برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت آهنگستان - فوری

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
دوستانی که تو موضوع موزیک هستن احتمال زیاد سایت آهنگستان رو بشناسن که الان نسبت به قدیمش افت کرده متاسفانه !:general505:
چند سال اعتبار!
چندین سال جزو رتبه های اول گوگل !
سایت 97 ایران بوده !
آرشیو 11 هزار مطلب
و...

متاسفانه بدلیل تذکرهای ساماندهی که پارسال یهو زیاد شد برای همه سایتها و ناچار به حذف اون مطالب شدیم باعث افت ورودی از گوگل شد و چون به امار بالا عادت داشتیم با افت امار دلسرد شدیم سایتو دست نویسنده دادیم رفت تا الان که از اون امار 160 کا روزانه رسیده به 4 کا !:general208:
الانم بفروشیم بهتره شاید دست یکی دیگه بتونه برگردونه به دوران اوجش :general510:

در هر صورت با توجه به اعتبار ،قدمت، آرشیو، امار و درامد نسبی سایت که حدودا ماهی از پاپ و تبلیغ خارجی 700-600 میوفته قیمت پایه رو 3 تومن میزاریم
تا یک هفته دوستانی که مایلند قیمت پیشنهادی شون رو بگن قیمت مناسب نباشه نگه داریم بهتره ;)

ضمنا در جریان باشین ادرس سایت رو تازه عوض کردیم البته قبلی پارک هست و مشکلی هم نداره
ahangestan . in

ایدی تلگرام
@irooni66

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
وای خدای من! یه زمانی آهنگستان یک غولی بود برای خودش. ناراحت شدم دوست عزیز که سایت شما به این حال و روز افتاده است. خدا باعث و بانی اش را لعنت کند. به نظرم به توجه به قدمت و سابقه خوبی که این سایت دارد میشه با کمی تلاش دوباره آن را به روزهای اوج برگرداند. امیداوارم خوب بفروشی.

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
وای خدای من! یه زمانی آهنگستان یک غولی بود برای خودش. ناراحت شدم دوست عزیز که سایت شما به این حال و روز افتاده است. خدا باعث و بانی اش را لعنت کند. به نظرم به توجه به قدمت و سابقه خوبی که این سایت دارد میشه با کمی تلاش دوباره آن را به روزهای اوج برگرداند. امیداوارم خوب بفروشی.

ممنون ، بله حدود 2 سال ثابت جزو 3 لینک اول گوگل بود ولی الان ...

بالا