برگزیده های پرشین تولز

فروش سايت تفريحي با دامنه vip بهمراه گروه 13500 نفري 2013

sevent

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان وقت بخير.
من خيلي زود ميرم سر موضوع اصلي شاخ و برگ هم نميدم.

سايت حدود 6 ماه كار ميكنه رتبه الكسا بالا نداره بخاطر سئو ضعيف قالب هست .

نويسنده ها مطلب ميزنن مطالب اختصاصي نيست كاملا اما برخي اوقات نيمه اختصاصي ميزنن .

هزينه مناسبي هم ميگيرن ...

درآمد نه براي گروه خواستم در بيارم نه بسايت چون نخواستم گروه غيرفعال بشه . فقط اينو بگم گروه رو از همين سايت از امين گرفتم .

امين نودي . مبلغش بماند خواست مياد ميگه .

اما با خرج رو سئو ميتونيد خوب ازش در بياريد چون هم دامنه برند هم كار زيادي نداره ارشيو قوي داره .

بخصوص روي بخش مدياش . ميتونيد ببينيد چقدر بروز هست.

هزينه هاي سايت : 175 پول سرور دانلود + 60 سرور سايت .

ادرس سايت : www.mihankids.com
ادرس گروه :‌ https://groups.yahoo.com/neo/groups/mihan_kids/info

هم براي قالب خرج كردم . اما اونو حساب نميكنم .

تاريخ گروپ هم ببينيد ديگه ي سالست . ميدونيد نميشه دستي عضو گيري كرد.

سايت هم بيش از 16000 مطلب داره . بيش از 150 گيگ بخش مديا داره .

يك لايسنس وي بي 4 هم دارم اونم با اين پكيج ميدم البته اينو جدا هم ميفروشم.

دوستان یک سایت کلیپ هم هست بهمراه چند دامنه . سایت کلیپ همین الان سایت فروشنده اسکریپتش داره 450 تومن اسکریپت خالی رو میفروشه قالب قبلی اپارات هست + امکان اپلود مستقیم رو داره از url در چند ثانیه + اسکریپت چرخان رو هم داره .(این دو تا رو بخواید اضافه کنید مبلغ جدا دریافت میشه روی اسکریپت نیست) آدرس هم clipfarsi.com / ir
سایت کلیپ کار میکرد اما خب بدلیل خرج سرور و نرسیدن و با ی دست چند تا لقمه ورداشتن نشد ادامه داد. ( سایت کلیپ در ایران تعدادش محدود کسی بخواد اونم با امکان اپلود مستقیم که داره و اکثرا ندارند میتونه خیلی زود بالا بیاره )
سایت رسانه ها هم از جایی اسکریپت گرفته که بنده گرفتم و میتونید با مدیران صحبت کنید قالب یوتیوب رو هم دارند. بجای اپارات . هنوزم پشتیبانی میکنند.

دامنه ها هم : مجموعه دامنه های ویکی wikina/wikimusic/wikifood/wikiportal/wikifun/wikiupload/wikistore/wikifal آی ار هستند .
دامنه ministore / آی ار / aftabkids آی آر و دات کام .
و دامنه جوانترین دات کام و آی آر javantarin

قیمت کل مجموعه کامل هم 3500000
راستی میهن کیدذ پیج هم داره که چیز خاصی نیست 350 لایک داره تازه دو هفته میشه شروع بکار کرده . میدم خریدار.
سایت شیطونک هم هست که طراح اون pcparsi همین الان 400 کمتر نمیگیره ! تماس با ما داره - نظرات داره / اونم روی همین خرید کامل میدم به خریدار بالا هم هست سایت اما بهش هیچی نمیرسیم در 8 ماه اخیر اما بازم 1500 بازدید داره اون امار گیر داره ببینید.

كمتر نميفروشم اگرم گرون كه دمتون گرم نظراتون راي خودتون نگه داريد . مچكرم.

Last edited:

sevent

Registered User
لایک‌ها
6
امارگیر روی سایت نیست . گفتم ک امار نداره / منم نمیرسم بخوام کار کنم روی سایت . چون خودم شغل ازاد دارم .

اینجا رو نیت داشتم خوب روش کار کنم اما میبینم فقط ماه ب ماه دارم هزینه نویسنده رو میدم و خرج سرور حتی وقت نمیکنم روزی 1 ارسال گروه کنم منظم تا اون فعال نگه دارم

همه طرفشو دارم از دست میدم . گفتم بفروشم .

sevent

Registered User
لایک‌ها
6
اپ ! مورد های خیلی بدتر اینا رفته ! موندم کسی مظری نمیده ! o_O

بالا