برگزیده های پرشین تولز

فروش ساعت تاچ تيسوت ( tissot t touch)

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

يك ساعت تيسوت t-touch گذاشتم براى فروش كه اين رو ٤ سال پيش خريدمش و قيمت نوى اين ساعت ٢,٦٠٠,٠٠٠ هستش و من هم

٥٠٠,٠٠٠ تومن
ازش كم ميكنم و ميفروشمش ٢١٠٠٠٠٠ اگر خريداريد با من تماس بگيريد ٠٩٣٦٣٤٧٨٠٥٠

يا پخ بديد .

* اگر خريدار هستى سعى ميكنم كه يه جورى باهم كنار بياييم *

پيشاپيش از آپى كه ميديد ممنونم .

ضمناً كسانى كه خريدار هستند در صورت تمايل به خريد حضورى تشريف بيارند سمت پاسداران شمالى يا براى پست جنس مبلغ ١٠٠٠٠ تومان بابت آژانس و هزينه پست به عهده خود خريدار ميباشد .لطفاً پخ ندهيد !

لينكهاى اجناس ديگر براى فروش :

http://forum.persiantools.com/t338857.html

http://forum.persiantools.com/t355839.html

فایل های ضمیمه

• photo 1.jpg
    photo 1.jpg
    723.9 KB · نمایش ها: 1,662
  • photo 2.jpg
    photo 2.jpg
    716.5 KB · نمایش ها: 1,651
  • photo 3.jpg
    photo 3.jpg
    676.8 KB · نمایش ها: 1,630
  • photo 4.jpg
    photo 4.jpg
    713.1 KB · نمایش ها: 1,652
Last edited:

*sepideh*

Registered User
لایک‌ها
433
منتظر هستی باش :دی

عکس بذار با نام کاربری و گرنه قفل :دی

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان فرصت بديد يك لحظه داشتم عكس آپلود ميكردم:D

گذاشتم

عكس گذاشتم

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
مرسى عزيزم لطف داريد.قابل هم نداره

عزيزم اين تاچش ارتفاع سنج ،دم سنج به طور ميانگين ،كورنومتر،فشار سنج بر ميلى متر جيوه ،تاريخ ،آلارم و قطب نما داره كه ميتونيد با فعال سازى از طريق دكمه كنار ساعت با لمس كردن نوك انگشت بر صفحه ساعت اين آپشن ها رو ميبينيد.

asghari1975

Registered User
لایک‌ها
11
خیلی ساعت شیک و شاخیه
یه عکس با کیفیت بزار حال کنیم

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزيز ديگه نميدونم كه چطورى عكس بگيرم كه با كيفيت بشه

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
والا به پولش نياز دارم و نميتونم تعويض بكنم . ساعت شما هم ساعت خوبيه البته ارزونتره اما خوبه.

حامد کیا

Registered User
لایک‌ها
8
آقا داغ دلمون تازه شد چند سال تو کف این ساعت بودم صبر کردم پول بیاد دستم تا اینکه 1ماه پیش قیمت کردم شده 2ونیم ملیون الانم پول تو دست و بالم نیست ایشالا خوب بفروشی

جواد.

Registered User
لایک‌ها
210
فقط میتونم بگم ساعت فوق العاده ای هستش
2 سال پیش یک عدد از ان را به قیمت 700 خریدم. مدل Navigator هم فکر کنم 450 یا 500 بود. تا الان هم حتی یک نقطه هم روش نیفتاده. بخاطر کیفیت فوق العاده بالایی که داره. دوستان اگر دنبال یک ساعت منحصر به فرد هستید که دست هیچ کس نباشه در خرید این ساعت شک نکنید.
این ساعت ساعت رسمی خیلی از افراد مثل مایکل اوون و شوماخر هستش

Marde baran

Registered User
لایک‌ها
2
ساعتت خيلى شاخه هر كى خلافش رو بگه يعنى از ساعت هيچى نميدونه

t0rbak

Registered User
لایک‌ها
352
دوست عزیز ساعتی که چند سال پیش خریدی 550 و چهارسالم ازش کار کشیدی که نمیدن 2100000 تومن...اگه قصد فروش داری یکم انصافم قاطی معاملت بکن تا خریدارش پیدا بشه...خودتو بزار جای خریدار....حالا حاضری واسه ساعت 4 ساله که نه گارانتی داره و نمیدونی سرگذشتش چی بوده دو میلیون بدی در حالی که فقط 500 تومن با آک و گارانتی دارش فاصله قیمت داره؟؟؟درسته 500 تومن تو حالت عادی زیاده ولی کسی که 2 میلیون میده حتما اون 500 رو واسه خیاله راحته خودشم که شده میده...در هر صورت شما واسه فروشه جنست مختاری

Paym

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزيز مرسى بابت پيشنهادت اما اين ساعت تيسوته و تيسوت هم اگر نخواد عمر بكنه ٣٠ سال ميشه من هم به پولش نياز دارم و اينكه ساعت كلاً هيچ استهلاكى نداره فقط باطريش ممكنه تموم بشه كه اين هم طبيعيه و همچنين من مردم كشورم رو ميشناسم كه وقتى يه قيمت بديم حتماً بايد تخفيف بگيرند من هم خودم رو براى اين موضوع آماده كردم .حالا اگر نظر طرفم واقعاً خريد باشه هر دوى ما بايد باهم كنار بياييم اما اگر اين حالت يه طرفه باشه هيچ كدوممون سود نميكنيم.الان يه گوشى هم گذاشتم براى فروش وقتى كه ميخوان قيمت بدن ياد اين فروشنده هاى الاعدين ميوفتم كه با اين حال اونها قيمتشون براى خريد گوشيم بهتر بوده!

t0rbak

Registered User
لایک‌ها
352
دوست عزيز مرسى بابت پيشنهادت اما اين ساعت تيسوته و تيسوت هم اگر نخواد عمر بكنه ٣٠ سال ميشه من هم به پولش نياز دارم و اينكه ساعت كلاً هيچ استهلاكى نداره فقط باطريش ممكنه تموم بشه كه اين هم طبيعيه و همچنين من مردم كشورم رو ميشناسم كه وقتى يه قيمت بديم حتماً بايد تخفيف بگيرند من هم خودم رو براى اين موضوع آماده كردم .حالا اگر نظر طرفم واقعاً خريد باشه هر دوى ما بايد باهم كنار بياييم اما اگر اين حالت يه طرفه باشه هيچ كدوممون سود نميكنيم.الان يه گوشى هم گذاشتم براى فروش وقتى كه ميخوان قيمت بدن ياد اين فروشنده هاى الاعدين ميوفتم كه با اين حال اونها قيمتشون براى خريد گوشيم بهتر بوده!
متشکرم که در مورد نظرم بد قضاوت نکردی..امیدوارم خوب فروخته بشه

بالا