برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت آلکسا زیر 160 ایران + گروه 170 هزار نفری + سایت شارژ

Alikhobeh

Registered User
لایک‌ها
6
با سلام خدمت دوستان عزیزم

من قصد دارم کلیه دار و ندار خودمو بفروشم و از اینترنت برم و واقعن دیگه وقت ندارم تو اینترنت باشم واسه همین باید برم !!1

یه مقداری سایت ، دامین های بسیار عالی برای همه جور سایتی ، گروه 170 هزار نفری یاهو ، سایت آلکسا زیر 160 با رتبه جهانی عالی و مناسب !!!

نمیخام آدرس سایت ها و گروه ها رو داخل تاپیک بذارم چون متاسفانه تجربه ایی که داخل پرشین تولز دارم خیلی ها اصلا خریدار نیستن و فقط دنبال خراب کردن سایت هستن یا میخان اطلاعات بدست بیارن یا میخان یه جوری صاحب تاپیک رو تحت فشار قرار بدن ...البته جسارت نباشه !!!

فقط به دوستانی اطلاعات میدم که مطمئن باشم از کاربران قدیمی سایت هستن و امتیاز بالایی داشته باشن تو بازارچه و قصد خرید سایت رو دارن اون هم با هماهنگی تلفنی !!!

در مورد قیمت هایی که تو این تاپیک میخونید من همرو دارم پایین میدم چون فقط میخام برم از نت و هزار تا مشکل دارم که شاید شما هم بودین دیگه وقت نمیکردین نت باشین !!

اما خدا رو شکر تو این مدتی که تو فضای مجازی بودم هم از درامدش راضی بودم هم از فضای کاریش !!

خب در مورد گروه یاهو عرض کنم که یک گروه 79 هزار نفری !! یک گروه 76 هزار نفری!! یک گروه 6 هزار نفری !! یک گروه 9 هزار نفری !! جمعن 170 تا

این گروه ها رو سه تاشو خودم جمع اوری کردم اما یکیش رو خریدم و الان کاملا هر سه رو میخام بفروشم بره

قیمت گروه ها رو گذاشتم 8 میلیون تومن !!! اطلاعات بیشتری بخوایین میتونیم در موردش صحبت کنیم

در مورد سایت بگم که این سایت حدود 65 روزه که احداث شده !! یه سایت سرگرمی تفریحیه !! روزانه 22 هزار به بالا ای پی داره با این شرایط و وضعیت ×× آلکساش نزدیک 160 جهانی هم 14 هزار !!!

حدود +1300 ای پی گوگل داره در این مدت کوتاه

با سایت های معروف و پربازدید هم در حال حاظر داریم همکاری میکنیم !! و خوشبختانه رشد خوبی داشتیم تو این مدت !!

حدود 10 هزار مطلب داره

تمام عکس های مطالب در سرور سایت ذخیره شده

سیستیم سایت فول اتوماتیک هستش .. یعنی مطلبی که شما ارسال میکیند به صورت خودکار اپلود میشه در سرور !! لوگو قرارداده میشه !! لینک مطلب یا هر لینکی که خودتون بخوایین روی تصاویر میفته !!!

اطلاعات دیگه هم درج نمیکنم چون تاپیک خیلی سنگین میشه

در مورد درامد سایت هم از طریق پاپ اپ ! فروشگاه ! پست ثابت ! لینک ! لینک باکس میتونین خیلی خوب درامد زایی کنید !!

قیمت این سایت رو گذاشتم 10 میلیون تومان !!!

.................

سایت شارژ دارم با شرکت رایان مهر کار میکنم الان !! در مورد این سایت بگم که از برج مرداد امسال این سایت رو تحویل گرفتم !! دامینش از خودمه !! اون زمان رایان مهر 120 تومن میگرفت برای این که به شما سایت شارژ بده ااما الان شده 250 تومن فک کنم !!

ما حدود 6 هزار تومن بهش بدهکار هستیم !! که از درامد ما کسر میکنه شاید تا اخر این هفته این بدهی تموم شه و کلا بقیش سوده !!!

خوشبختانه مشتری های خوبی هم داره و ما که راضی بودیم !! هر کسی بخواد سرمایه گذاری کنه به نظر من سایت شارژ درامد خوبی داره

من سایت شارژ رو رایگان میدم به مشتری سایت
.........................

در مورد فروشگاه هم بنده با یکی از فروشگاه های بزرگ که در مشهد هست کار میکنم !! امار فروشگاه و محصولاتش هم عالیه !!! فروشگاه هم روی سایت میدم !! اما تا جایی رو که خودم فروختم تصویه میکنم بقیش رو نوش جون مشتری حدید !!!

طرف هم از قدیمی ها هستش و حساب کتابش هم عالیه و خلاصه 100 وبمستر معروف هم دارن باش کار میکنن !! اسم ببرم میشناسین !!

فروشگاهش هم به صورت اتوماتیک هست و شما جای هیچ نگرانی ندارین !!

.........................

تعداد زیادی دامین دارم برای هر جور سایتی که فکرشو بکنید !! اون هم به زیر قیمت میدم با این وضعیت دلار که ماشالله رفته بالا!! دامین های معروفی هستش که مطمئن هستم تعجب کنید اینها دست من هستش !!!

با اسم های بسیار عالی !! نه این اسم های چرت و پرت که ریخته و هر کسی میره ثبتش میکنه !!!

......

خلاصه هر کسی میخاد تو تاپیک اعلام کنه !! من نگاه میکنم به سوابق و مطالب و تاپیک هایی که ارسال کرده !! و امتیاز بازارچه !! چون شرمنده دوستان به هر کسی نمیتونم اعتماد کنم !! فضای خیلی بدی شده !!!

جواب رو واستون پ خ میکنم !!

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
22 هزار ای پی ...میره زیر 160 ایران ؟ !

tak-graph

Registered User
لایک‌ها
76
اطلاعات ارسال شود .
البته گروه ها خیر و فقط اطلاعات سایت + فروشگاه و کارت شارژ + اثبات درامد + میزان دقیق درامد + چجوری توی 65 روز به این آمار رسیده (آیا با تبلیغات پاپ وو ... ؟)

یاعلی

hamidreza-p

Registered User
لایک‌ها
158
سلام.
اگه می شه چندتا از اون دامنه های توپتون رو بفرستید.

samansalari

Registered User
لایک‌ها
60
برای من هم :
اطلاعات ارسال شود .
البته گروه ها خیر و فقط اطلاعات سایت + فروشگاه و کارت شارژ + اثبات درامد + میزان دقیق درامد + چجوری توی 65 روز به این آمار رسیده (آیا با تبلیغات پاپ وو ... ؟)

tak-graph

Registered User
لایک‌ها
76
دامین هم اگه برای وبلاگدهی + فروشگاه + بازی آنلاین دارید هم بفرستید نیاز هست .

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
سلام
پول خرید سایتها رو ندارم ولی دامنه هارو برام ارسال کنین با قیمت مدنظر ببینم چیزی توش گیر میاد یا نه مرسی

haghft

Registered User
لایک‌ها
328
سلام
یه پ.خ فرستادم برات
بعضی اطلاعاتش رو فکر کنم اشتباه حدس زدم و الآن گرفتم چیا داری
منتظر پاسختون هستم

tbbitw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در آمد متوسط سایت چه فدر هست؟

graphic

Registered User
لایک‌ها
13
دامنه ها رو برای من ارسال کنید لطفا

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
لیست دامنه ها و
فقط اطلاعات سایت + فروشگاه و کارت شارژ + اثبات درامد + میزان دقیق درامد + چجوری توی 65 روز به این آمار رسیده (آیا با تبلیغات پاپ وو ... ؟)

Rain man1374

Registered User
لایک‌ها
88
لطفا لیست دامنه ها را واسم بفرستید...به همراه قیمت

امتیاز بازارچه ندارم ولی اگه لطف کنید ادرس سایت و اینکه چطوری توی این مدت کم به این جا رسیده را پخ کنید ممنون میشم

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
لطفا درآمد کلی همه سایت ها رو پخ کنید و اینکه می شه تو دو تا قسط پولو داد ؟

بالا