP.rar

Last edited:

behnam_pr

Registered User
لایک‌ها
60
ببخشيد ليست را از كجا ميشه دانلود كرد ؟

Scotopia

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
12
جناب آقا رضا

الان 42 روز هست که بابت خرید پک بازی از سایت آمازون ,از من مبلغ 336400 تومان دریافت کردید و تا 25 روز پیش بهونه تعطیلات کریسمس رو میاوردید و الان هم 10 روز هست که لاگین نکردین و به هیچ کدام از پیغام ها و ایمیل من جواب نمیدید.
الان دیدم که متاسفانه تاپیک اصلیتون رو هم ادیت کردید و مطالبش رو کاملا پاک کردید و خوده تاپیک رو هم قفل کردید. این رفتار شما چه معنایی داره!!؟؟؟؟

من با توجه به سابقه خوب شما در طی این سالها که در PT هستید به شما اعتماد کردم و کل پول رو واریز کردم ولی رفتار شما داره باعث میشه که طور دیگه ای در مورد شما فکر کنم.
در هر صورت صبر من هم اندازه ای داره و امیدوارم قبل از اینکه کاسه صبرم لبریز بشه این موضوع ختم به خیر بشه.

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
کل دیسکهارو100 تومن خریدارم

wsxwsxw

Registered User
لایک‌ها
123
جناب آقا رضا

الان 42 روز هست که بابت خرید پک بازی از سایت آمازون ,از من مبلغ 336400 تومان دریافت کردید و تا 25 روز پیش بهونه تعطیلات کریسمس رو میاوردید و الان هم 10 روز هست که لاگین نکردین و به هیچ کدام از پیغام ها و ایمیل من جواب نمیدید.
الان دیدم که متاسفانه تاپیک اصلیتون رو هم ادیت کردید و مطالبش رو کاملا پاک کردید و خوده تاپیک رو هم قفل کردید. این رفتار شما چه معنایی داره!!؟؟؟؟

من با توجه به سابقه خوب شما در طی این سالها که در PT هستید به شما اعتماد کردم و کل پول رو واریز کردم ولی رفتار شما داره باعث میشه که طور دیگه ای در مورد شما فکر کنم.
در هر صورت صبر من هم اندازه ای داره و امیدوارم قبل از اینکه کاسه صبرم لبریز بشه این موضوع ختم به خیر بشه.
سلام دوست عزیز
من ایشون رو به خاطر خوش قولی و عملکرد درستشون کاملا قبول دارم
احتمالا مشکل بزرگی براشون پیش اومده که بدقول شدن
خواستم دعتتون کنم به صبر امیدوارم به خوبی و خوشی مشکل شما حل بشه
دوستارت:)

Scotopia

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
12
سلام دوست عزیز
من ایشون رو به خاطر خوش قولی و عملکرد درستشون کاملا قبول دارم
احتمالا مشکل بزرگی براشون پیش اومده که بدقول شدن
خواستم دعتتون کنم به صبر امیدوارم به خوبی و خوشی مشکل شما حل بشه
دوستارت:)

به هر حال صبر هم یه اندازه ای داره ولی شواهد چیز دیگه ای رو داره نشون میده و متاسفانه اصلا دوست نداشتم کار به اینجا بکشه.

sali-kalak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش
آقا نیستی یه مدتی نه میل جواب میدی نه تاپیک میزاری نگران شدم گفتم حتما اتفاقی افتاده واستون. ایشاله که خیر بوده. حالا کی دوباره شروع بکار میکنید این یه مدت فیلم خوب اومده چیزی گرفتید ؟

Scotopia

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
12
آقا رضا این رفتار ها یعنی چی؟

الان بعد از 22 روز که لوگین کردین حالا جواب منو نمیدین. اینطوری که نمیشه 50 خورده ای روز هم هست که منتظرم و کل پول رو هم دادم.( 336400 تومان) . شما بعد از این همه مدت اومدین هیچ کاری نمیکنی و جوابی هم نمیدی؟

یا پک بازی اورجینالی که بهتون سفارش دادم رو بدید یا اگه نمیتونید پولم رو پس بدید.
من دیگه خسته شدم و به اندازه کافی هم صبر کردم. هر چه زودتر این قضیه رو حل کنید.

Scotopia

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
12
آقا رضا همین الان بسته به دستم رسید,خدا رو شکر میکنم که فردا نشده بود و مسائل دیگه پیش نیومد که برای طرفین صورت خوشی نداشت.

کاش به پیغام هام جواب میدادید و خونواده و خودم رو اینقدر نگران نمیکردید,در این مورد شما کم لطفی کردید.
در هر صورت بسته رسید ولی امیدوارم از این به بعد برای کسی این طور عمل نکنید و همینطور که قبلا خوش قول بودید,در آینده هم خوش قول باشید.

در پناه خدا

HackSlim250

Registered User
لایک‌ها
3
تــــــــــــــــTehranــــــــــــــهران
400 تاشو میخوام

بالا