برگزیده های پرشین تولز

فروش رم کورسیر Dominator GT و گرافیک ASUS R9 280X

mostafa_abbasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
درود
یک پک رم تریپل چنل کورسیر (3 ماژول 2 گیگ) با فرکانس 2000MHz و تایمینگ 24-8-9-8 برای فروش موجوده. (مناسب برای استفاده در پلتفرم هایی مثل X58 / البته در دیگر پلتفرم ها هم مشکلی نداره و قابل استفاده هست) مدل دقیق هم "CMT6GX3M3A2000C8" هستش.
لینک مشخصات دقیق رم در سایت کورسیر
رم رو 8 9 پیش خریدم و به دلیل اینکه به حجم بالاتر نیاز داشتم و رم دیگه‌ای خریدم، این رم چند ماهه که تو جعبش هست؛ وضعیت ظاهری رم هم خوبه، کارکردش هم زمانی که دست من بوده بسیار کم بوده و شاید به 50 ساعت هم نرسه! گارانتی رم تخت جمشیده (نمیدونم به اتمام رسیده یا مادام العمره پس بدون گارانتی فرض کنید) و همچنین لازم به ذکره چیپ این رم از نوع "پاورچیپه" و برای اورکلاک هم قطعا ناامیدتون نمیکنه.
عکس‌ها :
1.JPG

2.JPG

3.JPG
قیمت این پک به همراه جعبه و متعلقات به صورت مقطوع 490 هزار تومان می‌باشد. هزینه ارسال بر عهده خریدار
-----
مورد دوم هم یک عدد کارت گرافیک ASUS R9 280X DCII TOP هست، این کارت گرافیک هم حدود 8 9 ماه پیش خریداری شده و به دلیل خرید کارت گرافیک قویتر قصد فروشش رو دارم، کارت گرافیک ابداً ماین نشده و کارکردش هم کم بوده. لازم به ذکره گرافیک رو چند هفته پیش به صورت کامل سرویس کردم و خمیر سیلیکونش رو با Gelid GC-Extreme تعویض کردم، که افراد اهل فن میدونن جزو بهترین خمیرهاست. ترمال پد قسمت VRM هم با نمونه جدید تعویض و همچنین برد و هیت سینک کارت هم تمیز شده. کارت جعبه نداره و طبیعتاً گارانتی هم نداره. لینک مشخصات کارت گرافیک در سایت ایسوس

این هم تست نتیجه تست furmark بعد از 10 دقیقه و خورده‌ای:
7.jpg

شات GPU-Z:
8.jpg
عکس‌های کارت گرافیک:
4.JPG

5.JPG

6.JPG
قیمت کارت گرافیک بدون جعبه و گارانتی به صورت مقطوع 1090 هزار تومان می‌باشد. هزینه ارسال بر عهده خریدار
فروش در فروم همسایه هم برقراره و در ضمن هرگونه کارشناسی و... در تایپک گزارش میشه.

mostafa_abbasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
کاهش قیمت گرافیک به 1 میلیون تومان و رم به 450 هزار تومان

mostafa_abbasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
کاهش قیمت گرافیک به 1 میلیون تومان و رم به 450 هزار تومان

mostafa_abbasi

کاربر تازه وارد