برگزیده های پرشین تولز

فروش ساعتهای کاسیو ادیفایس زیر قیمت بازار چند مدل مختلف CASIO Edifice

وضعیت
موضوع بسته شده است.

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
دوست عزیز الان توی دنیا اکثر مردم به سمت خرید غیر حضوری و آنلاین رفته اند. ما هم یواش یواش باید به این سمت بریم.

سلام دوست عزیز 560 صفحه سفید موجود نیست. با توجه به تعداد پستهاتون ابتدا بایستی نصف مبلغ واریز بشه بعد براتون ارسال کنیم.
موفق باشید.

سلام.
دوست عزیز بهتره قبل از شروع کردن به اضهار نظر ابتدا تاپیک رو از اول مطالعه بفرمایید.
برادر محترم ما هیچ جا نگفتیم این ساعتهای اورجینال کاسیو هست و اگر اورجینال بود به قیمت کمتر از 300 نمی دادیم. این ساعتها های کپی هستند، یعنی از نظر کیفی و امکانات غیر قابل تشخیص با مدل اورجینال. اگر شما امروز بازار قیصریه رو می شناسید ما 10 ساله این بازار رو میشناسیم و ساعتها مون رو هم مستقیم وارد می کنیم. شما هیچ سر رشته ای در ساعت ندارید و مطمئنا نمی دونید که ساعتهای کاسیو از های کپی تا 10 درجه پایینتر کپی دارند.
من توی این جمع دارم از شما خواهش می کنم از اونجاییکه این ساعتها رو میدن 35 هزار تومان 100 عدد برای من بگیرید و به قیمت 40 هزار تومان به من بفروشید (البته دقیقا های مشابه کیفیت ساعتهای وارداتی من). من نقدا ازتون خریدارم.

دوست عزیز این ساعتها رو خیلی جاها با نام اصلی و با تفاوت قیمت خیلی زیاد دارن میفروشن.

متاسفم براتون که با داشتن این تعداد نوشته اینجوری ناسنجیده تاپیکهای مردم رو خراب می کنید. اسپم هم اندازی ای داره ، تخریب کار خوبی نیست برادر.

دوست عزیز ما 15 سال ساعت فروشی داشتیم :دی و بنده 4 سال قبل از این تاپیک تو همین انجمن تاپیک داشتم برای فروش ساعت های کاسیو :دی

دوست عزیز ساعت های کاسیو اصل صفحات فیبر کربن دارن بدنه از آلیاژ استیل ساخته شده و بعضا مدل هایی هستند که آنتی گراویتی و واتر رزیزتنس تا عمق 100 متر هستند!

اون 3 تا عقربه هم 3 تا موتور نیستند :دی بعضی مدل ها ساعت جهانی علاوه بر کرنوگراف صدم ثانیه ای دارند!

بنده قصد جسارت و توهین و این بحث ها رو ندارم و حقیقتا وقتش رو هم ندارم! سر قیمت هم بحثی ندارم اما خوبه شما به کاربران آگاهی بدید!

موفق باشید.

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
علی آقا اینجوری نیست که ما از جایی بیاریم، ما جنسامون توی انبارمونه و ساعتهایی که بگین رو از انبار استعلام می کنیم اگر موجود بود تقدیم می کنیم. ولی خوب اینم باید در نظر گرفت که کاسیو خیلی خیلی مدلهای متنوع داره و طبیعتا خیلی از مدلهاش دست ما موجود نیست. ما توی عید نزدیک 1000 تا کاسیو وارد کردیم ولی الان تعداد خیلی محدودی مونده برامون.

بازم مدل خاصی مد نظرتون بود که واقعا قصد خرید داشتین میتونین اطلاع بدین تا موجودیش رو استعلام کنم. رنج قیمتامونم که مشخصه.
یا علی

درسته...

ممنون میشم اینا رو استعلام کنید...ببخشید زیاد شد یه کم

EFE-500D-1AV فقط این مدل نمیدونم چرا در سایت اصلی کاسیو نیست...EF خالیش هست که با این کمی فرق داره ولی EFE ش نیست...من منظورم همین EFE هست.لینک هم گذاشتم

http://timefox.com.br/loja/product_info.php?products_id=2143
http://www.uniwatches.sg/product/Casio-Edifice-EFE-500D-1AV-mens-watch/5041

EFR-520SP-1AV

EFR-507SP-1AV

EF-527D-1AV استیل ش

EQS-A1000DB-1AV کلا ببینید سری 1000 که 3 مدل داره موجوده چیزی؟

و مدل های جی - شاک مثل GA-200 هم اگه موجود بود

مرسی
wubsmiley.gif

l

Last edited:

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
دوست عزیز ما 15 سال ساعت فروشی داشتیم :دی و بنده 4 سال قبل از این تاپیک تو همین انجمن تاپیک داشتم برای فروش ساعت های کاسیو :دی

دوست عزیز ساعت های کاسیو اصل صفحات فیبر کربن دارن بدنه از آلیاژ استیل ساخته شده و بعضا مدل هایی هستند که آنتی گراویتی و واتر رزیزتنس تا عمق 100 متر هستند!

اون 3 تا عقربه هم 3 تا موتور نیستند :دی بعضی مدل ها ساعت جهانی علاوه بر کرنوگراف صدم ثانیه ای دارند!

بنده قصد جسارت و توهین و این بحث ها رو ندارم و حقیقتا وقتش رو هم ندارم! سر قیمت هم بحثی ندارم اما خوبه شما به کاربران آگاهی بدید!

موفق باشید.

نیازی به پاسخ نمی بینم. چون منم وقتشو ندارم. خریدارن ما هم با آگاهی کامل دارن خرید می کنن.
موفق باشید.

t.m.r.am

Registered User
لایک‌ها
7
casioef560w.jpg
[/QUOTE]

با سلام خدمت شما
اقای میرزای میشه از پشت این ساعت یک عکس بذارید و ایا هنوز موجوده همین رنگ سفید با تشکر منتظرم

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
دیروز بعد کلی زحمت دادن یه 560 مشکی از دوست عزیزمون حضوری تحویل گرفتم.
همه چیز همون جوری بود که فرموده بودن + بسیار خوش قول و خوش برخورد بودند.
کاملآ تایید میشن

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
دیروز بعد کلی زحمت دادن یه 560 مشکی از دوست عزیزمون حضوری تحویل گرفتم.
همه چیز همون جوری بود که فرموده بودن + بسیار خوش قول و خوش برخورد بودند.
کاملآ تایید میشن

سلام.
متشکرم جناب حسن پور.

t.m.r.am

Registered User
لایک‌ها
7
سلام.
موجودی این ساعت تموم شد.
با سلام مچدد
میخواستم ببینم از این مدلی که گفتید تمام شده دیگه نمیارید بدجور چشم را گرفته و اگه میارید دقیقا کی و چه تاریخی

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
با سلام مچدد
میخواستم ببینم از این مدلی که گفتید تمام شده دیگه نمیارید بدجور چشم را گرفته و اگه میارید دقیقا کی و چه تاریخی

موجودی خودم که از 560 تموم شده، ولی فردا پس فردا یه استعلام می کنم از انبار ببینم اونجا مونده و خبرشو به شما میدم.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
جناب میرزائی عزیز ساعت رسید
کارت درسته
ممنون
شماره حسابتم برام پخ کن صبح واریز کنم
ممنون
فقط تخفیفشم بزن دادا

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11
جناب میرزائی عزیز ساعت رسید
کارت درسته
ممنون
شماره حسابتم برام پخ کن صبح واریز کنم
ممنون
فقط تخفیفشم بزن دادا

خواهش میکنم جناب طارمی . پ خ شد.

میرزایی جون eqs1000 فراموش نشه

چشم . ایشالا فردا بعد از کلی تعطیلی بازار باز شه ببینیم چی داریم چی نداریم.

blu3 boys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش منتظر استعلامیم:D
مخصوصا ساعت ef500 مخصوصا صفحه سفید مشکیش و gshock
اگه نیست و نمیاد یه ef560 صفحه مشکی میخوام واسم اوکی کن دمت گرم

mirzayi

Registered User
لایک‌ها
11

از این سری موجودی نیست.

با سلام مچدد
اگه 100 درصد میخواین اوکی کنید تا براتون تهیه کنم.

میرزایی جون eqs1000 فراموش نشه
ایشالا تا عصر

داداش منتظر استعلامیم:D
مخصوصا ساعت ef500 مخصوصا صفحه سفید مشکیش و gshock
اگه نیست و نمیاد یه ef560 صفحه مشکی میخوام واسم اوکی کن دمت گرم

ساعتهاییکه گفتین یه تعدادیشون کمیابن. خودمون موجودی نداریم و بعضی از همکارام که قیمت خیلی بالا میگن.
به هر حال اگه تا عصر اون ساعتها رو نتونم پیدا کنم 560 رو اگه اوکی کنید میتونم تهیه کنم.
یا علی

manmardam

Registered User
لایک‌ها
10
جناب ميرزايى inbox تون پر شده

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Bahadorgamer

Registered User
لایک‌ها
97
آقای میرازی بی زحمت مدل هایی که گفتم رو هر وقت استعلام کردید نتیجه رو پ.خ کنید.منتظر پاسختون هستم.ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا