برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت آلکسا زیر 160 ایران + گروه 170 هزار نفری + سایت شارژ

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
اطلاعات رو در صورت امکان برای منم پی ام کنید (به جز گروهها و دامین ها)

haghft

Registered User
لایک‌ها
328
سایت خوبیه
(قسمت حذف شده توس خودم)

فقط میشه بگید الکسا از کجا اومده ؟

آقای خودشیرین.اگر می خواستن خودشون می گفتن
این کارا کنید فروشنده میپره ماها هم که خریدار واقعی هستین در آتش چوب های تروخشک می سوزیم
حالا این سایت هست یا نیست بزارین خودشون بیان بگن
درضمن ما منتظر پاسخ استارتر عزیز درباره کلیه اطلاعات هستیم

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سایت کارت شارژو به ما نمیدی ؟
:(

yas_hfb

Registered User
لایک‌ها
42
دنبال یه دامنه خوب واسه کاری هستم، لطفا لیست دامنه هاتون رو ارسال کنید !

porkhsrvany

Registered User
لایک‌ها
3
امتیاز بازارچه ندارم خیلی وقت نمیشه که عضو شدم
منتها سرمایه برای خرید را دارم
حالا نتیجه با شما
که اطلاعات را ارسال کنید یا نه

رفیق

Registered User
لایک‌ها
24
سلام

میشه لطفا لیست دامین هایی که موجود دارید رو برای بنده پیغام خصوصی کنید؟

در ضمن آدرس سایت هم پیغام خصوصی بشه لطفا

سپاس

Alikhobeh

Registered User
لایک‌ها
6
با سلام خدمت دوستان

خوشبختانه از زمانی که تاپیک رو زدم پیشنهاد های خوبی داشتیم برای هم فروش سایت !! هم گرووه های یاهو !! اگر هم دیر جواب شما رو داخل تاپیک دادم واسه این بود که تعداد پیام های خصوصی زیاد بود و تماس های تلفنی زیادی داشتم واسه فروش ! شرمنده اگر دیر شد

جواب تک تک سوال دوستان و یه مقدار اطلاعات دیگه میدم

22 هزار ای پی ...میره زیر 160 ایران ؟ !

دوست عزیز من گفتم در حال حاظر و بله چرا که نره ؟؟

چجوری توی 65 روز به این آمار رسیده (آیا با تبلیغات پاپ وو ... ؟)

ببینید دوستان : هر کسی بخواد پیشرفتی کنه باید سرمایه گذاری کنه و خرج کنه تا به اون چیزی که در اینده میخاد بهش برسه !! من هم اگه میخاستم خیلی اروم اروم کار کنم شاید تا 6 ماه دیگم به اینجا نمیرسیدم پس هزینه های زیادی کردم ! شما هم بخوایین یه سایت خیلی بزرگ داشته باشین که ازش درامد کسب کنید باید خرج کنید حالا دیگه ! سرور ! نویسنده ! تبلیغات ! ایمیل گروهی ! پاپ اپ

برای دوستانی که درخواست داده بودن ارسال شد !!!

سایت دو تا نویسنده داره که دارن واسم کار میکنن . دیگه اون بستگی به خریدار داره که بخواد کار کنه یا خیر

هزینه سرور و مشخصاتش :

ماهانه 60 هزار تومن با تخفیف ویژه نت افراز

پنل هاست هم نامحدود ، دایرکت ادمین ، و با ساپورت بالای 30 هزار ای پی در روز !!!

درامد سایت هم از تبلیغات بنری، لینک زیر مطلب ، لینک باکس ، پاپ اپ ، پست ثابت ، هستش و در مورد درامد سایت خوشبختانه نسبت به زمان فعالیتش و امار سایت خیلی خوب بود !! خیلی از دوستان میگن درامد شما چقدره !! اثبات کنید !! اینم بگم بنده اولش دنبال درامد نبودم تا سایت رو بیارم زیر 100 ایران !! و تو این دو ماه حدود 4 میلیون خرج تبلیعات ! پاپ اپ و هزینه های دیگه کردم !! و درامدش هم الان بالای یک میلیون تومان هستش !!

ba33ck

Registered User
لایک‌ها
12
در مورد سایت بگم که این سایت حدود 65 روزه که احداث شده !! یه سایت سرگرمی تفریحیه !! روزانه 22 هزار به بالا ای پی داره با این شرایط و وضعیت ×× آلکساش نزدیک 160 جهانی هم 14 هزار !!!

حدود +1300 ای پی گوگل داره در این مدت کوتاه

ببخشید ولی واقعا من نمیدونم چطور یه سایت توی 65 روز میشه 160 ایران !!!!!!!!
خواهشا اگه کسی میدونه من دارم اشتب می کنم ، چشمام درست نمیبینه و ......... بهم بگه .
برام قابلی درک نیست .

Alikhobeh

Registered User
لایک‌ها
6
خواهشا اگه کسی میدونه من دارم اشتب می کنم ، چشمام درست نمیبینه و ......... بهم بگه .
برام قابلی درک نیست .

دوست عزیز من داخل تاپیک قبلی عرض کردم !! کلی خرج تبلیغات کردم و مدیری هم که قراره سایت رو بخره برای این که سایت یه برند بشه و هر روز کاربرای ثابت پیدا کنه باید خرج تبلیغات کنه !! الان دوره عوض شده

یه مثال میزنم : سایت برترین ها رو فکر کنم بشناسی الان جزو 10 تا سایت اوله ایرانه !! خب از روز اول اومده جزو 10 تا ؟؟ شاید دو ساله داره کار میکنه اما بالای 500 میلیون خرج سایتش کرده فقط تبلیغات !!! هر روز تو 20 تا گروه شاخ یاهو ایران داره ایمیل میزنه !! چون پول داره !! از سایتش هم داره واقعن پول در میاره به معنای واقعی !!!

پس اگر قرار باشه ی سایتی بزنی و فقط داخلش پست بدی که نمیشه !!

الان شما یه نگاه به 100 تا سایت اول الکسا ایران بنداز !! به جز خارجی ها ! سرویس های وبلاگ دهی ! خبرگزاری ها و روزنامه های دولتی ! بانک ها ! و سایت های دولتی دیگه... ببین جقدر سایت شخصی داریم که داره از جیب خودشون خرج میکننن !! بعد برو یه تحقیق کن ببین میزان درامد و هزینه هاشون چطوره !!! حتی سایت هایی که تا رتبه 150 هم هستن رو بازم ببین !! اکثرا سایت های خوبی هستن که با کلی زحمت و خرج به اینجا رسیدن !!

lergo

Registered User
لایک‌ها
188
برام قابلی درک نیست .

شما از همون روز اول 30.000 ای پی داشته باشی.
هفته دیگش زیر صد هستی ;)

دوست عزیز من داخل تاپیک قبلی عرض کردم !! کلی خرج تبلیغات کردم و مدیری هم که قراره سایت رو بخره برای این که سایت یه برند بشه و هر روز کاربرای ثابت پیدا کنه باید خرج تبلیغات کنه !! الان دوره عوض شده

یه مثال میزنم : سایت برترین ها رو فکر کنم بشناسی الان جزو 10 تا سایت اوله ایرانه !! خب از روز اول اومده جزو 10 تا ؟؟ شاید دو ساله داره کار میکنه اما بالای 500 میلیون خرج سایتش کرده فقط تبلیغات !!! هر روز تو 20 تا گروه شاخ یاهو ایران داره ایمیل میزنه !! چون پول داره !! از سایتش هم داره واقعن پول در میاره به معنای واقعی !!!

الان شما یه نگاه به 100 تا سایت اول الکسا ایران بنداز !! به جز خارجی ها ! سرویس های وبلاگ دهی ! خبرگزاری ها و روزنامه های دولتی ! بانک ها ! و سایت های دولتی دیگه... ببین جقدر سایت شخصی داریم که داره از جیب خودشون خرج میکننن !! بعد برو یه تحقیق کن ببین میزان درامد و هزینه هاشون چطوره !!! حتی سایت هایی که تا رتبه 150 هم هستن رو بازم ببین !! اکثرا سایت های خوبی هستن که با کلی زحمت و خرج به اینجا رسیدن !!

تک تک این نوشته ها تایید میشه.
خیلی وقته کسی جواب درست و حسابی به کاربران در این گونه سوال ها نداده بود...
متشکرم

ba33ck

Registered User
لایک‌ها
12

اره
مدیرشو میشناسم ، حضوری باهاش صحبت کردم ولی فکر نمیکردم با تبلیغ اینچنین بشه !!!
ممنون بابت راهنمایی

Alikhobeh

Registered User
لایک‌ها
6
لیست دامین ها برای تک تک دوستان ارسال شد

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474

ببینم این خرج تبلیغ، همون سایت های افزایش رنک الکسا نیست؟:lol:

Alikhobeh

Registered User
لایک‌ها
6
گروه هارو باهم می فروشین یا تک تک هم می فروشین؟

گروه های یاهو الان 5 تا مشتری داره !! بله امکانش هست ! اتفاقا گروه هایی که عضو کمتری دارن یعنی 6 هزار - 2 هزار - 8 هزار همه واسه سال 2012 هست و عضو غیر فعال اصلن نداره

haghft

Registered User
لایک‌ها
328
گروه های یاهو الان 5 تا مشتری داره !! بله امکانش هست ! اتفاقا گروه هایی که عضو کمتری دارن یعنی 6 هزار - 2 هزار - 8 هزار همه واسه سال 2012 هست و عضو غیر فعال اصلن نداره

خوب این خیلی عالیه. قیمتاشونو برام بفرست

بالا