برگزیده های پرشین تولز

فروش ساعت تاچ تيسوت ( tissot t touch)

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
دوست عزیز ساعتی که چند سال پیش خریدی 550 و چهارسالم ازش کار کشیدی که نمیدن 2100000 تومن

معيار برای جنس دست دوّم قيمت آکبند، عرف هم 20-30 درصد، ممکن اصلا اين ساعت ايشان هديه گرفته باشند بايد 100 تومان بفروشند؟ تو همين فروم ساعت ژاپنی و سوئيسی 20 سال کارکرد با اختلاف کمی از آک ميفروشند چه برسه به تيسوت و کارکرد 4 سال.

t0rbak

Registered User
لایک‌ها
352
معيار برای جنس دست دوّم قيمت آکبند، عرف هم 20-30 درصد، ممکن اصلا اين ساعت ايشان هديه گرفته باشند بايد 100 تومان بفروشند؟ تو همين فروم ساعت ژاپنی و سوئيسی 20 سال کارکرد با اختلاف کمی از آک ميفروشند چه برسه به تيسوت و کارکرد 4 سال.
من یه 206 مدل 83 دارم بیا تا 20 درصد کمتر از قیمت اک بهت بدم
یه نیکون d700 هم دارم اونم 30 درصد کمتر از قیمت آک میدمت ولی نمیدونم چرا ماشینو میگن 7 تومن دوربینو میگن 3.5 بیشتر نمیارزه
(استارتر با عرض معذرت)

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
دوست عزيز مغلطه نکن،بحث فروش ماشين با اين قضيه متفاوت ولی شما که 206 داری حاضری بر مبنای همان قيمت قبل از گرانی های اتومبيل به خصوص همين 206 ! بفروشی؟ اگر آره من طبق همان قيمت سابق حاضرم از شما بخرم، اوکی؟
و امّا اين دوربينی که شما ميفرماييد قيمت هر چه باشه 20-30 درصد مناسب، اينکه خريدار براش نيست و ميخوان بزخری کنند بيشتر به طيف محدود خريداران دوربين برميگرده نه وسيله اي مثل ساعت که در همين فروم زياد معامله ميشه....

Scarer boy

Registered User
لایک‌ها
161
خیلی با حاله خوب بفروشی

t0rbak

Registered User
لایک‌ها
352
دوست عزيز مغلطه نکن،بحث فروش ماشين با اين قضيه متفاوت ولی شما که 206 داری حاضری بر مبنای همان قيمت قبل از گرانی های اتومبيل به خصوص همين 206 ! بفروشی؟ اگر آره من طبق همان قيمت سابق حاضرم از شما بخرم، اوکی؟
و امّا اين دوربينی که شما ميفرماييد قيمت هر چه باشه 20-30 درصد مناسب، اينکه خريدار براش نيست و ميخوان بزخری کنند بيشتر به طيف محدود خريداران دوربين برميگرده نه وسيله اي مثل ساعت که در همين فروم زياد معامله ميشه....
داداش گلم من بازم حاضرم 206 رو 20 درصد کمتر از قیمت واقعی 206 قبل از گرونی بدم که حدود 14 تومن بود و منهای 20% که میشه11200 ولی دوربین من قیمتش همینه که نهایت میشه 4 فروختش با احتساب این که الان آکش 6900 هست

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
خواهش ميكنم دوست عزيز ، ببين دوست عزيز تاچ جديد كه تاچ ٢ هستش قيمتش ٣١٠٠ هستش ميخوايى برو قيمت بگير .من هم اگر اينو ١ سال داشتم ٢٤٠٠ ميدادام.تازه اةن ٢٠٦ كه شما داريد كيفيتش از ٢٠٦ الان خيلى بهتره و قطعاتش هم اصل فرانسه هستش . اين ساعتم هم مال سوئيسه يعنى بهترين ...

دوربين بحثش جداست داداشم. اين ساعته كه فقط عقربش كار ميكنه .حالا اگر خريدار ساعتى گفتم كه سعى ميكنم كه باهات كنار بيام

مرسى قابلت رو نداره

t0rbak

Registered User
لایک‌ها
352
خواهش ميكنم دوست عزيز ، ببين دوست عزيز تاچ جديد كه تاچ ٢ هستش قيمتش ٣١٠٠ هستش ميخوايى برو قيمت بگير .من هم اگر اينو ١ سال داشتم ٢٤٠٠ ميدادام.تازه اةن ٢٠٦ كه شما داريد كيفيتش از ٢٠٦ الان خيلى بهتره و قطعاتش هم اصل فرانسه هستش . اين ساعتم هم مال سوئيسه يعنى بهترين ...
دوست گلم من حرف شما رو قبول دارم و اون توضیحی که دادین منو قانع کرد...فقط خواستم که دوست خوبمون هم متوجه بشن که هیچی عرف خاصی نداره که مثلا بگیم 20% یا 30% کمتره...منم از وقتی همه چی اینجوری کشیده بالا روزه ی خرید گرفتم(به جز چند مورد اجباری )

Last edited:

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
مرسى عزيزم قابل آدمهاى گلى مثل شمارو نداره

ايشالا هرچى كه ميگيرى رو حساب باشه و اگر هم ساعت ميخوايى كه واقعاً برات موندگار باشه يا نخر يا اگر ميخرى سوئيسش رو بگير حالا از سواتچ بگير تا تيسوت و امگا و رولكس .اين ساعتى هم كه من دارم تقريباً شاخترينشونه خدايى راست و صادقانه ميگم بهت .

t0rbak

Registered User
لایک‌ها
352
مرسى عزيزم قابل آدمهاى گلى مثل شمارو نداره

ايشالا هرچى كه ميگيرى رو حساب باشه و اگر هم ساعت ميخوايى كه واقعاً برات موندگار باشه يا نخر يا اگر ميخرى سوئيسش رو بگير حالا از سواتچ بگير تا تيسوت و امگا و رولكس .اين ساعتى هم كه من دارم تقريباً شاخترينشونه خدايى راست و صادقانه ميگم بهت .

مطمئنم که همینجوره که شما میگید..ممنونم:santa:

asghari1975

Registered User
لایک‌ها
11
خب خدار رو شکر به خیر و خوشی بحث تموم شد.
داشت دعوا میشدا:D

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
والا به من كه گفتند يكسال گارانتى داره ، حالا اگر هم داشته باشه من خبر ندارم .

نه داداش دعوا نميكنيم ما فقط برداشت بيان اشتباه بود

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
مرسى دوست عزيز ، خيلى هم عااالى .

Marde baran

Registered User
لایک‌ها
2
دوست دارم اين ساعت رو

گارانتى هم نداشته باشه باز انقدر ساختش خوبه كه خراب نميشه .

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
بيخيال !آخه تو اين زمونه؟قسطى؟تخفيف ميتونم بدم بهت

بالا