برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت آموزشی/کنکوری با درآمد عالی

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
بسمی تعالی .
با توجه به شرایط ایجاد شده برای بنده و نیازشدید مالی بدلیل عدیده مشکلات شخصی بالاجبار در خصوص واگذاری وبسایت آموزشی/کنکوری با نام کنکور۱۰۰ این تاپیک رو ایجاد کردم .
وبسایت با محوریت آموزش در حیطه ی مقطع متوسطه در سال ۹۳ راه اندازی شد‌ ٬‌پس از اون در اواسط سال ۹۴ به دامنه ی حال حاضرش خودش انتقال داده شد تا به اینکه به این روز باهاش رسیدیم .
در سال اول تاسیس درآمدی نداشتم و فقط هزینه های جاری سایت اعم از هاست٬دامنه و هزینه های تبلیغات (تعداد اندکی بک لینک) شد .
از اواخر سال ۹۴ به درآمد رسید سایت که پارسال درآمد سایت تقریبا ثابت شد و میانگین ماهیانه ۱ میلیون تومان درآمد داشت برام .
عمده درآمد سایت از فروش DVDهای آموزشی و کنکوری موسسه بهاردانش هستش که همکاری با این موسسه ادامه داره . بغیرازین شیوه روش های بسیار بسیار متنوعی برای کسب درآمد سالم از چنین سایتی داریم که خب بنده اقدام نکردم بدلیل عدم وقت کافی .
الکسای سایت ۴۰۰ هزارگلوبال و ۱۲ هزار ایران هست .
قریب به ۱ سال هست هیج جا برای سایت تبلیغ نشده !
از نظر سئو و بهینه سازی سایت کنکور۱۰۰ در بین رقبا حرف اول رو میزنه که هزینه های انجام شده برای سئو بیش از ۵ میلیون تومان بوده تابحال و به رنکینک و بازدید ثابت و معقولی رسیده سایت .
بسیار بسیار دقت کردم روی کوچکترین مسائل سایت که هیج جاش مشکلی احیانا نداشته باشه (‌سایت رو برای آینده ی خودم زده بودم و برنامه های بسیاری براش داشتم و البته دارم !‌ که تقدیم خریدار محترم خواهد شد با قول درآمد بیش از ۲ میلیون تومان )
شرایط سایت بسیار ایده‌آل هست . تعداد مطالب سایت نزدیک به ۱۶۰ عدد و نظرات ثبت شده در سایت بیش از ۱۵۰۰ کامنت ( نشون دهنده بازدهی فوق العاده سایت از نظر کاربران هستش )‌
در بسیاری از کلمات کلیدی ما در صفحه ی اول هستیم .
رتبه ی کسب شده سایت با این تعداد محتوا به دست اومده و هیچ بازدیدی بغیر از گوگل ما نداریم !
اثبات درآمد تقدیم خریدار محترم خواهد شد .
سایت دارای نماد اطمینان ۱ ساله بوده و قابل تمدید میباشد .
خلاصه یه لقمه حاضر و آماده برای کسب درآمد هستش که فقط می‌بایست اندکی وقت بزارید .
قیمت پایه فروش سایت ۱۰ میلیون تومان (‌به پیشنهادهای کمتر پاسخ داده نخواهد شد)
بازهم ذکر میکنم علت فروش »‌ عدیده مشکلات مالی پیش آمده و نیازشدید مالی بدلیل پرداخت مهریه (ازین رک و راست تر نمیشد مشکلم رو بیان کنم واقعا) اسناد این قضیه رو هم تقدیم خریدار میکنم که با خیال راحت اطمینان کنن
برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام و یا پ.خ در خدمتتون هستم .

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
پکیج های فروش مشکلی از بابت کپی رایت ندارن؟
پکیج هایی که فروخته میشن مجوزدار هستند !
با موسسه بهاردانش آیندگان به صورت سود خالص ۵۰٪ همکاری میکنیم دیگه

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
سایت از نظر سئو و بهینه سازی به صورت صحیح پست گذاری شده
آره درست پست گذاری شده ولی یه لینک ازین تاپیک گرفتن برا کسی که سئو میکنه یه سوزن در مقابل یه خرمن کاه محسوب میشه !
کارتون غیرحرفه ای هست دوست عزیز :)
لطف کنید نظرات غیرمرتبط با تاپیک درج نکنید .

بالا