برگزیده های پرشین تولز

فروش رم cl8 CORSAIR Dominator-gt 4gb DDR 3 2000Mhz، کولر پردازنده CoolerMaster GeminII M5 LED

k.talaee

Registered User
لایک‌ها
12
با سلام
به علت به روز سانی سیستم قطعات فوق‌العاده زیر رو میفروشم ، تمیز در سلامت کامل.

۱. رم کورس ایر CORSAIR DOMINATOR-GT 4GB (2×2GB) 2000mhz cl8.9.8.24 ( پک کامل )
قیمت : ۵۰۰

۲. کولر سی پی یو کولر مستر COOLER MASTER GEMINII M5 LED ( به همراه جعبه و تمام متعلقات )
قیمت : ۶۰۰

فایل های ضمیمه

• Picsart_22-01-08_15-02-59-790.jpg
    Picsart_22-01-08_15-02-59-790.jpg
    690.9 KB · نمایش ها: 73
  • Picsart_22-01-08_15-03-34-538.jpg
    Picsart_22-01-08_15-03-34-538.jpg
    713.8 KB · نمایش ها: 77
  • Picsart_22-01-08_15-04-20-978.jpg
    Picsart_22-01-08_15-04-20-978.jpg
    728.4 KB · نمایش ها: 79
  • Picsart_22-01-08_15-04-52-305.jpg
    Picsart_22-01-08_15-04-52-305.jpg
    867.6 KB · نمایش ها: 77
  • IMG_20220126_163604.jpg
    IMG_20220126_163604.jpg
    1.5 MB · نمایش ها: 13
Last edited:

k.talaee

Registered User
لایک‌ها
12
خیلی عجیبه !
توی این سایت خیلی قطعات ضعیف تر از سیستم بنده با قیمت بالاتر مشتری و طالب بیشتری داره !
دوستان قیمت هام واقعیه و تمامشون سالم و سلامت ،مهلت تست هم میدم.

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
خیلی عجیبه !
توی این سایت خیلی قطعات ضعیف تر از سیستم بنده با قیمت بالاتر مشتری و طالب بیشتری داره !
دوستان قیمت هام واقعیه و تمامشون سالم و سلامت ،مهلت تست هم میدم.
با درود

مادربرد نسل 2و3 رو 2700 تومن میفروشید؟ من مادربرد آکبند نسل 10 - h410 رو از بچه های پرشین تولز 1600 تومن خریدم حدود 2 ماه پیش که دلار گرون تر بود

همین 2 روز پیش باندل نسل 4 با مادربرد b85 plus و I3 4170 به قیمت 2500 فروخته شده.

و امروز مادربرد h110m-c توی مزایده 1300 فروخته شده و الان ASUS Z97 K رو 2400 میفروشن.

مطمئن هستی سیستم های ضعیف از مال شما رو قیمت بیشتری مشتری هست؟

Last edited:

k.talaee

Registered User
لایک‌ها
12
با درود

مادربرد نسل 2 رو 2700 تومن میفروشید؟ من مادربرد آکبند نسل 10 - h410 رو از بچه های پرشین تولز 1600 تومن خریدم حدود 2 ماه پیش که دلار گرون تر بود

همین 2 روز پیش باندل نسل 4 با مادربرد b85 plus و I3 4170 به قیمت 2500 فروخته شده.

و امروز مادربرد h110m-c توی مزایده 1300 فروخته شده و الان ASUS Z97 K رو 2400 میفروشن.

با سلام
مرسی از نظرتون
فقط یه اشکالی داره مقایسه ای که کردید، مثل این میمونه که من یه ماشین بنز قدیمی داشته باشم برای فروش و شما بگید خب الان پژوی ۴۰۵ تولید ایران خودرو که جدید هم داره تولید میشه ارزون تر هست!
من کاری به سی پی یو ندارم که الان اکبندش هست تو بازار و قیمت دست دومش کاملا درسته.

در مورد مادربرد نسل ده که فرمودید اصلا قابل مقایسه نیست با مدلی که من گذاشتم؛ برای مثال کلا یه سوکت گرافیک داره !
( بگذریم از اینکه خواب Sli یا crossfire رو هم نمیتونه ببینه! ؛) )
یا بقیه مدل ها که به همین منوال هست. نزدیک ترین گزینه ای که گفتید z97 بود که بازم اندازه این مین USB 3 نداره!( حداقل)
این مادربرد سری DELUXE هست که شامل قطعات و قابلیت هایی هست که حتی توی مدل های روز نیست. ( پل Sli ایسوس هم شامل این قطعات میشه.)

مطمئنم کسی که این برد رو میخره، می‌دونه چه چیزی داره میخره.

k.talaee

Registered User
لایک‌ها
12
لازم دیدم درباره رم ها یه توضیح بدم که اکثرا پیام میدن با این مضمون که رم ۴ گیگ الان توی رنج ۳۵۰ تا ۴۰۰ هست
تقریبا هم درست میگن ولی چیزی که نمیدونن اینه که این رم ها کلاک ۸ هست که سرعت پاسخ دهی خیلی بالایی داره
من سیستمم رو ارتقاء دادم و الان رم CORSAIR vengeance گرفتم با فرکانس ۳۲۰۰ و کلاک ۱۶ به قیمت ۲۶۰۰ ولی با این وجود همین رم ۴ گیگ که گذاشتم ۵۰۰ هزار تومن که اصلا به ارزش واقعیش حتی نزدیک هم نیست، سرعت پاسخ دهی سریع تری داره.
یه لینک هم میذارم برای دوستانی که علاقه دارن بدونن کلاک رم چیه و چیکار می‌کنه:

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
با سلام
مرسی از نظرتون
فقط یه اشکالی داره مقایسه ای که کردید، مثل این میمونه که من یه ماشین بنز قدیمی داشته باشم برای فروش و شما بگید خب الان پژوی ۴۰۵ تولید ایران خودرو که جدید هم داره تولید میشه ارزون تر هست!
من کاری به سی پی یو ندارم که الان اکبندش هست تو بازار و قیمت دست دومش کاملا درسته.

در مورد مادربرد نسل ده که فرمودید اصلا قابل مقایسه نیست با مدلی که من گذاشتم؛ برای مثال کلا یه سوکت گرافیک داره !
( بگذریم از اینکه خواب Sli یا crossfire رو هم نمیتونه ببینه! ؛) )
یا بقیه مدل ها که به همین منوال هست. نزدیک ترین گزینه ای که گفتید z97 بود که بازم اندازه این مین USB 3 نداره!( حداقل)
این مادربرد سری DELUXE هست که شامل قطعات و قابلیت هایی هست که حتی توی مدل های روز نیست. ( پل Sli ایسوس هم شامل این قطعات میشه.)

مطمئنم کسی که این برد رو میخره، می‌دونه چه چیزی داره میخره.
این امکاناتی که گفتید هم نسبی هست، مثلا مادربرد نسل 10 که من خریدم رم تا 64 گیگ ddr4 باس 3000 رو پشتیبانی میکنه، مسلما مادربرد قدیمی نسل 2 حتی اگر تاپ ترینش باشه هم نزدیک چنین پشتیبانی رم رو نداره.

یا مثلا کسایی که مادربرد و سیپیوهای مختلف رو تست کرده باشن میدونن که امکانات گرافیکی و صوتی نسل 4 به بالا خیلی خیلی بهتر از نسل 3 و پایین تر از اون هست

یعنی شما هر چقدر هم بگید که این مادربرد خوب هست مسلما به گرد پای z97 نخواهد رسید.

k.talaee

Registered User
لایک‌ها
12
این امکاناتی که گفتید هم نسبی هست، مثلا مادربرد نسل 10 که من خریدم رم تا 64 گیگ ddr4 باس 3000 رو پشتیبانی میکنه، مسلما مادربرد قدیمی نسل 2 حتی اگر تاپ ترینش باشه هم نزدیک چنین پشتیبانی رم رو نداره.

یا مثلا کسایی که مادربرد و سیپیوهای مختلف رو تست کرده باشن میدونن که امکانات گرافیکی و صوتی نسل 4 به بالا خیلی خیلی بهتر از نسل 3 و پایین تر از اون هست

یعنی شما هر چقدر هم بگید که این مادربرد خوب هست مسلما به گرد پای z97 نخواهد رسید.
صد در صد شما درست میگید و بردی که من گذاشتم برای فروش تا ۳۲ گیگ رم ساپورت می‌کنه ، و اگه نسل جدید تا ۶۴ ساپورت نکنه باید تعجب کرد ولی شما دارید نسبت به قابلیت های اصلی این کارت کم لطفی می‌کنی
برای مثال خروجی صدای اپتیکال رو شما تحقیق کن ببین روی کدوم مین هست و پایین ترین قیمتش چقده!
سنتی هم بخوایم نگاه کنیم هیت سینگ های این برد بیشتر و بزرگ تر هست نسبت به هم رده هایش که چرایی این قضیه رو اینجا نمیگم چون جاش نیست

بازم ممنون از شما که نظرتون رو گفتید و باعث شدید درباره این محصولات توضیحاتی بدم
اگه سوالی درباره اجناس داشتید درخدمت و خوشحال میشم اگه دوست داشتید ادامه این صحبت رو در پی وی داشته باشیم چون اینجا تاپیک فروش هست

k.talaee

Registered User
لایک‌ها
12
همین رمی که هم مثال زدید. شما سیپیو Intel 2500k دارید که حداکثر میتونه از رم باس 1333 پشتیبانی کنه. بنابراین شما روی این مادربرد رم باس 5000 هم بندازید فایده ای نداره و سیپو سرعت باس رم رو تا 1333 پایین خواهد آورد، و امکاناتی که مادربرد و رم شما داشته در حقیقت بی فایده هست و به هیچ وجه به صرفه نیست که بجای نسل های جدیدتر از مادربردها و سیپیوهای قدیمی استفاده بشه.

و اگر هم کسی بخره مسلما با قیمت های خیلی پایین تر میخره که بصرفه باشه.
----------------------------
اگر خواستید میتونم این نظرات رو پاک کنم تا تاپیک شما رو الکی اشغال نکرده باشم.
نیازی به پاک کردن نیست
مشخصه صحبت های شما داره به کجا می‌ره و دارید با سطح اطلاعات پایین تون محصول بنده رو بد جلوه میدید
از این لحظه به بعد پیامی بود، پی وی در خدمتم

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
من سیستمو به صورت جدا گذاشتم برای فروش و هر شخص می‌تونه برای نیازش خریدش رو انجام بده ولی الان شما دارید از کارکردن این سه قطعه با هم میگید که هیچ ربطی به فروش نداره!
مثلا مین بنده رم با فرکانس ۲۲۰۰ رو ساپورت می‌کنه ولی به خاطر سطح اطلاعات پایین شما ،جوری صحبت کردید که تا ۱۶۰۰ بیشتر ساپورت نمیشه
و دیگه اینکه پست بنده برای رم ها هیچ ربطی به صحبت من با شما نداشت ولی الان شما این موضوع هم پیچیدید توی صحبت که صد البته دیدم اون لینکی که گذاشتم بهتره که مطالعه کنید
و در آخر هم عرض کردم، شما پیامی دارید در پی وی در خدمت هستم که متاسفانه دوباره در تایپک ادامه دادید و بنده الان مطمئن شدم مثل خیلی های دیگه قصد تخریب و کم کردن قیمت رو دارید تا به واسطه یکی دیگه همین قطعه ها رو ارزون تر بخرید

تمام پست های شما در این تاپیک گزارش خواهد شد
بله لطفا شما گزارش کنید تا یکی از مدیران سایت هم یک نظری در این مورد بدهند

من با حسن نیت با شما بحث علمی میکنم و بعد میگم اگر پیام مزاحمه پاک کنم، بعد شما اینجوری جواب میدید. من نمیدونم چجوری به این برداشت بد رسیدید.

k.talaee

Registered User
لایک‌ها
12
بله لطفا شما گزارش کنید تا یکی از مدیران سایت هم یک نظری در این مورد بدهند

من با حسن نیت با شما بحث علمی میکنم و بعد میگم اگر پیام مزاحمه پاک کنم، بعد شما اینجوری جواب میدید. من نمیدونم چجوری به این برداشت بد رسیدید.
اینجا تاپیک فروش هست
بحث اضافه ممنوع

k.talaee

Registered User
لایک‌ها
12

https://www.cpu-world.com/CPUs/Core_i5/Intel-Core i5-2500K CM8062300833803.html

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با درود

مادربرد نسل 2و3 رو 2700 تومن میفروشید؟ من مادربرد آکبند نسل 10 - h410 رو از بچه های پرشین تولز 1600 تومن خریدم حدود 2 ماه پیش که دلار گرون تر بود

سلام دوست عزیز
یکسری موارد بهتره یا در خصوصی یا خارج از تاپیک بحث بشه .تاپیک فروش قطعات یک شخص فقط برای فروشنده و خریدارها هست . لطفا از گفتگو و بحث درباره مسائل فنی خوداری کنید .
با تشکر

k.talaee

Registered User
لایک‌ها
12
قیمت ها برای رم و کولر ،قیمت آخر می‌باشد
( تقاضای تخفیف ممنوع )

بالا